0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından

Sımdı soyle anlatayım. Ben evıme gecelı 6 ay oldı. Yenı yaptık ınsaattan basladık. 6 ay oldu sıfır ev yanı. Neyse esım ın işine uzak ama nerdeyse 1 saatlıl yol. Esımınde arkadası yurt dısında ama burda kendıne ev almıs. Tanıdık bırı otursun demıs. Sen otur yarı fıyata kıra ver demıs. Esım de dıyo kendi Evımızı kıraya verıp oraya gırelım. Hem kırası az hemde araba gıdrınden tasarruf ederız. Bzıım ev 2. Kat orası 10.kat sıte. Sız olsanız evınızı kıraya verıp eşinizin ısıne yakın gıdermıydınız. Bn evımı kıraya vermeye kıymıyorum. Kafam karısık. 

7 Cevaplar

+2 oy
(1,019 puan) tarafından

Vence mantıklı eşinin dediği canım. Kendi evini ver kiraya o parayla şimdiki kirayı öde cunki iş yerine uzaksa masraf zaten 2 ye katlanıyor. Içine ferah tut ve kabul et Allah yardım eder <3

(461 puan) tarafından
Oyle yapıcaz galıba. Cunku esım de cok zorlanıyor.
(1,019 puan) tarafından
Hakkınız da hayırlısı olsun inşallah.
-Reklam-
+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Bencede eşinin dediği gibi yap canm ama öyle rast gele birine verme evinde yeniymis temiz tertipli birine ver en hastada konuş kime vereceksen hem böylece yakita falanda okadar çok para harcamak zorunda kalmassiniz o parada cebinizde kalir
0 oy
tarafından
Satin yakin yerden alin 
(461 puan) tarafından
Satmaya karşıyım. Esım araba hastası satarsa anında araba alır.
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ben kendi evimde oturmayı tercih ederdim şahsen 
(461 puan) tarafından
Ama cok uzak. Basta mesafenin bu kadar zorlayacagını dusunmedık nerdeyse 6 ayda 1000 tl arabanın yakıtına verdık
0 oy
(3,939 puan) tarafından
iyi bir kiraci bulursaniz esinin dedigi mantikli
0 oy
tarafından
Sırf adama yol eziyet olduğu için giderdim hem eve de erken gelir 
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Eşinin dediği çok mantıklı yoldan tasarruf bide uyguna verecek sen kendi evini hak ettiği fiyata vr canım yıllık elektrik su parasina verin esinde yolda yorulmamis. Olur hem

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 870 göst.
0 oy
17 cevap 485 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 432 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu