0 oy
935 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

Hayırlı cumalar kızlar bu pazar babalar günü ve ben hamileyim babamıza hediye almak istiyoruz bi de supriz yapmak istiyoruz ilk bebeğimiz bu arada.Siz neler yapacaksınız fikirleşsek mi kizlar <3

17 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Esinin istedigi veya begendigi bisey varsa alıp güzelce paket yap bi tanede bebis icin ayakkabi al icine bebisin adiyla not yaz bu babalar gununge yaninda degilim bi dahaki babalar gununde sen bu kazagi giy banada bu ayakkabiyi giydir babacim falan gibisinden :))

Ben ogluma citcitli yaptiricam ustubde babasiyla resminin oldugu yazi yazdiricam bide esime tisort alirim bide oasta tamamdir <3

tarafından
Bayıldım bu fikre tamamdır canım:)) cok teşekkür ederim canm
(2,484 puan) tarafından
Bisey degil canim tam buraya baska hisey yazarken aklima geldi keske bende hamileyken oyle yaosaydim icim gitti suan varyaa :DdD
tarafından
Şuan hamile degil misn sende bu dahaki bebise yaparsın insallah canim :)
(2,484 puan) tarafından
7 aylik oglum var soyle 5 sene dusunmuyotum canim Allah isteyen herkeze nasip etsin insallah❤
tarafından
Aminnn canım sende Haklsn canim
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından

1 hafta daha yok mu yaa :ermm:

tarafından
Ben bu pazar diye biliyorm canim ama
tarafından
16 hazıranmış canim :)
(1,292 puan) tarafından
Bi an heyecan yapmıştım hazırlıksız yakalandım diye :)
tarafından
Yok yok panik yapma canım :))))
0 oy
(404 puan) tarafından
Canim haftaya pazar babalar gunu 16 haziran:) anneler gununde bana bir supriz yapilmadi bende babalar gununde yapmayi dusunmuyorum :)
tarafından
Araştırdım postu düzelttim canım :)) Bana da yapmadı zorla diliyle söyledi sonraki hafta dışarı çıktık alışveriş yaptık maaşından dolayı bi hafta sonraya kalmıştı bende bseyler yapayım dedim canim
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Anneler gününde bana bişey alınmadı bende almayı düşünmüyorum maddi problemler var oyüzden alamadı aslında ama insan yinede bekliyor ilk anneler günümdü sonuçta 17haziranda doğum günüm :))
(1,390 puan) tarafından
Benim de 17 Haziran doğum günüm canım :)
(2,064 puan) tarafından
Yokmu arttıran :D 17haziranda parti yapalım ozaman :))
tarafından
düzenlendi
Guzel denk gelmiş canım insan yine de bekliyor demi haklsın canım şimdiden dogum günün kutlu olsunnn Can'ın annesi :))
(2,064 puan) tarafından
Tşkr ederim cnm bnm :)
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
tarafından
Canım en güzel hediye karnımızda ben not yazıp hediyen 14 temmuzda kucağında yazmayı düşünüyorum tahmini doğum tarihini 
tarafından
Bu da çok güzel Haklsn aslında canım güzel düşünmüşsün:)) az kalmas sağ salim kucağına almayı nasip etsin allahim
0 oy
(834 puan) tarafından

Nasip olursa eşimi o gün baba yapmak istiyorum. Ama doktor daha 18 günün var dedi. Bilmiyorum ki 9-10 güne gelir mi :angel: hayırla sağlıkla vaktinde gelsin de 

tarafından
Saglikli vaktinde gelsin ama gönül oster o gun gelse şimdiden bebekler bizi ele gecrmis ne zaman isterlerse o zaman doğuyorlar:)) sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Nasipse kızımız olacak. Lcwde fln baba kız kombinleriz oluyor ya öyle birşey mi alsam diyorum ben canım :) 
tarafından
Benm de kızım olcak canm kaç haftaliksiniz bu da güzel fikir aslında birer tişört olabilir babasının kızı felan yazıo bi ara görmüştüm Instagramda onlardan da olr :))
(1,390 puan) tarafından
20 haftalık canım. Evet onlar da güzel :)
tarafından
Bende 19+5 im canım aynıyiz senle
(1,390 puan) tarafından
Evett öyleymişiz ikimizde sağ salim kucağımıza alırız inşallah :)
tarafından
Aminnn canım Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Anneler gününde eşim beni evde bırakıp gitti akşamda gelip anneler günün kutlu olsun deyip alnımdan öptü işte boş boş iltifatlar vs :D ben de babalar gününde ona aynısını yapacaktım ama şansa bakın ki aynı gün eşimin doğum günü:D adam doğuştan ballı anacim benim kader kader değil sadece :D :D
tarafından
:))) misilleme yapican ama kader engellemiş seni :)) doğum gününüz şimdiden kutlu olsun canim sende biseyler yap mutlu olsun seneye acısını cikarirsin :))
tarafından
Inşallah bakalım canım yapabilirsem eğer iki çocukla yapicam bir şeyler:)
tarafından
Insallah canım :))
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ihtiyaci olan bisey olabilir canim. 
(1,567 puan) tarafından
Ozaman tisort gomlek saat parfum alabilirsin canim aklima bunlar geldi. Bende gomlek yada tisort almayi dusunuyorum ama bugune kadar esimden habersiz hic boyle ise girismedigim icin arkamdan is cevirme potansiyelin var diye dusunur gibi cesaret edipte alamadim. Yalniz zaten disari cikamiyorum. Netten alacamda iste o dusunce yuzunden kaliyo hep hediye alma girisimim.
tarafından
Netten al benim de esim tek bırakmaz dışarı beraber gderz hep ama bi kaç kez hediye ve süprizler yaptım keşke haber etsen dedi tek bırakmamak icn bende senle gdersen supriz olmaz ki bana guvenmiyo musn dedim onun dışında hep bilir nereye gittiğini o yuzden sıkıntı çıkarmaz özel günlerde canim
(1,567 puan) tarafından
Nebilim canim . Esim bana da guvenir ama yinede tedirgin oluyorum. Kiskanc cunku baya bi. Bu babalar gununde alicam galiba . Insallah sorun etmez.
tarafından
Benimde öyle kolay kolay bırakmaz bi annesine bi de benim teyzeme gidebiliyorum hic arkadaşım yok mesela
(1,567 puan) tarafından
Benimde hic arkadasim yok . Komsumda yok memleketteki arkadaslarimla da gorusturmuyor. Telefonda anca.
0 oy
(2,181 puan) tarafından

anneler gununde bana 'yusufun alsin ben mi alicam ' diyen koca ayisina ne alabilirim ki :wassat:

tarafından
:)))) tövbe tövbe:)) sende sorarsa sende aynısını de
(2,181 puan) tarafından
aynen soracak olursa oglun alsin banane dicem :D canimj sıktı durduk yere gidip azcik ugrasayim su adamla
tarafından
:))) hormonlar bizi ele geçirdi eşlere sarıyoruz :)))
0 oy
tarafından
Eşim telefondan anneler günümü kutladı bende öyle yaparım çünkü askerlik yaptığı yer çok yüksek kesimmiş ulaşım çok zormuş o yüzden hediye göndermem hem maddi sıkıntılarım var 
tarafından
Him sende Haklsn canim kismet ne diyim canım
0 oy
tarafından
Eşim beni mağazaya götürdü ne istiyorsan al dedi anneler gününde :)) bende ona aynısını yapıcam kasaya gelince hadi para ver gidelim dicem :)) şaka şaka baba oğul kombini almayı düşünüyorum oğlum 1 yaşında 2 haziran doğum günüydü ama biz ayın 15 inde kutlicaz bayram falan geçsin dedik ben erkenden alırım hediyeyi baba oğul doğum gününde giysinler
tarafından
Ayy ne güzel olur canım güzel bi fikir olmus canım:)
0 oy
(186 puan) tarafından

16 haziranda insallah baba olarak girecek daha ne hediyesi canım en büyük hediye:) bide dogum yapıp fellik fellik hediye aramaya mı çıkayın:)

tarafından
En güzel hediye bebegi desene şanslısın canım bizim bebek ekimde gelcek insallah o yuzden biseyler yapım dedim senin bsey yapmana gerek kalmamış:)
0 oy
(1,114 puan) tarafından
İnşallah bebişim zamanında gelirse doğum olarak 16 haziran görünüyo oğlumuz hediye olur :) 
tarafından
Tam isabet desene masallah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allah cok sevindim senin adına canim
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm tabi vaktinde gününde gelirse inşallah :))
tarafından
Insallah canım saglikli olsun sende iyi ol en güzeli canim
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun rabbim hepimizin yardımcısı olsun
tarafından
Aminn canım sagolasin
0 oy
(104 puan) tarafından
Ben güneş gözlüğü aldım :) 
tarafından
Gule gule kullansın iyi yapmissn canım
0 oy
tarafından

Ben cuzdan kemer tisort parfum aldim. O gunde disariya cikartmayi düşünüyorum :)

tarafından
Çok güzel canım iyi düşünmüşsün :)
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Bana bisey yapilmadi ki ben niye yapiyim
tarafından
Sende Haklsn canim karşılıklı olmasa bile insan bekliyor
(6,810 puan) tarafından
Aynen oyle birde o beklesin bakalim belki akli basina gelirde birdaha unutmaz ozel gunleri
tarafından
Haklsn canm ama erkekler genelde umursamaz olurlar cok da etkileyeceğini sanmıyorum biz daha duygusaliz sonucta :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 643 göst.
0 oy
8 cevap 1,091 göst.
15 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilall.y (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 175 göst.
0 oy
7 cevap 163 göst.

377,772 soru

11,306,911 cevap

34,736 kullanıcı

...