0 oy
591 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (673 puan) tarafından
Gercekten pahalilar. Almak istiyorum ama Yani bir tane alabiliyorsun. 

28 Cevaplar

0 oy
(13,777 puan) tarafından

Indirim kovalayarak :D

-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cok pahali oyuncak almiyorum acikcasi, ne kadar az iyuncak onkadar cok hayal gucunu kullanir diye dusunuyorum. A101 sok a gelen uygun kyuncaklar oluyor, hediye gelen oluyor...
0 oy
(582 puan) tarafından

Çevrem hep alıyor bana gerek kalmıyor ev dolu oyuncak :ermm:

0 oy
(3,823 puan) tarafından

Genelde indirim kovalıyorum bazen de amcasına diyorum alıyor hemen :D

0 oy
tarafından
Babam annem enıstem esım den bana sıra gelmiyor canim :) 
0 oy
tarafından
Ahhh ahh oynasa bide mutfak esyalriyla daha cok oynuyor benimki a101 bimden vs alabilirsin 
0 oy
tarafından
Ben dolap uygulamasından almak istiyorum ama eşim çok sıcak bakmıyor. Genelde markete gelenlerden alıyoruz 
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Toys shop dan 1 adet kukuliye 120 tl verdim dahada almam artikin ciddi pahali yaa 
(4,237 puan) tarafından
Kiz sevdos internette daha ucuzdu o kukuli gecen arkadasimda atmis bana bunu alcam diye
(119,062 puan) tarafından
Yaa ne bilim vaktimiz yoktu getittircek kadar gorunce aldim
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Sana tafsiyem oyuncakları oyuncak fabrikasinda alın yüzde yüz yarı fiyatından daha uygun 
(1,993 puan) tarafından
Nerelerde oluyor ki hiç denk gelmedi fabrikasi
(4,647 puan) tarafından
Siz hangi şehirde oturuyorsunuz biz izmirde oturuyoruz hem sarnıçta var hem karışyaka  bekle sana bir link atacam eşim kendisi çekmiş oyuncak fabrikasini
(4,647 puan) tarafından
(1,993 puan) tarafından
Kayserideyim burada var mi hiç bilmiyorum oyuncaklara bayildim bu arada :)
(4,647 puan) tarafından
Yaaa keşke olsa
Ayyy sen bide gel bana sor bebeğim küçük biraz büyüsün eşimle oraya gidecez
0 oy
tarafından
Ta hamileyken almaya başlamıştık amcadan anane banannemden de çok hediye oyuncak geldi iki büyük kova oyuncak var bazanin altı dolu oyuncak hiç birninjn yüzüne bakmıyor doktorumuz gözü doyar çocuğun iki üç tane olsun zeka geliştirici oyuncaklar olsun dedi 
0 oy
tarafından
Çok pahalı oyuncaklar almıyorum bütçeme uygun  indirimde olan bazen a101 ve bime gelen beğendiğim oyuncaklardan annem alıyo yada ben alıyorum 
0 oy
tarafından

Pahalıları babaannesi alıyor ucuzları ben indirimden :Düstüne bende amigurumi yapıyorum. Oyuncak cok oynayan yok. Benim oğlan kabloyla oynuyor

(673 puan) tarafından
Hahahaaahh, Allah bagislasin insallah
0 oy
(189 puan) tarafından
Ben de esimde hic dogru duzgun almadik ama nasil olduysa uc kova oyuncaklari var
0 oy
tarafından
Pahalı oyuncak almıyorum verdiğim en fazla 40 tl 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla bnimki 4aylik daha esimin is arkadasi baya oyuncak getrdi sagolsun hemen hemen hrpsi fisher price yoksa alinmior valla a101 bimde de uygun olan olursa aliom arada cokta oyuncak almak istemiorum 
0 oy
tarafından
E bebek çok uygun oluyor ben ordan aliyorum fisherde aktive alsan ooo baya idare eder 
0 oy
(816 puan) tarafından
Pek oyuncak almam bı kac kes markette gorup aglamıstı babası oyle aldu sonra amcası teyzesı babaanne anneanne aldı derken koca buyuk kutu oyuncak oldu yarısınıda kırdıgı için cope attım ha şimdi o kutu oyuncak nerde dersen kaldırdım cunku eve dagıtmaktan baska hıc bırsey yapmıyorlar  o kadar oyuncaktan bı tane bulup ıkı oğlan kavga etmeye baslıyor ev savas yerı oluyor. Tencere tava ıkı legen ver onkardan mutlusu yok bıktım mutfak dolaplarını yerlestırmekten o kadar oyuncakta gelıp tavamla oynuyolar :D simdi evde 2tane kamyon bır bıtanede buyuk at var bıde motor kucuk oyuncaklar hep kolıde saklı :)
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Oyuncak almadım almayı da düşünmüyorum.Zeka kartları aldım ve zekasını geliştireceği oyuncaklar alma taraftariyim
0 oy
(15,582 puan) tarafından
101 ve özellikle bim çok geldiler aldım ev doldu daha almama herhalde büyüsün sonra 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kiz cok pahali  gerçkten  sagolsun abim dunyanin oyuncagini getrdi bize oyle pek  bisey kalmadi. Hep egitici şeyler  alms. Bez kitap beden hışırtılı  seyler falan hep. Biz sadece egitici kopekcik aldık. Onlar disinda instagramda sayfarlar var canim kendin de biseylwr yapabilirsin montessoriaktiviteleri diye bi sayfa var mesela canm guzel seyler var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.
20 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...