+1 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (260 puan) tarafından
Merak ediyorum benim esım mı böyle sadece evde yarım saat telefona gomuldu annesıne gıdınce sesı evın ıcınde onada şimdi yazdım maşallah sesin evın ıcınde burda telefona gomuluyordun diye acaba ben böyle dedıkce o daha da psıkolojık olarak az mı konuşuyor

22 Cevaplar

+1 oy
(3,470 puan) tarafından
Benimki de öyle evde benimle tek kelime etmez anasına akşama kadar ne yapmışsa hepsini anlatır bende artık napiyosun diye sormuyorum cehenneme kadar 
(260 puan) tarafından
Evet ya her şeyi anlatıyor danışıyor bekar sanıyor hala kendını dört yıl olcak hala adam alışamadı aslında geçen sene böyle degıldı hatta kaynanam söyleniyordu oğlum hıc uğramıyor diye ne var benim evde anlamadım
(3,470 puan) tarafından
Yok benimki de sözde konuşmayı sevmezmiş madem sevmiyosan orda da sus konuşma
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tersine kaynama gidince eşim telefona gömülür dü kızardım Mesaj atardım eşime ananla az konuş beni bı salsın beynim yoruldu diye 

(260 puan) tarafından
Benim esım normalde ketumdur ama işte insan aılesının yanında rahat hissediyor demekki
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bizimki tam tersi annesine gidince telefonla kendi halinde soruyorum bilmiyorum rahat edemiyorum diyor sanırım kendi evinin rahatlığı var üzerinde ustelemiyorum bende :)
(260 puan) tarafından
Demekki benim koca kendi evının rahatlığını yakalayamamış
0 oy
(933 puan) tarafından

Kiz benimki de arada şomluk  yapiyo, eve gelince hesabını soruyorum :D

(260 puan) tarafından
Evet bazen degıl her zaman evın ıcınde kalması gereken her şeyi anlatıyor
(933 puan) tarafından
Ay aynılar valla ben bir karar aldım artık birsey anlatmicam ona hemen yetistiriyo :D
0 oy
(754 puan) tarafından
Eşim annesinjn yanında da telefonla uğraşır annesi bir şey sorunca cvp verir sadece yani rahat bile olmaz geçen geldiler kaynanam iki görümcem eşim yemek yaptırdı yedik hemen kalktılar gittiler yani çok konuşmadı bile eşim hemen kıyafetlerini değiştirdi ilk evlendiğimiz sene beraber oturmuştuk rahattı evin içinde şortla bile otururdu ama şimdi sadece benim yanımda öyle giyiyor 
(754 puan) tarafından
Biraz ayrı kalsanız iyi olur ikiniz içinde biz deprem de kaldık 2 ay kadar evimiz yıkılmıştı eşim bahçe evlerinde kalmıştı bende büyük görümcemgile gitmiştik o zamanlar kızım 7 aylıktı üşümesin diye kaynanam buraya taşınalim 2 katlı ev tutalım dedi eşim direk siz ne yapıyorsanız yapın ben konteyner çıksın çoluğumu çocuğumu alır gelirim dedi konteyner çıkmamasına rağmen eşim ben getireceğim sizi dedi tam gelecekleri gün konteyner çıktı biraz uzaklık iyi oldu önceden bizde evde arkadaş gibiydik çocuk gece sık uyanıyor uyuyamıyorum diye ayrı yatardı işi düşünce gelirdi biter giderdi o süre bizim için çok iyi oldu mesafe değerimi anladı
(260 puan) tarafından
Evet aslında bızde çok görmüyoruz bırbrımızı akşam bir ıkı saat en fazla ıs güç bılırsın yolda bır defa ya da ıkı defa annemlerde bır hafta kalırım dönünce ya da oradayken ozledım ya da yokluğun belli falanda demez
(754 puan) tarafından
Belki de çok mu yoruluyor işten kafası çok mu dağınık benim eşimde sabah 6 buçuk gibi gider 3-4 gibi gelir iki haftada birde gece 3 gibi gidip sabah 11-12 gibi gelir ama yorgunum der ama yinede bizimle de ilgilenir orda hep ayakta duruyor kurabiye, poğaça fln yapıyor
(260 puan) tarafından
İnşaat ısı o da hep ayakta sayılır yorgun oluyor ama akşam kahveden geri kalmıyor
(754 puan) tarafından
İnşaat işi daha zor yine eşim ayakta eliyle sürekli iş yapıyor ama senin eşin tüm vücut çalışıyor allah kolaylıklar versin kolay iş yok ki babasının işi değil ki yan gelip yatsın
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Bizimki de tam tersi zaten anasına pek gitmez ama gelince de pek umursamaz bilgisayar oynar tel oynar yatar 
(260 puan) tarafından
Bizim ki her gün orda nerdeyse ben dedıkce zıttıma daha çok gıdıyor bende dememe kararı alsamda tutamıyorum ceneyı burdan boru cılvelı ol yazdı dün baya akıl aldım ondan sağolsun ama adam hep tele bakıyor benim surata bakmıyor bugünde kendime güzel makyaj yapmıştım begenmıstım ama sohbet etmeye çalışıyorum falan yok telde nasıl cılve yapayım boş duvara mı
(3,102 puan) tarafından
Mesaj at canım sende o zaman sürekli eli teldeyse böyle biraz dekolteli filan ne biliyim
(260 puan) tarafından
Hsjajajaha o ne gızz hsjsjsjsh ay kahakaha attım ergenler gobı utandım
(3,102 puan) tarafından
Asshdhsh ya dene nolcak kocan sonuçta asgshsbs
(260 puan) tarafından
Yemin ederim benim koca sapsarı kıpkıemızı bısey ortam ıcınde domatese dönüşür bırde utangaç kdksmsk
0 oy
(1,461 puan) tarafından

Aynı aynı gıcık olurum :angry:

(260 puan) tarafından
Dedıkce daha tersını yapıyor olmaları sen kıskancsın demesi kavga edince bunu kullanması
0 oy
(15,944 puan) tarafından
Benim eşim evde de pek konuşmaz anasının yanında hiç konuşmaz annesi kendi kendine konuşur eşim cevap dahi vermez. 
(260 puan) tarafından
Benim esım onlarda da tele gomuluyor cevap vermıyor terslıyor ama en son konuşuyor yonede dıkaktını çeken konu olunca
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Benim eşim benle de çok konuşur. Herşeyini anlatır. Sanki o gün ben de işyerindeymisim gibi herşeyi bilirim sjsjjs ama annesiyle de konuşur. 
(260 puan) tarafından
Bana hiç bişeyini anlatmaz hep aılesıne anlatır bazen onlardan duyarım bazı şeyleri
(8,863 puan) tarafından
Biz birbirimize anlatirz. Eşim benim iş arkadaşlarımin bazisiyla tanışmadi ama tanışmış kadar bilir yani. Ben de onunkileri aynı şekilde
(260 puan) tarafından
Ya anlatır da zaten ınsaat neyı anlatacak o da var bende arkadaş ıs yaptığı herkesı bılırım söyler biraz abartım galiba :S
(8,863 puan) tarafından
Canım erkek işte bunlar. Çok bişi beklememek lazım sjsjs
0 oy
(12,979 puan) tarafından

Bende kvalideme gidince çok konuşuyorum eşim bazen diyor ne konuşuyorsunuz bu kadar diye :D

(260 puan) tarafından
Bende konuşurum kadınların konuşacak seyı çok ya zaten gıcıgım bu ara kaynanama suratını goresım yok düğüne gıdecektık yok araba km’si artmasın dedi bırakmadı esımde onu dınledı gıtmeyelım dedi sırf huzurum kaçmasın diye susuyorum
0 oy
(185 puan) tarafından
Bizimki evde susar annesine gidince masallah demekki. Benimle sohbet etmeyi sevmedi
(260 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm aslında kafa kızım niye sevmedı ki ndksjs konuskanım sohbetim iyi şakalaşsa şakalaşırım el kol yapsa ona da okeyim
0 oy
tarafından
Eşim pek konuşmaz anasıyla yan yana gelincede anca dizine uzanır film izler telle oynar şuan uzağız 10 dk konuşur kapatır 
(260 puan) tarafından
Ay dizine uzanmak ne küçük çocuk gibi arada o hareketi eşimde hapıyor temas falan kızkardesıyle de falan ama bana gelince koltukta benden kaçıyor resmen dnsnsn
0 oy
(643 puan) tarafından
Yok benimki de öyle benimle iki buçuk yıldır evliyiz muhabbet etmez ha oldu da edildi ben konuyu hep acarim bakiyoeum ki ben acmasam konuşmuyor bikmisim bende artık o evde TLf ben evde TLf napayım evlilikten yoldasliktan beklentim bu değildi ha benim ailemin yanında da sus pus bir nebze konuşur belki ama kendi ailesinin yanında maşallahı var ben onun ailesinin yanında da en az onun kadar samimi içtenim ama o özellikle yalnızken ihtiyacım varken öyle değil zaten ömrüm dört duvar arasında geçiyor onun varlığında da telefonu var 
(260 puan) tarafından
Ya sanki ben yazmışım bunları ıste hanı bızım vurulduğumuz nokta aılesının yanında da böyle olsa deriz ki adam hep böyle öyle değil ıste mılete gostedıgı ılgınım binde biri bizde olsa taprız haberi yok ben küsersem o zaman konuşur bu nebze
(643 puan) tarafından
Valla kopek yerine koymamak gerekiyor onu şuan bile anladım çocuk uyudu biraz mesajlastik yani tamam uyucam dedim çıktım buraya geldim ona laf anlatacagim vakti burda harcarim değmiyor
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Benimkide evde olunca ses etmez telefonla oynar çocuklarla dizeye dalar konumaya gelince bı hı cvp bilmem etmem sohbet etmez ailesi konusu gelince hiç konuşmaz hele ama ailesi gidince konuşmadık karı halde ağızlarına bakar ne diyecek ne cevap verecem diye sohbet etmeye çalışır şok olurum
(260 puan) tarafından
Evet ya güler eglenır Sanko bızım yanımızda ıskence edıyoruz bende ona sok olurum bazen esım babamların yanında da çok konuşur başı seylerı orda ogrenırım babama kardesıme söylerken bana mı güvenmiyor babama güveniyor da anlatıyor anlamadım dnsnsnsn
(2,699 puan) tarafından
Cinsler işte canim ya ne yapacan bizede mevenin çürük tarafı işte :))
0 oy
(31 puan) tarafından
Benimki de evlenmeden önceden beri görüşüyorduk biliyorum o kdr aramazdi,annesi degl benmki ablasıni her gün görüntülü konusyorlar ya o ya ablası arıyor benmle o kdr konuşmuyor hep telefon sizce ne yapılmalı 
(260 puan) tarafından
Ay bende ablayım abimde var abimle çok iyiyiz hani çocukluğumuzda bıle dalasmadık çok iyi anlaşırız biz bile birbirimizi sürekli aramayız
(31 puan) tarafından
Onlar da iyiler gorumcemi bnde  çok severim sürekli mesajlasir ederiz  ama son bir aydır her gün arıyorlar konuştukları birşey de yok onun da eşi geç geliyor ister istemez canm sıkıliyor
0 oy
(891 puan) tarafından
Aynen aynen benimkide eve gelince yorgunum diyip telefonu elinden alıp uzanır hemen anasına gidince mutfaktan anasının yanından çıkmaz hizmet eder şakalar espiriler yapar unutur yorgunluğunu
(260 puan) tarafından
Evet ya sanki biz dğşmanız dışlanmış gibi bazen hıssedıyorum
(260 puan) tarafından
Ki kaynanam kayınbabam yalnız değil iki bekar görümcem var yaşlanınca tek kalınca hıc çıkmaz
(891 puan) tarafından
Benimkiler de yaşlı değil daha 3 bekar görümce var evde benim koca çocuk gibi işte annesi babasıda hiç değer vermezler oğullarına benim ***** anlamıyor bunu
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Yok benimki öyle değil bacım 
0 oy
tarafından
Ben tek kelime etsin diye adamın gözünün içine bakarım o telefona 

Ama bir bacısı gelsin dedikodunun dibine vururlar öylece izlerim ama içten içe de bir soğurum.
(31 puan) tarafından
Ay bizde uzakta oturuyoruz aynı seklde son zamanlarda bnde soğumaya basladm ve canımı sıkmaya basladm hamileym.birde
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Offf aynı ya. Hepte diyorm anneni ablani görünce bi gullerin açıyor  eve gelince de elinde telefon otur diye. Son 3 5 aydr evde de iyi ya bakalm. 
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Benim eşim annesiyle anlaşamıyor daha doğrusu annesinin kendisine durmadan hakaretleri oluyor o yüzden annesine soğuk. Saygısızlık etmez ama öyle içli dışlı değil

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 181 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 464 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,556 puan) tarafından soruldu