0 oy
1,348 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

merhaba kızlar nasılsınız iyi misiniz? merhaba uzun zamandır yoktum mizgin rahatsızdı. enfeksiyonu yükseldi baya hem kanında hemde idrarında. Hastanede kaldık yine ve uzun araştırmalar sonucunda bize antibiyotik verdiler ve koruyucu olarak 5 ay kullan dedi. şu an çok şükür durumu biraz daha iyi.

Gelelim kötü habere bende korona oldum dün gece sonucum çıktı nerden kaptım bilmiyorum ama pozitif çıktı. Ve bugün ilaç getirdiler bana verdiler. ilacı aldıktan sonra daha da halsizleştim. Mizgin yeni iyi olmuşken ona yine bulaşcak diye korkuyorum. dualarınızı eksik etmeyin kızlar ❤️

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa çok üzüldüm canım :( inşallah atlatirsiniz güzelller güzeli mizginimmm ❤️❤️ onun gözlerinden öpüyorum 
(751 puan) tarafından
mizgin de ellerinden öpüyor teyzesi ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin 
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Canm çok geçmiş olsun önce ama bol bol tavuk suyuna soğan sarımsak at kaynat için şalgam turşu iç bol bol limonlu çorbalar ve zerdeçal ye yoğurt ile beraber maske takın evi havlandır bişi olmaz allahın izniyle
(751 puan) tarafından
inşallah canım dediklerini dikkate alcam bişey olmaz inşallah
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canım 
(751 puan) tarafından
0 oy
(4,911 puan) tarafından

Ilaclarin yan etkileri yararlarına göre daha fazla onun yerine bol bol meyve C vitamini  ballı zencefil doğal sirke tursu sana daha iyi gelecektir 

Rabbim hem sana hem yavruna şifa ihsan eylesin<3
(751 puan) tarafından
Yaa Bi kaç kişi de o ilaçları kullanma dedi napçağımı bilmiyorum sabah 8 tane aldım akşam da 8 tane almam lazım çok fazla ya
(4,911 puan) tarafından
Çok ağır değilsen kullanma doğal beslen bakalım bir kaç gün onlar herkese yaramıyor zaten yan etkileri ilerde çıkar daha kötü olursun karaciğer enzimleri böbrek yetmezliği vs
(1,390 puan) tarafından
Kesinlikle ağır değilsen ilaçları tavsiye etmem. Doğal yöntemlerle iyileşmeyi dene. O ilaçlar tedaviye cevap vermeyen hastalara kullanılma en ağır ilaçlar. Çok kötüleşip mecbur kalmadıkça önermem...
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun acaba doktorlardan mi bulasti
(751 puan) tarafından
artık doktorlardan mı hastalardan mı nerden bilmiyorum ama şifayı kaptık inşallah kötü geçirmeyiz
tarafından
InsAllah en hafifinden atlatirsiniz
0 oy
tarafından
Oy kurban olduğumun yarattığı bal mizgin nede çok özlemişim seni ❤ rabbim ikinizede şifalar versin inşalalh çok çok iyi olursunuz inşallah bulaşmaz bal kiza annesi korkma rabbim onu koruyup kolluyor onun izniyle hiç bir seycik  olmaz melegime ❤❤❤
(751 puan) tarafından
inşallah kalbi güzel anne dualarınız yeter bana zaten. Bakalım nasıl ilerlicek süreç
tarafından
❤❤❤❤❤ hep dualarındasınız canım benim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun .Allah şifa versin.

Maşallah Mizginimiz büyümüş güzelleşmiş
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
tabi teyzesi artık 17 aylığız
(7,935 puan) tarafından
Mizgin, oğlum  Aras'dan 2 ay büyük .15 aylık olduk bizde :)
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Allah sifa versin canim iyi olursun hemen insallah. Mizgin kocaman olmus ya masallah<3

(751 puan) tarafından
tabi teyzesi artık 17 aylığız büyüdük
0 oy
(7,165 puan) tarafından
İlacı kullanan çoğu kişi pişman genel itibari ile kullanmayı bırakıyorlar
(751 puan) tarafından
off ilacı napsam bilemedim zaten günde 16 tane hap kolay değil sonra bişey olsa daha kötü olcak anlamadım bende canım
(7,165 puan) tarafından
Canım 3-5 tane ilc içince mide yikiyorlardi şimdi sekiz sabah sekiz akşam ne demek.  O mide o böbrekler nasıl dayansin . Burda da okudum pişman olan valla kimisinde ağrı kalıyormuş. Kendini iyi hissediyorsan biraz disini sık kullanma doğal antibiyotik sarımsak yut soğan ilik kaynat iç . Bal limon ye . Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım Rabbim sana da kızına da sağlık versin inşallah yüzünüz hep gülsün inşallah ❤️❤️
(751 puan) tarafından
inşallah canım Allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
(800 puan) tarafından

Allah acil şiifalar versin sana ve kızına<3

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah şifa versin çok geçmiş olsun
0 oy
(622 puan) tarafından
Canım inşallah iyileşirsin çok geçmiş olsun Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Verdikleri ilacı kullanmamanı öneririm ben kullandım ve benim bağırsaklarımı komple yara içinde bıraktı tavsiye etmem 
0 oy
tarafından
Yerinde olsam ilaçları kullanmazdım. Bol c vitamini kelle paça çorbası sarımsak soğan ve udu hindi yağını sabah akşam bir tatlı kaşığı icmeni öneririm. ALLAH şifa versin 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Insallah biran once atlatirsin Rabbim sifani versin :((
0 oy
tarafından
Mizginim buyumus koca kiz olmus masallah insallah hemen atlatirsin leyla
0 oy
tarafından
Yaa kıyamam rabbim tez zamanda şifanı versin inşallah canım benim rabbim yavruna eşine ailene bağışlasın inşallah ❤️
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bende şuan karantinadayim oğlum dört yaşında ve bağışıklığı çok  zayıf maşallah ona rağmen  bulasmadı içini ferah tut rabbim biran önce sağlıkla atlatmani nasip etsin. Cok yakınlık kurma maske eldiven olsun ilgilenebilirsin bile

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,118 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
84 cevap 3,126 göst.
11 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+17 oy
37 cevap 1,374 göst.
0 oy
13 cevap 955 göst.

377,142 soru