0 oy
1,105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok sukur yavaş yavaş kendime geliyorum 

Neyse asıl soruma geleyim açık açık söylemeyeceğim zaten çoğunuz biliyorsunuz benim durumumu

Esim e bu ay neler yedireyim ben bu ay neler yiyeyim bana neler tavsiye ediyorsunuz siz neler yaptınız o aylarda 

Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Neler içleriniz neler geçirdiniz ne zaman yedi içti 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl yani canım anlamadım ben kusura bakma 
tarafından
Yani bebiş için diyim sana
tarafından
Kuzum bilmiyorum ne yenir sana özelden bir sey yazıcam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Propolis  yedir   bal  ve kuruyemis yedjr sperm  kalitesini  cok yukseltr
tarafından
Hangi kuruyemislerden özellikle balı sabah 1 tatlı kaşığı yese olur mu
Kuru yemişi de gün içinde mı yesin
tarafından
Hayir bak ne yap biion  mu migros var mi orda?
Varsa beo  markanin propolis  ini al Sabah peynir uyanma bir bardak suya 5,10 damla propolis  damlat icsin.  Ozellikle beslenmesinde kirmizi et yedirmeye calis. Kizarmadan cok haslama yap ona, sarimsak ve sogan koy yemekelrine
Aksam yatmadam oncede findik, ceviz ,badem   bir avuc kadar olsun  kir onalri 3,4 kasik balla karistir  onu yesin suyunu icsin yatsin.  Tabi bol bol su  da icmesi lazim.
tarafından
Anladım bunu deneyeceğim canım saol
tarafından
Ha birde kahvaltida keci boynuzu pekmezi
tarafından
Tamam canım saol
0 oy
tarafından

Çok mu istiyorsun?

tarafından
Anladım peki bana tam olarak açıklar mısın nasıl yapacam :))
tarafından
:) BAZI isimler var onlarla dua edeceksin arapça biliyor msn yani kuram okumayi
tarafından
Çok şükür biliyorum
tarafından
O zaman sana resim atayım onu yap insaAllah
tarafından
Bekliyorum canım
0 oy
(384 puan) tarafından
Keçi boynuzu yedir CNM ama tohumunu yemesin  kutu yemiş 
tarafından
Dal gibi olandan dimi peki her gün mü yesin
(384 puan) tarafından
Evet CNM günde 1 tane yemesi yeterli doktor  bize öner mıştı
tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(778 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi de cnm fayda eder
tarafından
Hangi marka ??
(778 puan) tarafından
Hünnap en iyisi diye biliyorum cnm ama genede bı bakmak lazim
tarafından
Eczanelerde var mıdır
(778 puan) tarafından
Var kuzum eczanede
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Çinko vitamini al eşine, her gün içsin bide d vitamini takviyeli c vitamini var, çok faydası oluyor ikisi bir arada kullanınca. Biz çok faydasını gördük. Bide bol bol yeşillik yiyin, çiğ ıspanak salatası çok güzel oluyor, balık yapın, haftada 2 kere balık, 2 kere kırmızı et. Hepsi çok faydalı. ❤️ 
tarafından
Burda sandıklarından sadece bin ve eti yetirebilirim gerisini eşim yemez ki ama vitamin ilaarina bakabilirim teşekkür ederim canım saol
(1,630 puan) tarafından
Sen vitaminleri al faydasını gör. Ben 38 yaşında, eşim 43 yaşında. Uzun yıllardır doğurganlık sıfır dendi bana, en son 5 senedir aynı doktora gidiyorum, doktor da erken menepoza girme dururun var deneyin dedi eşim araştırdı bunları yaptık, regl olmadım doktor gel ilaca başlayalım ölçüm yapalım dedi, Bi gittim ultrasonda Bi baktı 7 haftalık hamilesin dedi ☺ hepimiz şok geçirdik, doktor bile. Nasıl oldu bu dedi naptınız dedi ☺️☺️☺️Şuan 13 aylık oğlum, ben 39 yaşındayım ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Allah bağışlasın oğlunu ben 21 eşim 23 yaşında daha küçüğüz biz benim yumurtaliklarim çok güzel degerlerim de çok iyi Esim de sorun var sadece
0 oy
(484 puan) tarafından
Muz,  maydanoz, kabak çekirdeği ve tarçınlı bi tatlı sütlaç olabilir mesela. Bunları da bi dene canım.  
tarafından
Tamam canım denerim
0 oy
(249 puan) tarafından
Bol kuruyemiş özellikle kavrulmamış çiğ fındık bide kasma yani akışına bırak o an çocuğu düşünmeyin sigara kullanıyorsanız bırakmaya çalışın bide bulunduğunuz oda çok sıcak olmaması gerekiyormuş rabbim seninde kucağını tez vakitte doldursun inşallah canım 
tarafından
Sigara kullanmıyor çok şükür
0 oy
tarafından
Keciboynuzu cevız badem fındık incir 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim eşim şeker hastası, cinsel hayatları olsada sperm kaliteleri düşük oluyor. Biz bebek istemiyorduk ama eşim bir ara arı poleni yiyor, keçi boynuzu içiyordu. Kilo almak güçlenmek için aktar önermişti 1 ay sonra hamile kaldım inanmadık beklemiyorduk 1.5 yıl hic korunmamıştık 1 ay kullandı hamile kaldım.
tarafından
Keçi boynuzunu mu kaynatıyordu
Ari poleni nerden bulabilirim ki
(4,698 puan) tarafından
Canım keçi boynuzu pekmezi ve arı poleni aktardan almıştı eşim.
tarafından
Peki nasıl kullandı
(4,698 puan) tarafından
Poleni yiyordu ardından keçi boynuzu pekmezi içiyordu.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Kabak çekirdeği gerçekten çok işe yaramıyormus eşim oyle demişti bı konuda folyonun icnde bütün sarımsak közle onlar soğan ve bal 
tarafından
Teşekkür ederim canım deneyeceğim
(3,055 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Keçi boynuzu çayı

E vitamini
tarafından
Çayı mı ilk defa duydum
(2,874 puan) tarafından
Aynen canım keçi boynuzunu normal halini kaynatıp eşin içsin e vitamini de doktor önerdi oda faydaliymis
tarafından
Teşekkür ederim
(2,874 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Kevi boynuzu özü iyi geliyor diye biliyorum deneyebilirsin canım esin içsin 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Valla ne yenir ne içilir bilmiyorum ama bizde 2 yıl istemedik sonra 9 ay denedik olmadı sürekli Meryem süresini okudum Rabbim nasip etti şimdi kızım 3 bucuk aylık inşallah sizede hayirli bir evlat nasip etsin 
tarafından
Düzenli bir şekilde mı okudun meryem süresini bende okumak istiyorum ama şimdi adetli iken okunmuyor yaa ara da verilsin istemiyorum öyle duymuştum
tarafından
Belli bir düzende okumadım açıkçası ben biraz kafama takıyordum neden olmuyor diye ne zaman darlansam açıp okudum
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Sende folikasit kullan kullanmıyorsan canım 
tarafından
Benim ilaç kullanmam yasak her ilacı kullanamıyorum mideme dokunuyor
(2,007 puan) tarafından
Canım o vitamin hamilelikte te kullanacaksın zaten doktora sorup alabilirsin faydasını görürdün
0 oy
(285 puan) tarafından
1Balık mutlaka 

2 keçi boynuzu pekmezi 

3 yumurta

4 hergğn omegav3 tablt kullnyorduk
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından

Canım bu polen 

image

Bak buda keçi boynuzu pekmezi

image

tarafından
Bu poleni nasıl kullanılıyor tam olarak
(4,698 puan) tarafından
Canım çay kaşığı ile yiyor aktar tarif ediyor zaten sonra bolca bir kaşık pekmezi içsin her akşam yapsın bunu yemekten sonra
tarafından
Aktarlarda var mı bu
(4,698 puan) tarafından
Evet canım aktardan aldık dedim diye hatırlıyorum yazdım herşeyi
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sana kudret narini tavsiye ediyorum büşra her seferinde söylemişimdir belki ama ") mutlaka kudret narı tuketin sen zeytin ye esin incir kuranda geçen imi meyvedir ve zeytin kadının yumurtasını incir erkeğin sipermini temsil eder üzerine yemin edilen şifa vardır denilen nimetler bunlar 
tarafından
Kudret narini nerden bulabilirim
tarafından
Aktarlardan bulursun canım ama sadesi ni yemek çok zor aklında bulunsun eğer sen çocuk icin dersen onlar balla falan karışım yapıp veriyorlar
tarafından
Tamam teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
RABBİM tez zamanda sana ve isteyen herkese evlat nasip etsin bunu cani gönülden diyorum insaallah burda seninde en kisa zamanda hamileyim diye post açtığını görürüz RABBİM'in izniyle ☝️stres yapma akışına bırak ALLAH sadece geciktiriyor herşerde vardir bir hayır RABBİM gönlünde geçeni sana nasip etsin inşaallah ❤
0 oy
(79 puan) tarafından
Bol bol ceviz yedir harekete geçiriyor benim eşim kusura bakmayin tuvalet sorunu var di o yüzden gun de 4 5 tane ceviz kırıp verdim oda yedi 2 gün içinde etkili oldu cinsellik yönünde 
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 193 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
5 cevap 66 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 376 göst.
10 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde nisa tasci (130 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,603 cevap

34,951 kullanıcı

...