0 oy
1,089 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (20 puan) tarafından

Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım. 3 aylık oğlumla bu da bizden ilk babalar günü hediyesi düşünenlere fikir olur belki 

image

8 Cevaplar

+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Şimdiye kadar gördüklerimin içinde en güzeli seninki olmuş çok beğendim canım
(20 puan) tarafından
Valla beni de baya uğraştırmıştı ama pes etmedim ben
(10,411 puan) tarafından
Deniyorum halgn ama olmuyo yarına yetiştirmem lazım daha fotorafcıya gidecem öfff
(20 puan) tarafından
Burda özel mesaj filan atılıyor mu bilmiyorum ama fotoğrafları atarsan yardımcı olmaya çalışırım
(263 puan) tarafından
Mavi ne diye soracaktım şal mis çok güzel olmuş çok beğendim :)
(10,411 puan) tarafından
Ayy çok iyi olurdu ama resim atılmıyo yaa
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Allahım kıskanıyorum ama şu aralar sakindim doğsun demiyordum sizi gördükçe yine bebeğime baskı yapicam doğsun işte su tatlılığa bak inşallah yarın doğar da babasına çok güzel bir hediye olur 
(20 puan) tarafından
Ben de hep imrenirdim sonunda yapabildim çok şükür darısı sana da olsun sağlıkla kucağına al inşallah
(6,136 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun rabbim evladinizi size sizi evladiniza hayırlı eylesin inşallah amin
(20 puan) tarafından
Amin cümlemizinki inşallah
0 oy
tarafından

Canım bu şekilde yazı yazan çok gördüm ama en güzeli seninki olmuş sanırım :)bebeğinde çok tatlı masallah:))

(806 puan) tarafından
Hangi uygulama ile birlestirdin canm bende ultrason kağıtları ile yapmak istiyorum :))
tarafından
Yok cnm burda çok yapan oldu ama en çok seninkini begendim❤
(20 puan) tarafından
Çok sağol canım :) Yere beyaz bi pike serdim mavi şalım vardı onla harf yaptım sonra telefonu selfy çubuğuna takıp ayakta onla da fotoları çektim. Bu şekilde birleştirmek biraz zor oldu. Önce photo editör pro ile 5 li iki ayrı foto birleştirdim canım ve babam şeklinde sonra da photo grid ile bileştirilmiş 2  hallerini birleştirdim sonra kırpma düzenleme yaptım yine photo grid ile. Kolay gelsin sana da şimdiden :)
(806 puan) tarafından
Ayyy çok zormuş yaaa
(263 puan) tarafından
2 uygulamayı da indirdim neden yapamadım :'(
0 oy
tarafından
Süper canım maaşallah ❤
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz
0 oy
(545 puan) tarafından

image

bbizde bole bisi hazırlattik babamiza bide resimlerle video hazirlicam ayri ayri paylaşıcam sosyal hesaplarimda :)
(20 puan) tarafından
Yazıyı çok beğendim çok güzel ve çok anlamlı ben de bu şekild2 bi yazıyla paylaşabilirim aslında sosyal hesapta iyi fikir oldu bana da sağol :)
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kuzum cok guzel olmus hangi program ile yaptin bunu
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım iki program kullandım ilk önce photo editor pro ile 5 li canım ve babam yazdım ayrıiki foto yaptım öyle. Sonra o iki fotoyu photogrid ile tekrar birleştirdim
(2,484 puan) tarafından
Cok saol kuzum
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bende arkadaslara katılıyorum burda gorduum en guzeli olmus lacivert baya guzel gostermis harfleri
(20 puan) tarafından
Çok sağol canım :)
0 oy
tarafından
Kuzum fotigraflari nasil birlestirdin ben bulamadim program
(10,411 puan) tarafından
Bende kaç saat oldu deniyorum ama beceremedim
(20 puan) tarafından
Ancak cevap yazabiliyorum canım ben iki program kullandım ilk önce photo editor pro ile 5 li canım ve babam yazdım ayrı iki foto yaptım öyle. Sonra o iki fotoyu photogrid ile tekrar birleştirdim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 642 göst.
0 oy
17 cevap 935 göst.
7 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
15 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,294 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,182 soru

11,287,897 cevap

34,693 kullanıcı

...