0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar bebegim 3 kasımda 1 yaşına girecek 3230 gram doğmuştu suan 10.200 300 filan gören herkes cok zayif asiri zayif diyorlar oğlum ayına göre uzun ama kimseye anlatamıyorum moralim çok bozuluyor un corbasi yapıyorum ama içmiyor ne yapsam da kilo alsa :(

20 Cevaplar

+5 oy
(153 puan) tarafından
Allahım şaka mı yapıyorsunuz benim kızla 1yas 9 ayına girecek 9 kilo senin çevrendekiler 1 yaş 10 kilo ya zayıf diyorlar ve sen bunu o kadar takıyorsun valla benim sinirim bozuldu şimdi ha ben napim o zamn kafamı duvardan duvaramı çakayım 
(3,669 puan) tarafından
Kız beterin beter var benimki 7600 ben ne yapsam
Milletin aklında bebekler illa şisko olacak o zaman da obez mi bu derler bosver ya
(153 puan) tarafından
Cnm seninkinin yası kaç ki 7 kilo da
(3,669 puan) tarafından
Suan 14 aylık 8100 gr
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimkide 10 bucuk kilo 14 aylik olacak bnce seninkinin kilosu gayet iyi
0 oy
(351 puan) tarafından
Bebe bisküvisi ve muzdan mama yap yedir canım aldırır abimin oğluda çok zayıftı işe yarıyo
(351 puan) tarafından
Hem sağlıklıysa takma bence insanlar her şeye böyle sinir oluyorum şişman olsa obezite derler zayıfa çöp gibi normale de bişey bulurlar acayip en iyisi takma boşver dirençsiz kalıcak kadar zayıf deilse
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım gorumcemin kızı şubatta 2 yaşına girecek dediğin gibi 10300 falan kilosu her şeyde yediriyor ama kilo almıyor moralini bozma bnce sağlıklı olsun yeter ki zamanla toparlar
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Neeee zayifffd mi masalahi varr delirmisler sanırım gorumcemin ogluda Ağustos da girdi bir yaşına onbucuk kilo herkes danoş diyro ona , benim kız ağustosta 2 yaşına girdi 10 kilo 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Etrafındakiler doktordan çok bilseydi prof olurdu boş boş oturup şunun kilosu soylebunun kilosu böyle demezdi
0 oy
(174 puan) tarafından
Kilosu iyi ,boyu uzunsa zayıf duruyordur benim kızımda öyle 
0 oy
(912 puan) tarafından
Boyu kac cm benim kizimda o kilolarda  11kasimda yasina gircek
0 oy
tarafından
Takilma canım bnm oğlum 4kilo doğdu .süt yumurta alerjisi çikti kilo alımı azalmsti sonra topladı 1ay önce doğum günüydü tartildik 10kg 150gram çıktı boyu 78di o zmn .. yani bence iyi ne olablr ki bı bebek bakma onlara ..gün içerisinde yemesi iyiyse sıkıntı yok
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Zayıf mi ideal kilo boy a bak istersen internetten zayıf değil bence ayrıca insanlar hep bı şeyler der boşuna üzülme 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimde 12 ay 1 haftalık 10 kilo seninki maşallah gayet iyi 
0 oy
(85 puan) tarafından
Senin yine iyiymiş benim oğlum 2 yaşında 11 kilo. Zayıf diyenlerin lafını ağzına tıkıyorum. Ona zayıf denmez fit denir canım deyip gülüp geçiyyorum. Başkaları için kedni hayatınızı zehir etmeyin. 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi benim oğlum 13 aylık 9300, doktor zayıf değil ortalama dedi. Niye üzülüyorsun ki. Sağlık problemi yoksa kilolu bebek sağlıklı demek değildir 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Takma kafana normal bence kilosu zayıf falanda degil
0 oy
tarafından
 o görenlere söyle tamamen saçmalamışlar bebeğin kilosu gayet iyi ne zayıf Allah aşkına
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında kilosu 9.100kg 77cm

Daha dün doktora gittik doktor tabloya göre de baktı. Olması gereken tam iyi kilosu hiç problem yok dedi. Bebekken eşimin ve benim kilosu nasılmış diye sordu ve biz de zayıfmışız.

Kulak asma kimseye sağlığı yerindeyse kilonun faydası yok
0 oy
(264 puan) tarafından
Benim kızım 15 aylık 9.5 kilo biz ne yapalım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Zayıf olmadığını sende biliyorsun ve niye kafana takiyorsun o zaman.bir yaşında doğum kilosunun 3 katı olması yeterli sizinki gecmkş bile.arkadasimin çocuğu 19 aylıkken o kilodaydi ve doktor gayet normal herşeyi diyordu.ayrica 2.5 yaşındaki bir çocuk kilosu bile 12-13 arasında seninki o yaşa gelince maşallahı var olur kendin takintilisin ki o yüzden insanalrin dediğini onemsiyorsun
0 oy
(3,836 puan) tarafından

kızım 13 aylık ve 8500. :ermm:

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Gayet iyi kilosu bnm kızım 1 buçuk yaşında 9 kilo 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 107 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 313 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 322 göst.
25 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 612 göst.

380,194 soru

11,382,098 cevap

34,879 kullanıcı

...