0 oy
1,101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

kizlar esinizin birbaskasinin yaninda hayatim askim demesini istermiydiniz veya diyormu kizlar esim evde bana oyle seslendigi soyledigi oluyor ama benim yakinlarimin veya kendi yakinlarinin yaninda demiyor ismimle hitap ediyo ee nolcak nornal diyebilirsiniz ama tuhafima ve zoruma gdiyo istemsizce buyuklerimizin yaninda neysede yasitlarimizin yaninda oyle kuzenlerimle otturuyoruz mesela onlarin esleri askim hayatim diyor benimki demiyo sanki kendimi degersiz gibi hissediyorum:( bunu yasayan bir benmiyim

61 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Heyy, höyy, bi baksana, oğluum yada isimle :getlost:

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim ki canim diyor hep biride varsa yoksada 
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Nasıl hitap ettiğine dikkat etmiyorum ne derse desin:ermm:

Bende demiyorum 

Öyle gidiyor 

tarafından
heves etmiyormusun
(12,264 puan) tarafından
Çok ettim de bir arpa yol alamadım ilgilenmiyorum diyelim ;))
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Diyo surekli canim hatta ben ismiyle hitap ettigimde hayirdir diyo:D 

tarafından
ne guzel canim
0 oy
(867 puan) tarafından
Benim eşimde büyüklerinin yanında ismimle hitap eder bende aynı şekilde çünkü utanırım . Yaşıtlarımiz yakın bildiklerimiz in yanında rahat oluyorum oda ama dedqm qbi birazda saygıdan olmalı büyüklere karşı utanmaktandir 
tarafından
buyukler icin bisey deniyorm yasitlarimiz icin
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gizemim der hep ☺
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Büyüklerin yanında ismimle çagırır ya da mesaj yazar normalde hep canım der
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah başka dertler vermesin 
tarafından
amin amin
0 oy
(103 puan) tarafından
Benimki karışık gülüm der bazen de ismimi söyler ama askm canm demez hiç birilerinin yanında ismimi söyler ama.bazen de gülüm der 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benimki de aile yanında isimle hitap eder ya da direk benden birşey ister gibi konuşur. Evde de öyle galiba. Ama hayatım hatunum der dememezlik yapmaz hiç. Ben de ona en azından aşkım derim kuşum derim babam bile olsa çekinmem. Anca o yokken bahsi geçer de Hüseyin şöyle böyle derim. 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ömrum der karim der bitanem der canim der
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evde yavrum der, dışarda canım aşkım vs der. Ben ismiyle hitap ederim.
0 oy
tarafından
Basbasa iken izm ile seslenmez ama babalar anneler varsa genelde naciş der lakabım ceyrek gelin ceyrek hatun diye çağırır lakabimim oyle olmasının sebebi her gelen ceyrek taktı boynum ceyrkele doldu 4 kuşak vardı hepsi de ceyrekti
0 oy
tarafından

Ya var yaaa bu konu tam benlik 

Eşim hiç yerini bilmezzz 

Eşim sabah işe giderken dükkanın anahtarını unutmuş zile bastı bende aşaya attım :) 

Mahallenin kadınları da sokakta oturuyo 

Sağol yawrummm diye bağırdı 

Millet bize bakınca utandım bide sokağın ortasında öpücük attı 

Hiç çekinmez aşkım balım bitanem der hep 

(2,874 puan) tarafından
Ahahsg:-)
0 oy
tarafından
esimler ailece tanışmaya geldiler  eşim bardağı uzattı hatun bir bardakta su getirirmsn dedi ben şok babamn yüzüne bakamadım sonrasında söyledim heyecandan unuttum heralde hatırlamıyorum dedi bizimkilere gidince hatun der ismi mi söyler kendi ailesinde benim karı hatun bazen ismimle onuda ben derim de diye

Yaşıtlarımz olunca karı yavrum hatun vs. Ben isimle yine odun gibiym :))) Esimin adını seviyorum ama hiç söyletmz kızıyor :/
0 oy
tarafından
Değil aşkım cicim ismimi  bile almaz 
0 oy
(424 puan) tarafından
Buyuklerimizin yaninda isimle hitap ederiz askim demek bana ayip geliyor buyuklerin yaninda ama evde arkadaslarin yaninda yavru der feroş der bende hep bebegim derim
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Biri olsun olmasın hep der karım der eşim der sevgilim yani ağzına ne gelirse ismimi söylemez ben söyleyince anlamadım der hemen :))
0 oy
(77 puan) tarafından
Geçen memleketlere gittik eşim annesine anlatıyor kayınvalidem eşinden bişey isterken hayatım diyor kocası da tamam bakarız hayatim dye cevap veriyor sen de bu Yönetimi babamda uygula bak işe yarayacaktır dedi on dakika sonra kayınpederim durduk yere iltifat etti falan babamla annem gibi onlar mutlu oluyorlar ki bizde onların yanında rahat oluyoruz 
0 oy
(514 puan) tarafından
Yilisikligi pek sevmez benim ki.hatun der en fazla sonra da cansu der. Ama  hamile kaldigimdan beridir de gidiklim diyor :) 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,008 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
+2 oy
61 cevap 1,027 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 0852 (728 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 471 göst.
0 oy
3 cevap 220 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu