0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar bugün özele kontrol etmeye bebeğimi götürdük doktor baş çevresi boy ve kilosuna göre dar dedi. Eksik mi fazla mi ona bakmamız lazım dedi . Sonra kan aldılar ve toplamda 400 lira para gitti. Eşimde o esnada ben niye tepki vermemişim neden çok pahalı dememişim. Sırf bu yüzden kavga ettik. Gerekiyorsa yapıcaksın benim elimde olan bisey yok dedim. Neymiş o esnada napalm başka hastaneye mi gidelim dedim oda evet diyo. Para acısından çok çokda kötü değiliz aslında. Neymiş tüm calistigim mesai oraya gidecek diyor. Allahım bu adam niye böyle. Sizce kim haklı yani Allah aşkına siz olsanız napardiniz? Kavga ettiğimiz meseleye bakın. Çok pahalı tuttu ben parayı azimsamisim tepki vermemişim o esnada abiside vardı. Arabamız yok onun arabasıyla gittik . Geniz akıntısı varmış gribal enfeksiyon çıktı kanında hava aldı. Bunları konuşmak yerine bunları soyluyo bana . Ah ah..

13 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yani çocuğunun saglıgından önemlimi para ne vicdansız düşüncesiz mişya
tarafından
Öyleymiş galiba. Bunu kavga ettiğimize göre.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ozel hastahanede fiyatlar oyle zaten canim yaoacak birsey yok 
tarafından
Dimi öyle zaten. Geçen sefer 150 gitmişti şimdide bu kadar gitti. Yanı ben napim
0 oy
(583 puan) tarafından
Tabiiki sen haklısın evlat bu asla taviz vermem sonuç güzel ciksinda  para önemli olmaz olamaz doktor elma mi aliyorsun da  pazarlık yapacaktin  
tarafından
Off off. Bu nasıl bir adammış anlamıyorum. Sırf buraya acaba ben mi haksızim diye yazdım bunları.
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ozman devlete gitseymis para lafi yapcagina 
tarafından
Aynısını dedim.  Özele gidelim diyen de kendisi . Biktim artık ya
0 oy
(8,082 puan) tarafından
2 Gün de çocuğu için çalışsın çok mu zor. 
tarafından
Onun için zor evet. 1 haftadır mesaiye kaldı şimdide buna kalması dert oldu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım eşin haksız salı pazarından don alır gibi hastanede pazarlık mı yapılır.Kendi deseydi ya .Deseydiniz zaten fırçalarlardı bence.Sigortanız var mı devlete gidin o zaman 
tarafından
düzenlendi
Manyak manyak işte. Neymiş aa pahaliymis  demem gerekiyormus. Pskilojik deli ya. Çocuğun sagiligi başı darmis diyorum hicc
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Iyide sen manavdan meyve almıyon ki pazarlik yapasın sonuçta adı üzerinde özel hastane tabiki o kadar para gider ve çok pahalıda denmez devlete git o zaman deseler haklılar yani
tarafından
Aynen öyle. Gel bunu bide benim eşime anlat işte. Nasıl zihniyette yetişmiş anlam veremiyorum
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Eşim asgari ücret ile çalışiyor evimiz de kira ama bebeğimize harcadığımiz para hiç gözümüze gelmez hele hele de sağlık içinse bilmiyorum Allah akıl versin eşine 
tarafından
Kiymet bil canim inan para için evladının SAĞLIĞINI önemsemeyen bi insanla uğraşmak çok zor. Sorsan ona canımı veririm der ama alakası yok.
(1,012 puan) tarafından
Evlatlarımız iyi olsun da önemli değil üç beş gerçekten biz öyle düşünüyoruz
(57 puan) tarafından
Sende cevabını ver acıma harca gıtsın her turlu boylelerıne acımaya gelmez benden sana tavsiye alışsın cimri
(1,012 puan) tarafından
Aynen harca gitsin madem durumunuz kötü değil
tarafından
Bende elde para var diye rahattım ki zaten isterse daha fazla gitsin ben acımam hiç böyle şeylere.
0 oy
(583 puan) tarafından
Canim boşver üzme kendini yavrunun çok büyük  rahatsızlığı yok çok şükür  bunu düşün mutlu olmaya çalış geçmiş olsun Rabbim vicdan versin esine de
tarafından
Çok kötü kavga ettik. Başım catliyo resmen. Amin insaAllah canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cocugumun sağlığı için son kuruşuma kadar veririm. Haklısın tabi ki sağlık bu 
tarafından
Bende öyleyim yeter ki içim rahat etsin sağlığı yerinde olsun.
0 oy
tarafından
Söz konusu çocuksa parayı geç hiç bişeyi gözü görmemesi lazım anne cimri olur biraz baba daha telaşlı olur ama bu tersine eşim olsa gider kredi bile çeker hiç birşeyi gözü görmez
tarafından
Ahh ahh bacım sorsan ona mükemmel babayim der zaten. Beyni aklı farklı yönde çalışıyo bunun. Allah akıl fikir versin
tarafından
Amin canımm amin
0 oy
tarafından
Saglik icin gitsin noluyo sanki esim calismadigi halde bi  kontrole 300 veriyodu bi gun olsun lafini etmedi
tarafından
Çok şanslısın çok.
tarafından
Ilk cocuk ölünce seve seve verecek ikinciye
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Herşeye para veriyorlar da evladına gücüne mi gitmis
tarafından
Demekki öyleymiş
(1,993 puan) tarafından
Bizim durumumuz iyidir yani elhamdulillah hastaneye gittik 200 lira muayne ücreti dedi ne kadar paraymis bebek var yok diyecek sadece vs dedi tabi o zaman korkuyoruz ilkinide kaybedince sonra neyse girdik konuştu doktorlar ne oldu dedim birdaha devlete giderim gönlün olsun felan dedim yok yok bu iyiyimis yeterki olsun dedi öyle kapandı normalde aramaz esim ama o an çok sasirmistim ve üzülmüştüm
tarafından
Çok kötü bi durum dimi. Hani başka bisey için söylense neyse de sağlık için lafını yapması çok acayibime gidiyo. Elimde olsa durmam bunun yanında ama işte..

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 398 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 450 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.