0 oy
1,336 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben 5 aylık hamileyim. Kaynanam diyo ki yeğeni var bi tane o bebeğini emzirmek için başka odalara gidiyomus kimse görmesin diye. Bende dedim ki bende tek başına emzircem dedim mahremiyet önemli bnm için fln dedim. Oda hemn parladi olur mu öyle şey bizim görmemiz lazım fln dedi sesini yükseltti. Mecbur muyum? 

46 Cevaplar

0 oy
(704 puan) tarafından

Pardon ona  ne oluyormus yetmedigini zannettiği yerde tamamlayacak mı :D ee tabii gormesi lazım ki yetmedigine bu cocugun ac olduguna inandiracak herkesii boyle cins kaynananlara sinir oluyorumm:angry:

tarafından
Valla sütü olsa tamamlar bu :) o derece karışır her şeye maydonoz
(704 puan) tarafından
Çok meraklıysa dogursun bol bol emzirsin milletin icinde madem rahatlar bu kadar :) karıya bak tanımadan ayar oldum aman musade etme canm karisamaz hakkı yok senin memenden meshul degil o :) :D
tarafından
Aynn cnm çok haklısın
-Reklam-
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Ne gereksiz insanlar var ya bizim yanimizda emzireceksin göreceğiz nedir zihniyetleriniz yansın 

O şimdi seni yaşı küçük dişine göre bulmuş ezdirme kendini sakın ne münasebet sakın eyvallah  etme
tarafından
Hiç niyetim yok valla lafımı söylicem artk bida derse darılsın kırılsın. Sonra bize olan oluyor
0 oy
tarafından
Yanında emzircagm varsaada su laftan sonra inadına gider odada tek emzirirm yaş. Ben ki kaynanalra bile ılımlı yaklaşmaya çalışan bir insanmdir hep ulan çileden çıkarıyor bazı lafları :D 
0 oy
tarafından
Neyi görecekmiş acaba tövbe ya rabbim ya 
0 oy
(5,439 puan) tarafından
Bnm kaynanm da dyor gel ynmzdaa altını aç temizle kız çocuğu kayınpederm önunde nye açym aldm drek odama gotrdm ne slakk lar ya 
tarafından
İyi yapmışsın bebeğin de bi mahremi olmalı bnce

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 355 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 378 göst.
0 oy
22 cevap 377 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zeyno♡Mustik♡Talha (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 747 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Şule Asgerova (202 puan) tarafından soruldu

383,811 soru

11,484,296 cevap

35,112 kullanıcı

...