0 oy
1,107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

kizlar esinizin birbaskasinin yaninda hayatim askim demesini istermiydiniz veya diyormu kizlar esim evde bana oyle seslendigi soyledigi oluyor ama benim yakinlarimin veya kendi yakinlarinin yaninda demiyor ismimle hitap ediyo ee nolcak nornal diyebilirsiniz ama tuhafima ve zoruma gdiyo istemsizce buyuklerimizin yaninda neysede yasitlarimizin yaninda oyle kuzenlerimle otturuyoruz mesela onlarin esleri askim hayatim diyor benimki demiyo sanki kendimi degersiz gibi hissediyorum:( bunu yasayan bir benmiyim

61 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
resimli nişan olduğumuzdan beri bana hep bücür derdi o zamanlar böyle zayıftım biraz daha minyon tipli biriydim sen ne kadar kuculdun bücür oldun derdi şimdi ikinci çocuk gelecek 2-3 hafta sonra Allah nasip ederse inşallah pek arada bir diyor böyle bücür diye ya ben de kendimi çok tuhaf hissediyorum hep alışıktım bücür bücür diye seslenmesini hiç herkesin yanında da çoğu zaman derdi şimdi demiyor çok tuhafıma gidiyor bazen acaba bir şey mi var diyorum alıştığım gibi ama isterdim yine demesini ama ben genelde her zaman hayatım diye seslenme tercih ediyorum ama ama insan istiyor tabii ya ben de seviyorum hoşuma giderdi
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Normal isimle hitap eder
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Hatunnn gülummm avrattt derr uzatarak bende adiyla seslenirim bazen oda karsilik ismimi soyler sinir olurum 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Büyük küçük hiç farketneden canım der aşkım falan tekken der bbde ona canm muhammedcim çocacım derim daha çook şey 
0 oy
(6,010 puan) tarafından
Adımla, seslenir 
0 oy
tarafından
Herkesin yetistirilme tarzi farkli neden baskalariyla kiyaslama yapiyosun benim esim de birinin yaninda adimla hitap eder ki ben askm canim cicim demesini istemem milletin icinde. 
0 oy
tarafından
Herkesin yaninda dobak der. Onunda sevme sekli bu sekilde evdede sobak der. Her der yani
0 oy
tarafından
Babasının yanında demez sadece bazende kardeşinin ama obur türlü hep der :)
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Bal    der hep.          
0 oy
tarafından
Eşim başkalarının yanında söylemeyi bırak başbaşa kalınca bile demezdi .. ama bu aralar kafasına taş düştü herhalde aşkım minik kuşum yavru ceylanım diyor ;))))
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Aynı durm bizde de var. Ben hiç boxulmuyorum. Çünkü ben de öyleyim. Onu iyi anlıyorum. Kardeşlerimin yanında bile diyemem utanırım 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
İsmimle hitap eder bende aynı şekilde ama yalnızken daha güzel şeyler söylüyorum güzel sevsin de ismimi söylemesi bile o kadar hoşki o kadar aşkımlı canım lı konuşan var ama sevgisi olmayan 
0 oy
(121 puan) tarafından
Genelde hatun der eğer utandığı biri varsa Eylül şunu yaparmısın der. Kendi ailesinin yanında Eylül Bi kahve yap ya da hatun Bi kahve yap da gidelim  der ben artık takılmıyorum :) 
0 oy
(778 puan) tarafından
Ailesinin ve benim ailemin yanında hilos der başka alanlarımızın yanında hayatım bitanem kuzum felan der:)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Askim dior ama biri varken cingene yada türkan dior yada yine askim dior :Dbende ona serhan efendi diorum biri varken :D

0 oy
tarafından
Benimki evdede baskalarinin yanindada ismimle seslenir arada emiş der:)
0 oy
(671 puan) tarafından
Benim hiç sevmez öyle şeyleri ve demez o bizde çok ayıptır yani biz kendi kendimize deriz ama baskasi daha duymadı hayatom aşkım dediğimizi
0 oy
(777 puan) tarafından
Bizim de aynıdır ben ağzımdan kaçırırım hatta başkasının yanında hayatım, aşkım, kocam falan diye sonra kendime kızıyorum.ama eşim daha dikkatli o başkasının yanında sadece ismimle hitap eder.ben de seviyorum bu durumu açıkcası.
0 oy
(485 puan) tarafından
Hatınım der başkasının yanında ismimi söyler 
0 oy
tarafından
Ailesinin yanında söylerdi ama ailemin yaninda hanim yada ismimle hitap ederdi

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,070 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
+2 oy
61 cevap 1,095 göst.