0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından

Kizlar ben kızımı yurutece bindiritordum. İş yaparken hem ben rahat ediyorum hemde o egleniyodu .ama tek başına yurutecte hiç bırakmadım yanında hep bı kişi oluyodu. Son günlerde de yurutecden eğilmeye biseyler almaya felan başladı. Dusucek gibi oluyodu. Çok nadir bindirmeye başladım. Asla tek bırakmadım. Ama bugün kaynım bakıyordu yurutecinde oynuyoru bende mutfağa gitcektim arkamı dönemle düşmesi bı oldu. Kafasını TV ünitesine vurdu ters döndü yurutecte. Kulağı felan. Dudağı patladı kafası şişti. Yani demem o ki yürüteç sıkıntılı bişey tek birakmadigim halde yinede düştü . Kullananlar ve kullanıcak olanlar dikkatli olmanız lazım. Benim canım yandı içim parçalandı sizin olmasın.

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kötü olmuş 
(966 puan) tarafından
Aynen canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Benim kızımda kapının eşiğine takılıp kafa üstü düşmüştü çok korkmuştum şükür bişey olmamıştı
(1,216 puan) tarafından
Kaç ay kullanılıyor yürüteç
(3,730 puan) tarafından
Ben 8. Ayda falan koydum diye hatırlıyorum ama 9. Aylarda düşünce kullanmadım
(966 puan) tarafından
Bizimki de de çok bişey yok kulağının yan tarafı ve dudağı patlamış . O bile yetti yani kılına zarar gelmesine dayanamam
0 oy
(702 puan) tarafından
Oglm 6 aylk oldu hâla duşunurm alsammi diye:( almamak en mantiklisi aslinda
(966 puan) tarafından
Aynen canım ne kadar dikkat edersek edelim oluyo anlık bisey
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya kötü olmuş. Bende koyuyorum ara ara oda yanımda bekletiyorum yemek fln yaparken sonra  çıkarıyorum. 
tarafından
Nasıl yani canım. Kızım 10 gün sonra 1 yaşına girecek hala yürümüyor ben iş yaparken ağlıyor benide kucağına al diyor o yüzden yürüteçe koyarım mesela 40 dakika yürüteçte kalır çıkarırım 1  2  saat koymam sonra tekrar koyarım yoksa ağlıyor durmuyor mecbur koyuyorum arada.
(1,216 puan) tarafından
Kaç aylıkta başlıyorsunuz kullanmaya ne zamana kadar yürüyor kendi başına
tarafından
8 aylıkken koydum ben canım bebekten bebeğe değişiyor benim kız biraz tembel daha yürümedi ☺️
(966 puan) tarafından
Ya bende alıyorum mutfağa yanıma ama çekmeceleri aciyo parmağı sikiscak diye korkuyorum.aimdi yerde emekliyo yaramaz
tarafından
Benim kızımda çekmeleri karıştırıyor bende hemen alıyorum elini sıkıştırmasın diye
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Benim oğlum da sarkıyordu ilk sarktı bi daha yaparsa kaldircam dedim baktım huy yaptı hemen kaldırdım yere uzanmaya çalışıyorlar 
(966 puan) tarafından
Evet ne görürse almaya calisiyolar
0 oy
tarafından
Yürüteç yürümeye yardımcı bir alet ben aldım ama 2 defa anca bindirmiştim benim kızım normaldede yürümeye heves eden bir çocuk o yüzden işimi yapıyorum deyip saatlerce üstünde tutmayalım lütfen çok geçmiş olsun 
(966 puan) tarafından
Kızım sürekli emen bı bebek yarım saatten fazla Durmaz yurutecte ama oldu akillandim Daha koymam
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Kaç ay kullanılıyorki yürüteç ilk çocugum
(7,224 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken koydum 10 aylıkken kaldırdım çünkü çocuk binmek istemiyordu ağlıyordu koyarken. Koyduktan sonra da 5-10 dk anca duruyordu.
0 oy
(14,046 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kaç aylık şuan 
(966 puan) tarafından
7 aylık olcak canım 5 gün sonra
0 oy
tarafından
hiç bi zaman kullanmayı düşünmedim doğru düşünmüşümç.çok gereksiz ve tehlikeli.
(966 puan) tarafından
Gerçekten tehlikeli
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ❤️

Bizde bindirdjk belli bır zamana kadar şükür öle thoike birşey olmadı dikkat ediordk
(966 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.cok dikkat ediyorum ama işte komşunun eşeği ıslık çalınarak aranirmis ya o hesap oldu işte
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun... Ben yürüteç kullanmayı düşünmüyorum, şuan beş aylık kendi emeklemeye çalışıyor, oturuyor ailelerimiz yürüteç kullanmamış.
(966 puan) tarafından
Bende kullanmivaktim ama birlik duruyoruz çok istediler heves ettiler kızımda sevince mecbur bindirdim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Cok çok geçmiş olsun ALLAH şifa versin cok üzüldüm ya kiyamam
(966 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benim kizim da kuut diye dusmustu anli sismisdi ceviz gibi tek basina birakilmamali 
(966 puan) tarafından
Evet canım dikkat isteyen bişey
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim oğlumda gözümün içine baka baka tepetakla kalmıştı ama kanepe ile yürüteç arasına sıkışmıştı korkması ve korkmam dışında bişey olmamıştı gerçekten dikkat edilmesi lazım 
(966 puan) tarafından
Saol canım seninkine de . Olmasın onlara bişey
0 oy
tarafından
Ay yavrum benim kıyamam ben ona sizin yürüteçin boyu kısa veya kzıın boyu mu uzun? Çünkü ben de geçen gün yürüteçin kademesi altta kalmış öyle koydum eğildi yerden bişey almaya çalıştı düşüyordu az daha. Normalde koymuyorum içine zaten de sevmiyo yürüteçin yanında ayağa kalkıp onu sürüyo arkasından gidiyo ama o gün nedense koydum iki dakika baktı  düşecek çıkarttım
(966 puan) tarafından
Yuruteci son kademeye almıştım ama kızım sanırım biraz boylu bı bebek ondan olabilir çok hiperaktif hiç yeri de durmuyo emekliyo zaten yuruteci tutup gidiyo adimliyoicine binmeyi seviyo diye koyuyodum artık koymam kaldirdim
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Benim kızımda en son banyo temizlerken ben yanıma gelmeye çalıştı. Banyonun onundeki fayansa takılıp kafa üstü. Çakıldı ters döndü. Rabbime şükür ki boynu falan kırılması. Sonra bı daha bindirmedim. Şimdi dildir fildir yürüyor koşuyor zaten maşallah ☺️☺️
(966 puan) tarafından
Kıyamam ya onlara bişey olmasın ya

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 905 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 282 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu