0 oy
642 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (8 puan) tarafından
Agdaya dayanamıyorum o yüzden krem ya da jilet tercih ediyorum o da daha kötü ediyor.Oncesinde acıyı azaltmak için neler yapıyorsunuz ...ben alışık olmadığım için denemek istiyorum memnun kaldığınız bir şeyler var mı arkadaslar

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla çatır çatır 2 çocuk doğurdum ama asla ağda yapmadım yapamam ölürüm daha iyi:)))))
(6,821 puan) tarafından
Kız çocuk doğuran ağdayı hayli hayli yapar :))
(699 puan) tarafından
Ay bu yoruma çok güldüm :D bağıra bağıra çatır çatır bende Doğurdum ama hala ağda yaparken dayanamam.
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bebek pudrası dök canım
(8 puan) tarafından
İlk fırsatta deneyeceğim artık sürekli bununla uğraşmak yoruyor :(
0 oy
tarafından
Agda yapmıyorum sfsffs
(8,082 puan) tarafından
Birşey sorcam neden her cümlenin sonuna sfsff? :)
tarafından
Kiz artık klavyeye yapıştı o otomatik atiyo benimde çok hoşuma gidiyo bana yakıştı sfsfs :D
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Çatır çutur alıyoruz birşey yaptığımız yok az dayanıklı ol:D

(8 puan) tarafından
Bı ara yaptım alismistim yine acıyordu ama eskisi kadar değildi sonra jiletle tekrar vurdum geri kötü oldu
(8,082 puan) tarafından
Işte jilet yaptığın için kökleri daha çok kalınlaştıgi için ağda baya yakar canını. Ama benim bir kez çektikten sonra uyuşuyor vücudum hissetmiyorum
(8 puan) tarafından
Keske bende de öyle olsa cesaret edemedigimden böyle oldu uufff :(
(1,008 puan) tarafından
Jilet yaptığın için kokler kalinlasmistir bir defasında acır ama.sonra normale.doner eczanede  uyuşturucu merhemler var 1 saat oncesi sürüyon denemedim ama arkadaşımın kizi kullaniyordu
0 oy
(11 puan) tarafından

Şuracıkta  bekliyim bende :unsure:

0 oy
(15,556 puan) tarafından
2 kere çeksen 3. 'ye ayak uyuşuyor zaten. 
(8 puan) tarafından
Çok kaşınıyorum sonradan neden anlamıyorum
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Jiletten sonra ilk deneyim asırı acı verici biliyorum ama sonrakiler daha az acıyor. Ben 4 yıldır agda kullanıyorum mesela artık acımıyor gibi birsey yani cok azz
(8 puan) tarafından
Uzun zaman kullandığına göre azalma vardır değil mi zamanla inceliyor mu gerçekten :) onun gazıyla basliycam:d
(5,376 puan) tarafından
İnceliyor ve seyrediyor. Cok af edersin özel bölge de jilet kullanırken cok asırı vardı şimdi 4 yılda baya, azalttım hem daha, az, cıkıyor hemde daha ince cıkıyot öyle diken diken degil yani. Ve bir ay dayanıyor bana her adet bitiminden sonra yapıyorum yada kuaföre yaptırıyorum
(8 puan) tarafından
Çok iyi yaa en kısa zamanda başlıyorum :)
0 oy
(310 puan) tarafından
Kuzum ben hep ağda yapiyordum benimki de cok aciyordu doğumdan sonra lazere basladim inan lazer ağdadan beter yani agdanin acisi lazerin yaninda hic. Kadin dedi bir daha ki gelisinde buzdolabı poşetine buz akusunu koy bacaklarina yaparken genital bolgene koyarsin uyusur orasi dedi. Neyse denedim inanir misin uyusmus zerre aci hissetmedim. Denersen eger  buz akusunu dene ama agdan bittikten sonra hemen sicak su torbasıni ayaklarinin altına koy yarim saat 5 10 dk da karninin ustune koy 
0 oy
(278 puan) tarafından
Karanfil yağı al kullan uyusturma özelliği var ben de kullandim bi kaç ay sonra yağı sürmeden denedim baktim acimiyo öyle alıyorum artık alıştı 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Jilet gormemis bi vucut olarak yillardr alismisim heralde canm hicbise yapmiyom 
0 oy
tarafından
Burdan birisi önermişti ben kullanmadım ama kendisi kullanıp önermiş. Normalde diş için kullanılıyormuş. 'Dişinol' diye uyuşturucu bi ilaç
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Yapıştır seri çek yapıştır çek 3 4 kereden sonra biseycik hissetmiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 297 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kevsersedat (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 594 göst.
13 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 829 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde 2prensannesi. (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
2 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...