0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (10,775 puan) tarafından
Sabah saat 10 da saglık ocagına gittim şeker yuklemesi için aclık kanı aldılar hemen ilacı iç en gec 12 ye kadar kan vermelisin oglen den sonra kabul edilmiyor dediler tamam dedim hemen içtim 11 20 de kan vermem lazımdı ac acıma bekledim o saate kadar gebe halimle bir gittim saglık ocagına ilaçlama nedeniyle kapalı. İlaçlama olacaksa o ilacı niye içirdiniz bana öglen den sonra da olmayacak bir de iki kere içmiş olacagım o ilacı şimdi ben napayım bunları nereye şikayet edeyim

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aile hekimini ara hastnede yaptır testi 
tarafından
Ne değişik insanlar varya dengesizler
(10,775 puan) tarafından
Bu ne sacmalıktır kan verdiğime yanmadım da su ilacı iki kere içmem lazım ona yanıyorum. Millet o ilacı içmesin diye yukleme yaptırtmıyor
tarafından
Yaptırman şart mı canım ben yaptırmadım aile de şeker vs yok diye doktorum gerek görmedi
(10,775 puan) tarafından
Bizim ailede var canım ananem babaannem filan hepsinde var
tarafından
O zaman mecbur yaptırcan doktorunla konuş bakalım o ilacın 2. Kez içilmesi bişi yapar mı
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Canm öncelikle sağlık ocağında şeker yüklemesi yaptirilmiyo  bnde sormuştum yaptiriliyomu die  bana hemşire dedi sonuç yanlış olabiliyomus  hastanede yaptirmani tavsiye ederim yinede sen bilirsin ve gerçekten  haklısın insan bayılacak gibi oluyo aç aç duruyo 
(94 puan) tarafından
Sor bencede cnm bn sadece kalp atışını dinlemek için gidiyorum sağlık ocağına bide asilarima
(10,775 puan) tarafından
Kız acı acıma bekledim orada bir daha gidip gelme olmasın diye kızımı eşime bıraktım. Bir bu gun musaıddı o da olmadı
(94 puan) tarafından
Anlıyorum valla çünkü o anı bnde yaşadım o içeceği içince kötü oluyo insan ac ac
(10,775 puan) tarafından
Aynen canım onu gectim ilaç o ya ben agrı kesici içmiyorum agrım olunca bebege birsey olur diye
(94 puan) tarafından
Allh korusun cnm öyle düşünme  hastanede yaptır şeker yüklemesi ni

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 392 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fterzi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 276 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,136 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu