0 oy
1,289 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İnsan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi kızlar bu imkansız mı olabilir mi eşimin beni sevdiğine inanıyorum ama aldattığını düşünüyorum hatta aldatıyor diyebilirim ama eminim beni seviyor bu nasıl oluyor o geçici bir heves mi!?

25 Cevaplar

+6 oy
(25,224 puan) tarafından
Seven aldatmaz iyi inandırmış seni
(759 puan) tarafından
Sadakatsiz dizisine bak canim orda en ic ayrintilariyla var Allah islah etsin
-Reklam-
+3 oy
(8,081 puan) tarafından
Aldatıyorsa hiç sevmemistir ki zaten.
+3 oy
tarafından
Sen nie 2. Bi erkeği sevmiosun ozaman o bunu kabul edecekmi öyle saçmalık mi var Seni baya ***** görmüş galiba oh iyi onun koynundan sana senin koynundan ona 
+2 oy
tarafından
Seven insan helalinden başkasına bakmaz helalinden başkasını gözü görmez eger sevdiğine inandirdiysa da çok iyi oyuncudur
(4,716 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah arkadaşın cnm
tarafından
Amin kuzum  ne kadar zor dimi söyle kendimi bi yerine koydum da Allah düşmanımın başına vermesin
(4,716 puan) tarafından
Ayyy allah kimsenin başına getirmesin çok hemde nasıl zor şahsen ben eşimi kardesleriyke bile payaşamıyorum ya
tarafından
Kız kim paylaşabilir ki ya kim ister kocası başkasına ilgi göstersin arkadaş bile bile hala niye yanında acaba
(4,716 puan) tarafından
Ayyy vala zor belki gidecek kimsesi yoktur ne diyiyim
+1 oy
(788 puan) tarafından
Seni aldatan bir insanın nasıl sevdiğine eminim diyebiliyorsun seven insan aldatır mı ???
+1 oy
tarafından
sen kocandan başkasına bakablir misin ben şahsen bakmam eger bakıyosam sevmıyormdur kocamı
0 oy
tarafından
Aldattigi insanlari sevmiyorlar ki menfaat iliskisi kuruyorlar bir insan 1 kisiyi sever aldatacagi insani sadece begenir benim dusuncem 
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama seven kişi yanlış yapmaz sana alışmıştır ondan ayrı kalamuyordur diğerini seviyordur yada seni sevip diğerine cinsel arzu duyuyordır
0 oy
(583 puan) tarafından
Biri aşk biri sevgi oluyor  ama bence seven insan aldatmaz  canım aldatmiyordur  sen yanlış hissediyorsundur
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Seven insanın gözü başkasını görme gibi bir ihtimali yok aldattığına eminsen seni sevmiyor gözünü boyuyor 
tarafından
Ahahaha aldatildigina dair post actiginda gorcem seni cok sukur aldatilmiyorum ama asla aldatilmayacagima inanmiyorum gercekci yasiyorum onume cikarsa da yolumu ayiririm ama senin gibi cok bilmisler genelde oturuyorlar bi taraflarinin iustune bu laflari da buyuk konustuklari icin basina geliyor :) adriana lima aldatilirken sen nasi aldatilmayacagindan eminsin anlamis degilim gerci bu devirde kadinlar erkekleri gecti o da ayri bi ironi
(7,441 puan) tarafından
Ben aldatılmam dedim mi okuma yazman anlaman mi zayıf öyle bir kocam olsun bırakırım dedim seviyor beni diye ortada gezmem senin gibi dedim bir insan bir kisiyo sever sevmiyorsa aldatır diyorum eğer kocam da beni sevmiyorsa aldatma karakteri varsa aldatır ben de bırakırım olur biter.ben bu konuda önceki yorumlarımı bilmiş olsan asla emin konuşmam aldatma konusunda çok şükür aldatilmiyirum diyorsun yukarda da kadın aldattığını bilmiyor diyorsun kendinle çelişme ilk önce nerden biliyon da aldatilmiyirum şükür diyebiliyon acaba boş boş konuşuyorsun ya baban da ananı aldatmış o zaman senin dediğine göre tobe ya.sizin gibiler insanı yoldan çıkarır kendinden emin konuşan adam olan adamlarinda günahını alma Allah korkusu olan binlerce erkek var.aldatilirsam bir gün eğer ay çocuğum var babasız nasıl buyuturum maddiyatim da yok diyecek bir insan değilim çok şükür sizin gibiler düşünsün ne yapacağını
tarafından
Aynen oyle babam annemi aldatti defalarca ama annem sadece 1 tanesini gordu ve bosandi oncekilerden haberi yoktu onlari da babam öttü ben emin konusuyorum celismiyorum cunku esimle 5 dk ayri kalmiyoruz dukkanimiz var ise gittiginde annemle birlikte calisiyorlar zaten evde de dizimin dibinde emin olmak icin senden daha fazla sebebim var :) neyse daha fazla yazmicam Allah a emanet
(7,441 puan) tarafından
Bugün için eminsin o zaman sen yaşadıklarından dolayı herkesi aynı görüyorsun bu kadar emin olma senin eşin için söylemiyorum 7-24 te beraber olsan karakteri bozuksa aldatır değilse aldatmaz o yüzden her insan aynı degildir.bir tek sen her an beraber değilsin eşinle tek sen yoksun bu dünyada benden çok sebebin yok yani önceki yorumları görsen kocam hakkında benimki dizimin dibinde az oturuyormuş dersin.sana tavsiyem insanalrin günahını almadan yorum yap Allah korkusu olsun mümkünse senin Türkiye genellemene göre erkeklerin içine senin kocan da giriyor bu durumda sonuçta eşin de bı erkek
(48,738 puan) tarafından
genelde mantik evliliğini erkekler yapar. gönlü baskasindayken baska kisiyle evlenirler yada aile istedi diye evlenirler cevremde cok var  kadinlarin çoğu sevdiği kisiyle evlenir.
eğer aldatıyorsa iki taraf icinde gecerli sevmiyordur seven insanın gözü baskasina kaymaz
0 oy
tarafından
Herkes seven aldatmaz yaziyor :D bal gibi de aldatiyolar hem seviyolar hem aldatiyolar hanimlarin onune cikmadigi surece aldatilmiyorum saniyolar bal gibi de yapiyolar ister kabul edin ister etmeyin erkek milleti bu
tarafından
Burasi turkiye normal sartlarda bi insanin sevdigine zarar bile vermemesi gerekirken bogazini kesip olduruyorlar sen gelmissin seven aldatmaz diyosun hangi ulkede yasiyoruz ben mi karistiriyorum acaba
(7,054 puan) tarafından
Bunlar Türkiye de olmuyor demedim ki zaten canım bunun adı sevgi olmaz dedim gerçek sevgi bu değil yani
tarafından
Bu tiktok uygulamasinda yabancilarin videolarinin altina turk evli barkli coluklu cocuklu adamlar o kadar pis seyler yaziyorlar ki onlari dusunuyorum o kizi sevdikler icin mi yaziyolar yoo tamamen karaktersizlik kokuyolar ben aldatmanin sevgiyle bi bagi oldugunu dusunmuyorum ama dusuncenize saygi duyuyorum guzellikle yazdiginiz icinde tesekkur ederim
(7,054 puan) tarafından
Rica ederim canım herkesin düşüncesi farklı kimse birbiriyle aynı fikirde olmak zorunda değil ama saygı duymak zorunda bende anlayışınız için teşekkür ederim
(48,738 puan) tarafından
nasil.bir mantık bu burası Türkiye kadinlar olduruluyor. sevse öldürür mu sacinin teline zarar gelsin istemez. takıntı onlarinki hastalik sevgi değil
0 oy
tarafından
Valla aldatiyorsa sen konduramiyirsun kendini kandırıyorsun hiç seven insan başkasına bakar mı bu hangi akla mantığa uyar .. seviyorsan ondan başkasını gözün girmez seviyorsan ondan başkasını dusunemezsin yok kuzum yok sen sevdiğin için seni sevdiğini sanıyorsun konduramiyirsun 
0 oy
tarafından
Sadakatsiz varya dizi onu izliyorum şuan aynı orda ki adamı anlatmışsın hatta diziyi mi soruyo dedim 
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Canım ya kıyamam insAllah öyle bişe yoktur. Şuan sadakatsiz var izliyomusun bende başlığı görünce diziden soruyorsun sandım adam karısını seviyor bide sevgilisi var ikisinide seviyorum diyor. Bence bu hastalık sevgi değil. Maalesef böyle insanlar var
0 oy
(119,513 puan) tarafından
Sen seni sevdigini saniyondur seven insan aldatmaz 
0 oy
(79 puan) tarafından
Bu nasıl bi düsünce yaa beni seviuor ama başkasiyla aldatiyor kusura bskmada  sende onu sev  ne guzel yaa  kizim seven insan yaninda olur başkasiyla deil   
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Maalesef ki seviyorum diyor ama oyor birşey Yok  

Seven kadın nasıl konseyi görmüyor sa erkekte aynı olmalı değilse sevmiyor dur
0 oy
(582 puan) tarafından
Sevemez saclamayin  ya ! Hala beni sevdiğine eminim diyorsun birde aldatılmışsn  bunu nasıl diyebiliyorsun 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Geçici heves mi? Kandırma kendini gelse bir kacamaktı dese affedeceksin yani hevesti diyerek. Eğer eminsen başka şey düşünmeye gerek yok 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Az once sadakatsiz dizisinde sordugun sorunun cevabi vardi bende o dizi için soruyosun sandim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 235 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde cilek99 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 916 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
25 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu

381,343 soru

11,416,267 cevap

34,968 kullanıcı

...