0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (10,877 puan) tarafından
Kızlar hayvanları severim, daha once köpeğimde vardı aslında korkmam ama oturduğumuz yerde sürüyle var. Her kösede bir tane tosun gibi yatıyor hırlayanı saldırganı dolu. Kac kere muhtara gittik belediyeyi arattı aradık biz onları kısırlastırıypruz diyor adam ısıracaklar diyoruz kısır diyor bize. Korkudan geceleri dısarı cıkarmaz olduk gündüz yattogı yerden hırlayan kopekler gece kurtadam gibi oluyor resmen cozumu olan var mı? 

10 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hahahah kurt adama dinusuyurlar doğrudur canım 

Ama köpekler tehlikeli ya 

Geçen adam refuje çarptı motor la kaçarken 

Adam öldü Allah korusun yaaa
(10,877 puan) tarafından
Canım bir toplanıyorlar görsen vallaha 15 20 tane yan yana.
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından
Bızım burdada cok ama hırlıyor edıyor gecelerı cok havlıyor da daha kımseyı ısırdıgı yada kıvaladıgı yok bazen cokcular cok kızdırır o zamanda bıle ısırmazlar havlayarak korkutuyolar. Insana alısmıslar ve kndılerını sevdırıyolar tabı bn sevmeye bıle korkuyomda
(10,877 puan) tarafından
Yok kız kovalıyor buradakiler kac kere hırlayan hırlaya kostu ustunuze hele okulun orada yatıyorlar hep allah korusun valla bir cocuga saldırsalar öldürürler
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Kısır  onlar kısır  korkmayın  çocuklari olmaz diyesim geldi Allah affetsin yapcak  bisey yok canim belediye  alıp  alıp  geri saliyo
(10,877 puan) tarafından
Adama diyorum ki ısıracak o diyor ki kısır. Tovbeler olsun ısıracak diyorum dürtecek demiyorum ki
(2,711 puan) tarafından
Iste zeka geriligi var bacım  güldüm  vallahi☺️
(10,877 puan) tarafından
Kız gülğnmeyecek gibi degil ki
(2,711 puan) tarafından
☺️☺️☺️korkma korkma dogurmuyo onlar
(10,877 puan) tarafından
İyi bari kısırsalar ısırılmanın yanında birde dürtmücekler bari
0 oy
tarafından
Zor bir durum ben hayvannnnnn severim ama korkarımda sürekli belediyeye söyleyin kısır demek ısırmaz anlamına gelmiyorki toplu bir şekilde şikayet edin 
(10,877 puan) tarafından
Kız bir gör bakamayan salmıs buraya kangallar dolu kocaman kocaman.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Bizim evin karşındada varlar gece olunca nasıl uluyorlar havlıyorlar sürüyle geziyorlar gündüz tek başıma karşıdan yürümeye cesaret edemem neyseki arada büyük cadde var çok bu tatafa geçemiyorlar o derece çoklar Bazen sabahları apartmnın bahçesine giriyorlar çözümü yok malesef 
(10,877 puan) tarafından
Cimere filan şikayet etsek mi acaba. Tamam ****** hakları öldürülmesine işkence bende karsıyım ama boyle olmaz ki. Kısırlar diye hem asabi hem şişkolar
0 oy
tarafından
Korkmaniza herek yok belediye kisitlastiriyor onları
(10,877 puan) tarafından
=)) işte o da kötü bir yandan cinsel yasamları olmadıkları için asabiler
tarafından
İnternette videosu bile var Tavşanlı belediyesi die. D
(10,877 puan) tarafından
Evet bana da arkadaslar attı onu aynı sen ha diye
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Kısır köpek adam ısırmaz siz bilmiyonuz:D

(10,877 puan) tarafından
Aynen =D belediye de oyle dedi
0 oy
(590 puan) tarafından
Artik yasak barinaklara bile almiyor kopekleri hic bir kooegi yerinden edilmiyor kaza olsada yasadigi yere tekrar geri birakiliyor 
(10,877 puan) tarafından
Bırakıyorlar da bakmıyorlar ki kucucuk mahallade oldular 40 50 tane. Kedilere saldırıyorlar onlara da yazık
0 oy
tarafından
Bizim burda çocuğa saldırmış kadında kurtaracam die uğraşmış kadını parcalamislar resmen hala kisirlastirdik diyolar 
(10,877 puan) tarafından
İşte tamam******n hakları saygı duyalım ama bizim hakkımız ne olacak
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bizim mahallede öyle gece sesten uyulmuyor
(10,877 puan) tarafından
Kız yanımdan pitbull geciyor bizim burada baya bası bos geziyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ercaneymen (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 179 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gulnur (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gulnur (14 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,839 kullanıcı

...