0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Yine en yakın arkadaşım ve annesi korona olmuşlar hiçbir yere çıkmayan öyle dikkat eden insanlar ki annesi bugun hastaneye yatıyo çok çok üzgünüm. Sokakta dolaşan tedbirsiz kurallara uymayan umursamayan insana bişey olmuyo böylelerine oluyo işte haram olsun hakkım onlara....

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün ekmek almak için markete gittim adamın ağzında maske yok ağzı açık geziyordu boş boş sokaklarda yaaa çok sinir ölüyorum öyle insanlara bugün hastaneye gittim valla iki tane maske birden taktım korkuyorum bide benim daha da çok dikkat etmem lazım bende kronik hastalık başladı zaten en ufak bir mikrop bile şuan beni canımdan edebilir
tarafından
Cici bebe yaparken zeytin yağı yazıyor normal yağ koysam bir şey olur mu elimde zeytin yağı yok da
(25,224 puan) tarafından
Olur cnm ben bebek için oldugu için saf zeytinyağı koydum hatta tereyagda koyabilirsin sıvı yağ yerine
tarafından
Tamam canım saol şimdi yapacam da püf nokta var mı
(25,224 puan) tarafından
Fazla pişirme cnm  ben biraz fazla pişirmişim yaa sert oldu yarın yeniden yapıcam bide fırının içinde bıraktım ben onun sıcagı ile iyice sertleşmiş düşünemedim hiç
tarafından
Tamam canım saol
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Aynen ole valla cok hassas dikkatli olanlari buluyo bu illet:( 

(25,224 puan) tarafından
Evt malesef :
0 oy
(702 puan) tarafından
Karşi komşum hiç evde durmaz sürekli biyerelere gider 1 yasinda oglu ile evde kalincada misafiri eksik olmaz eger onun yuzunden binaya salgin gelirse hakkimiz zehir zikkim olsun
(25,224 puan) tarafından
Böylelerine gelmez işte kurala uyana gelir
0 oy
tarafından
Kanan bende aynı bu durumdayım uyarıyorsun üstüne sen suçlu oluyorsun o koca burunlarını her yere soktular bir maskeye sokamadılar 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(118,975 puan) tarafından
Seloo sende cok geziyon yaklasma insanlara kaynanadan uzak dur
(16,490 puan) tarafından
Ahhahahaj sevdoş ya
Cidden cok geziyo yaa ha bire simit aliyo ya simitci gunde 500 kisiyle temas ediyo bence kesin seloda korona
(16,490 puan) tarafından
Hahahah yaaa sesli güldüm sonuna
(25,224 puan) tarafından
Dalga geçin siz..
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bılıon mu aşko bende geçirdim covıd hemde evden çıkmadığm halde 
Aşko????
(16,490 puan) tarafından
Covıd geçirdşm covıtt anlmıonnnnn ahahahhah
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim teyzem ve eniştem de asla diswri çıkmaz ekmek almak dışında ve asiei dikkat edip korkaklarda onlar da olmus korona dikkat edenler daha mi xok oluyor anlamadim
(25,224 puan) tarafından
Bencede öyle oluyor malesef sakınan göze çöp batıyor
(1,939 puan) tarafından
Valla cevremde tanıdığım herkes oldu neredeyse Rabbım herkesi korusun
0 oy
tarafından
Zate evde oturanlara olan oluyor.digerleri gezip gezip evdekilere bulastriyorlar.calisanlar dışında geçenlerden bahsediyorum. Allah şifa versin
(25,224 puan) tarafından
Amin canım :(
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım biyerde bı ihmal vardır muhakkak

Virüs bizden akıllı değil rabbim herkesi korusun olcamis varsa oluyoruz işte dua ermek lazim
(25,224 puan) tarafından
Cnm ne ihmali evden keyfi asla çıkmadılar çift maske eldiven hatta bone ile çıkıyorlar düşün yani. Onlar kadar dikkat edeni görmedim asla ihmal etmediler hiç bir kuralı olan yine onlara oldu
(4,962 puan) tarafından
Valla bu temizdir asla virüs yoktur dememeek lazm insan korkuyo
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Nedense hep evde oturanları buluyor.  Ya para üstü ya da marketten alınan malzemelerden dolayı 
(25,224 puan) tarafından
Evet büyük ihtimal alışverişten oldu diye düşünüyoruz
0 oy
Seloom bana küsmeeeeeeeee yaaaa 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Megersem korona sokak sokak dolaşana değil evde oturana geliyor nasıl oluyor sa bende evdeyim dışarı falan çıkmadım geldi beni de buldu bizim alt komşu var pandemi oldugu ilk günden beri öyle gezdiler birbirlerine gitip geldiler hiçbirinede bişey olmadı 
0 oy
Aşkiim nirdeeeesiiiiiinnn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 60 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride.me (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 162 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bebeyim (280 puan) tarafından soruldu

377,076 soru

11,284,440 cevap

34,686 kullanıcı