+3 oy
1,068 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 9 ay önce  bebeğimi 39 haftalıkken kaybetmiştim 9 ay geçti ama benim için daha ilk gün gibi ilk bebeğimdi bir de ama kimse bana anneler günün kutlu olsun demedi hiç alındım ben de eşim de sen daha anne olmadın ki diyor halbuki ben bir cennet kuşu annesiyim

44 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Anneler günün kutlu olsun cennet kuşu annesi :) ❤️☺️

Rabbim sabır versin su mübarek günün hürmetine tekrar nasip eder inşallah sen bakma erkekler ruhsuz
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim Rabbim sesini duysun inşallah
tarafından
Amin inşallah cnm sendende razı olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim sana boyle guzel bisey nasip etmis cennette bekliyor seni cennet kusun cok sansliisin ❤️❤️ Rabbim sana hayirli evlat versin insallah . Acaba esin hediyedenmi kacmak istedi   erkekler oyledir ya geneli ince dusunemezler  daha yarin olmadi kutlarlar belki 
tarafından
Eşim benim hediye istemediğimi bilir ama işte bazen böyle düşüncesiz olabiliyor iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim Allah sendende razi olsun canim uzulme ❤️
+1 oy
(102 puan) tarafından

Bende ilk kızımı kaybettim benim eşim kendi annesine benim anneme ablama anneler günü hediyesi almıştı  bana almamıştı o zamanları bende oturup ağlamıştım niye ben anne değilmiyim bana niye anneler günün kutlu olsun demedin hediyeyide geçtim demiştim oda pişman oldu düşüncesizliğinden dolayı ve 5 sene boyunca hiç çocugum olmadı ama hep anneler günümü kutladı çok şükür şimdi bir oğlum var bide kızıma hamileyim rabbim sanada nasip etsin inşallah çifter çifter <3

tarafından
Gözlerim doldu okurken :( Allah yavruna hayırlı uzun ömür versin inşallah: (
(102 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim sanada nasip etsin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin ben 5 sene bekledim
(3,769 puan) tarafından
Allah bagislasin Rabbim yuzunu guldurmus :):): Allah hayirli evlat eylesin
0 oy
tarafından
Aynn bnm de ilk çocuğum kalbi durdu ama eşim dusunceliydi bana o zaman çiçek gönderdi ama nasıl dokundu bana nasıl ağladım ben üzülme kiz sen annesin kimseye bakma gene bebeğin olur 
tarafından
Benim eşim pek ince düşünceli değildir ama yine de bir söylemesini beklerdim iyi dileklerin için Allah razı olsun
tarafından
Anneler günün kutlu olsun taze anne ☺️☺️
tarafından
Teşekkür ederim: )
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Anneler günün kutlu olsun cnm sen enn güzel annelerdensin üzme tatlı canını 
tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun İyiki varsınzı biraz kendime geldim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Öncelikle anneler günün kutlu olsun canım çok güzel bi annesin sen ama belki üzebiliriz dersek diye düşünmüş olabilirler eşin ise kabalik etmiş
tarafından
Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(434 puan) tarafından
Anneler günün kutlu olsun kuzummm en güzel anne sensin ❤❤❤❤❤
tarafından
Utandırıyorsun :) çok teşekkür ederim biraz kendime geldim buradaki herkesin sayesinde
(434 puan) tarafından
Başkası ne derse desin takma canım agzı olan konuşur. Sen kendini değerli gör herkes öyle  görür. ♡❤♡
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Sen melek annesisin tabi ki canım benim. En çok senin anneler günün kutlu olsun <3

tarafından
Çok teşekkür ederim ya :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Anneler günün kutlu olsun kuzum her kadın bir annedir doğurması önemli değil 
tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten
0 oy
tarafından
Anne olmak için hamile kalmaya bebek doğurmaya da gerek yok ki canım kedi bakarız annesi oluruz bir çocuğa şefkatli yaklaşırız annesi oluruz eminim ki sende çok güzel bir annesin ve ileride doğan çocuğuna da çok güzel anne olacaksın. Anneler günün kutlu olsun canım.
tarafından
Aynn öyle gerçekten çok teşekkür ederim bu arada
0 oy
(487 puan) tarafından
Sen çok özel bir annesin hemde anneler günün kutlu olsun canım Allah hayırlısıyla kucağını tekrar doldursun inşallah
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim iyi ki varsınıx
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Neden vefat etti :(( 

Sen çok çok özel bir annesin , anneler günün kutlu olsunnn 
tarafından
Gelişimi 2 hafta geriydi ama hiçbir sorun yoktu hastaneden döndükten 2 gün sonra melek oldu doğduğunda dışkısını yaparak doğdu sorun neydi bilmiyorum :( Çok teşekkür ederim bu arada Allah razı olsun
(1,320 puan) tarafından
Cennet kapısında seni bekliyor Yavrun
İnannki çok özelsin çok ❤️❤️❤️
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Üzülme canım benim biz varız burda anneler günün kutlu olsun sen bir melek annesisin Allahım rüyalarına getirsin bebeğini 
tarafından
Amin inşallah gelir rüyama çok teşekkür ederim zaten burdaki herkesin sayesinde biraz kendime geldim
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Anneler günün kutlu olsun meleğin en güzel annesi. Allahu teala en kısa zamanda hayırlı evlat nasıp etsin inşâellah salih saliha kullarından olmayı nasip yavrunada Amin ❣
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun burdaki herkesin sayesinde biraz kendime geldim
0 oy
(12,859 puan) tarafından

Anneler günün kutlu olsun canım<3 

Tabiki annesin eşin biraz düşüncesizce konuşmuş senin de dediğin gibi sen cennet kuşu annesinin bebeğin seni orada bekliyor

tarafından
Sağolun Allah razı olsun içimi rahatlattınızz
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Anneler günün kutlu olsun canım benim. <3Allah sabır versin sana. En yakın zamanda inşallah evladını kucağına alırsın 

0 oy
tarafından

Bu erkekler tamam duygusuz düz adam Sami ama bu kadar da olmaz ki bu resmen odunluk. Gerçekten kadın ruhundan anlayan erkeklerin sayısını çoğalsın Rabbim. Anneler gününüz kutlu olsun. İnş yeniden hayırlı zamanda hayırlı şekilde tekrar anne olmak nasip olur. Yüzünü asma güzel anne<3

tarafından
Aynn eşim biraz düşüncesizlik etti ama sizler iyiki varsınız çok teşekkür ederim sağolun
tarafından
Sizde sağolun
0 oy
tarafından
Ah canim ya sen bizden daha fazla annesin.annelik sadece sut verip buyutmek diyil.sen guzel annesin.bunu anlamayanada ne diyeyim ben.senin bebeyin seni cennwtse bekliyor.melek o.Allah sizi zamani geldiyide cennwtde kavusdursun.
tarafından
Anneler gunun kutlu olsun.Allah bir suru bwbekle mujdelesin.4 kaybim vardi hic beyeyim olmaz diyordum simdi 3 kuzum var.allah sana ve senin gibi bebek isteyenlare versin
tarafından
Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun sağolun İyiki varsınız hepiniz
tarafından
Ayyy 4 kayıp mı :( nasıl dayanabildin acısına :( Allah onları sana şefaatçi kılsın inşallah
tarafından
Kalpleri duruyordu.pihtilasmam vardi kanda.inan cok zorluk.cekdim.her doktora gitdiyimde kqlbi durmusmu diye neler cekdim.cok sukur 2kizim bir oglum var.hamd olsun.simdi ben 7 cocuk annesiyim.bu dunyada buyunediler amma obur dunyada buyuk cocuklar olmusdular.allah bizi saleh insanlardan eylesin kavusalim
tarafından
Ayyy çok ama çok üzüldüm ama adına da sevindim Allahtan şu an yavruların var
0 oy
(695 puan) tarafından
Rabbim öncelikle bu mübarek günde edilen duaları geri çevirmezmiş inşallah Allah'ım en kısa zamanda hamile kalmani sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ve anneler günün kutlu olsun güzel anne dilerim seneye cocugunla anneler gününe girersin
tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
(288 puan) tarafından
Bende doğumdan 2 buçuk aylık kızımı toprağa verdim sen annelerin en güzelsin canm bnm cennet kuşun annesi olmak da başka tabi ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN sen onları takma❤️
tarafından
Offf seninki daha kötü gördükten sonra kokusunu aldıktan sonra insanın içi daha çok yanar Sağolasın senin de annrler günün kutlu olsun
(288 puan) tarafından
Yok kuzum hiç almadilar kokusunu bilmiyorum ölüsünü verdiler dokundum öptüm kokladm neyse demem o ki sen en güzel annesin
tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 428 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
6 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,923 kullanıcı

...