0 oy
744 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yani gamzeli olur veya yüzü güzel.olur derler doğru mu sizce :)

40 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ulannnnn bu benim eski hesabımdan açtığım bı post :)) vay be zamann !!! oğlum doğdu 15aylik oldu ve gamzesi var ve cokkkk güzellll ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ bu postumu görünce hamileliğim geldi aklıma gözyaşım pit 
(10,411 puan) tarafından
Ciddimisin ahahah iyi denk gelmişsin
tarafından
Vallahi şaşırdım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla 1 poşet yeidm de 4 tane gamzesi var ama bende de var eşimde de var gamzee
tarafından
Eşimde var ben de yok iki gamzesi olsa yeter yiyorum o halde ;))
tarafından
Sadece 1 posetle 4 tane gamzesi mi oldu masallah ben her gun yarim yiyorum bakalim ne olacak :))
tarafından
Kız gide gele gide gele yedim 4 tane gamzesi var 2 yanmakta biri çenesine biri de gözünün kenarinda
tarafından
Benim bir yanagimda 2 gamze var otekinde hic yok keske onda da olsaydi seviyorum gamzelerimi insallah bebegimde de olur :)
tarafından
İnşallah canm
0 oy
tarafından
Bn yedim 6 gamzesi var canim ☺
tarafından
Oyyy maşallah yiyorum o zaman :)
tarafından
Ye canim ye ☺
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben yedim yerken eşim elimden aldı yanağıma sürdü yiyerek olmaz yanağına süreceksin böyle dedi ne yapıyorsun sen saçmalama dedim aldım elinden şimdi sürdüğü yanağımın yerinde kızımın gamzesi var keşke diğer tarafada sürmesine izin verseydim tesadüfmüdür değilmidir bilemicem
tarafından
Aa şaşırdım denemekten zarar gelmez :))
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ben yazın hamile idim, ayva yoktu, yemedim, oğlumda tek gamze var, eşimin de tek gamzesi var. 
tarafından
O babasindan almis minnos :)
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Dıolar ama görmedim :)

tarafından
Deneme yapicam ben bakalım :))
0 oy
tarafından

Ben hiç yemedim kızımın çenesinde gamzesi var. Yani meyveyle ne alakaysa anlamadım :D ki gamze çok hoş görünür ama aslında bir cilt kusuruymuş yani kas ve bağ dokusundaki deformasyonmuş genetik oluyormuş ☺️ yani ayvayla olacak iş değil :D

tarafından
Şifa için söylenmiştir canım Hadisi Şerif tıpkı zeytin Zeytinyağı gibi. Ama asla gamze ile ilgisi yok gamze cilt deformasyonudur. Ben gamze için meyveyle olacak iş değil dedim canım ☺️
tarafından
Anladım bana da hep saçma gelmişti yine de acaba mı dedim belki tecrübe eden vardır diye sordum :)
tarafından
Yok diyorum ya ben hiç yemedim ama babasının çenesinde var diye kızımda da var ☺️
tarafından
Masallah fıstığa
(765 puan) tarafından
Şifa değil bizzat bebekler güzelleşin diye yiyin demiş güzellikten kasıt gamze değil güzel yüzlü olması
0 oy
(582 puan) tarafından
Bilmiyorum ama hamilelgmn başında çok yedim.
0 oy
tarafından

Var mıdır acaba manavda şuan bende alım yiyim ama son 1 ayım kaldı etki edermi:D

tarafından
Göndereyim canım :)
tarafından
Ay teşekkür ederim canım benim :)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Çok yedim gamzesi var 
tarafından
Masallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hep yedim dünyalardan güzel ömerim var :D 
tarafından
Maşallah Allah bagislasin
0 oy
(19 puan) tarafından
Çok seviyorum yiyorum ama yalan hurafe 
tarafından
Ben de seviyorum yiyorum arada yemeye devam ne olursa artik :)
(25,224 puan) tarafından
Hurafe değil sünnet. Bilmeden hurafe deme araştır...
(19 puan) tarafından
Elbette araştırdım sünnet değil  hadis menkıbe olarak aktarılmış oda kaynağı bilinmiyor imam Gazali anlatmış oda güzellik için gamze için değil ve doğruluk payı bilinmiyor kaynak yok
(25,224 puan) tarafından
Bence bidaha araştır cnm. Allahın peygamber efendimize ettiği vahiydir. Hurafe diyemezsin....
0 oy
tarafından
Ben yiyorum yedikten sonra da elimi yikamadan iki yanagima degdiriyorum onu da bi yerden duydum gamzesi olacak mi bakalim :) esimde gamze yok ama benim bir yanagimda 2 tane var keske oteki yanagimda da olsaydi
tarafından
Bebişler olduktan sonra göreceğiz artık,saglikla gelsinler yeter :)
tarafından
Amin insallah kac haftaliksin :)
tarafından
16 :) seni yorumlarda goruyorum senin haftan ileri sanirım
tarafından
Benim 21 kimin öndeyse olup olmadigini paylassin diyecektim :) insallah sağ salim aliriz kucagimiza bebislerimizi
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bende yedim gerçekten oğlum diye demiyorum cok sevimli çenesinde de gamzesi var bende de gamze var :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Genelde bende öyle duyuyorum ne kadar doğru bilmiyorum 
0 oy
(10,381 puan) tarafından
Yedim gamzesi var ondan mı bilmem çok da bal bir kızım var maşallah :) 
0 oy
(52 puan) tarafından
benim ne esim de nede bende gamze var çok istiyordum kızımın gamzemi olmasını çenesinde ve yanağında var gamze şimdi tekrar hamileyim ayvaya devamm
0 oy
tarafından
Minnosum cok tatli ve 1 adet gamzesi var desem 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yedim ben evet oglusumun gamzesi var ama benimde gamzem var bilemiyorum ayvadanmi bendenmi☺☺
0 oy
tarafından

Valla inanmazdım ama yorumlara baktım da hepsinde gamzeli doğmuş.inanir oldum sanki :ermm:

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 524 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 151 göst.
0 oy
15 cevap 745 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyaaaaa (163 puan) tarafından soruldu

380,166 soru

11,380,811 cevap

34,871 kullanıcı

...