0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece bazen beneğimin ağladığını duymuyorum kaynanam uyandırıyo sonrada uyanamadığımı sürekli konuşup duruyo sonra bebeğim iyi doymuyomuş karnı şiş olurmuş iyi doysaymıştı ne kadar emerse emsin olmuyo ve kilo alımıda iyi gayet kendide iyi aç olan bebek ağlarda öyle bişeyde yok psikolojim bozuluyo :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Coookkk guzel bi annesin, belkide otesi bile. Evet uykuya dalabilirsin, duymaya bilirsin. Tamamen yorgunluktandir. K.validen o kadar cok biliyosa kendiside yapsin cocuk.. takma
tarafından
Çook teşekkür ederim canım benim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sen onu dinleme doktora götürdüğünde kilosu iyi diyorsa iyidir.  Ayrıca tüm gün bakıyorsun bebeğe yorgun düşüyorsun normaldir. Bebek bu ağlar. Ağlayinca kalkıp emzirip uyutuyorsan hiç bir sorun yok. Canım şunu unutma bebeğine senden başkası iyi bakamaz onun annesi sensin  ve mükemmel bir annesin unutma. Asla sıkma canını tamam mi ?   
tarafından
Tamam canım çook sağol :)
tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(7,236 puan) tarafından
Bozma boşuna moralini . Kilo alan bebek doyan bebektir kimseyi dinleme sütüne güven . Uyanma konusunda da beni de bazen eşim uyandırırdi çünkü o kadar yorgun düşüyordum ki gün içinde bir kaç kere duymadığım oldu . Benim kız sabah akşam ağlıyordu ve hiç susmuyordu imkanını yok yani kucakta bile ağlıyordu sustugu tek yer gogsumdu.  Dört ay neler çektim çok şükür sonrasında düzeldi .
tarafından
Kızımın normalde ağlaması fazla yoktur bazen ağrısı var gibi ağlar bazende çok acıkınca çok ağlar biraz sessiz ağlıyodu kaynanamın uyandırdığında o yüzden uyanamamışım zaten gerçekten gün içinde yorgun düşünce öylr oluyo
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Bak kendin diyosun kilo alimi iyi diye daha ne takiyosun kaynanayi..

Bos ver
tarafından
Tek 1 kere dese her dakika göbeğine bakıyo karın şişkinliği gazdan da olurdedim kendi bildiklerine gidiyolar
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Gerçekten kimi insanlar konuşmak için konusuyo ya çocuk senin çocuğun aç olsa doymasa en iyi bilecek kişi sensin boşver takma kafana doktor iyi diyor sa iyidir 
tarafından
Ben öyle deyince benimde torunum deyiveriyo
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Neden uyanamiyorsun bebeğin ne kadarlık..

Karın şişliği gaz canım doymasa devamlı ağlar.
tarafından
2 aylık çok yorgun oluyorum canım :(
(4,698 puan) tarafından
Çok normal uyanamaman bende o zamanlar öyle yorgun oluyordum ki bebeğim ağlıyor duymuyordum eşim kızıyordu agliyodum kendime kızıyordum hep sonra bebeğimi yanıma aldım eşimle yatağı ayırdım sorumluluk alınca uyanmaya başladım oğluma birşey olur diye tetikteydim oğlum utanmasa ben uyanıp üstünü örtmeye başladım öyle öyle alıştım
tarafından
Eşimde bi sıkıntı yok o normal karşılıyo kaynanamın sayesinde bütün her yer duycak nerdeyse
(4,698 puan) tarafından
Eşin için birşey demedim çocuk nerde yatıyor ki kaynanan duyuyor
tarafından
Kaynanamla aynı evdeyiz çocuk benim yanımda çocuğun sesini duydukça geliyo
0 oy
(788 puan) tarafından
Sen kaynanana ne bakıyorsun ya çok çocuk bakmayı biliyorsa dogursun bitane daha baksın ***** ***** konuşmasın sen çok güzel bir annesin bence olabilir öyle şeyler
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Boşver canım 

Olabılır yanı insanlık hali derın uykuya dalıp bazen duymamak normal 

Kılosuda ıyımiş ztn 

Takma :)

tarafından
Sağol canım desteğin için :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kaynanandan daha iyi bir anne oldugun kesin cnö üzme kendini 
tarafından
Üzmem canım teşekkür ederim :)
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Valla bende çoğu zaman duymuyorum canım uykuyu seven ve ağır uykulu biriyim eşim kaldiriyor beni de ne yani iyi anne degilmiyim tabikide çok iyi bir annesin sen kilosu iyimis uykuyu bukadar sorun etme kaynanayi da takma desin o 
tarafından
Tamam canım :))

İlgili sorular

+3 oy
44 cevap 1,097 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 455 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aydagul (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu