0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
Kızlar perdemi enson iki hafta önce yıkamıştım bugün kış temizliği yaptım perdeyi tekrar yıkadım ne yaptıysam açılmadı beyazlamıyor bana etkili bir yöntem  söyleyin eşim sigara içiyor ondan oldu sanırım

9 Cevaplar

+1 oy
(2,011 puan) tarafından
perdeyi   banyoya koy islat beyaz kalıp sabunla her yeri içtiler at makineye perde pırıl pırıl parluyo arkadaslarin her dediklerini yaptm kapkara perde temizlenmedi ama sabunla citiledim pırıl pırıl oldu
-Reklam-
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Bende bekliyim surda
0 oy
(14,080 puan) tarafından
En etkili çözüm toz şeker denedim ve perdelerim bembeyaz 
(875 puan) tarafından
Ya onuda denedim bugün 4 defa farklı yöntemle yaptım ama olmadı
0 oy
tarafından
Çivit tozu kullaniyorum bembeyaz :) 
(875 puan) tarafından
İlk defa duydum onu nerde bulurum
0 oy
tarafından
Perden beyaz mı canım? Çamaşır suyu sirke ve karbonat çok iyi renk açıyor. Kayınbabam bizde kaldı kışın inancın olsun bembeyaz perde simsiyah olmuştu. Bolca camasır suyu sirke ve karbonat koydum kar gibi oldu.
(875 puan) tarafından
Kırık beyaz perdem kar beyaz değil ama makinedir çıkarıyorum simsiyah duruyor  bunları deneyeyim birde
tarafından
Dene bacı işe yarıyor cidden. Evde sigara icilmesinden nefret ederim yani kayınbaba rahatsız diye balkona cıkarmadım ama aklıma tüküreyim dedim yani 3 ay ev temizledim duvar pencere tül falan. Kesinlikle yasak koydum bence sende koy yasak evde icilmesi hoş olmuyor
(875 puan) tarafından
Ya normalde içmiyordu evde işte çok yoruluyordu bu aralar seslenmiyordum ama artık içemez sabahtan beri bu 5. Yıkamam olacak zaten 1 ay sonra hiç içemez bebeğimiz doğacak:)
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Arap sabunu ya da dalan sabun rendele ten çorabın içine doldur düğüm at perdelerin arasına at. Az bişey deterjan koy bide yumuşatıcı koy deterjan bölümüne perde programında çalıştır kar beyazı çıkacak 
(875 puan) tarafından
Tamam canım deneyeyim saolasın
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Dalan sabun tozu birazda karbonat :) 
(875 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(590 puan) tarafından
Ben bebek deterjani roxy ile yikamistim bembeyaz yapmisti birde parlatti yine oyle yapcam 
(875 puan) tarafından
Onlar şuan evde yok canım saol yinede :)
0 oy
(487 puan) tarafından

En iyisi beyaz sabunu rendeleyin perdeyi koyun bir legene yada makineye ıslatın zamanın warsa akşamdan koy sabah yıka yoksa uzunsa yıka mis gibi bembeyaz oluyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde songulerkan35 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
4 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 444 göst.
0 oy
9 cevap 294 göst.

381,475 soru

11,420,927 cevap

34,975 kullanıcı

...