0 oy
317 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (178 puan) tarafından
Kapalı çarşıdan altın suyuna batırılmış sahte bilezik alicam da 2 yıl garantili deniliyor korkuyorum ucuzda deil hemen solmamasi için ne yapmam lazım deterjan la temas dışında 

6 Cevaplar

+1 oy
(105 puan) tarafından
Niye öyle sahte falan uğrasıyosun
(178 puan) tarafından
Altından yana takıdan yana gönlüm geçmedi evlendim 1 ay sonra arabaya verdin dükkana ortak olduk ina verdim gördükçe yeni gelinlerde bende takmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuna falan değdirme sadece işte özel günde falan takar hemen çıkarırsan bir şey olmuyor annemin vardı bilezikleri baya uzun bir süre kullandı hiç rengi solmadı 
(178 puan) tarafından
Bende öyle özel günler de takmak için alicam deterjan falan değdirmeden nereye kadar kullanırsam
tarafından
Bazısı insanın kendi teni teride gerçek altını bile karartıyor bence bir tane yada iki tane alıp dene eğer öyle bir şey olmazsa kararma falan yine alırsın
(178 puan) tarafından
Evet öyle oluyor daha önce ki bileziklerim solmadı kararmadı gerçekti ama bi deneyelim
0 oy
tarafından
Parfüm sıkma birde çok takma özel günlerde tak 
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Gunluk kullanma suya deydirmemeye calis 
0 oy
tarafından
Neden boyle birsey yapiyosun ki yoksa yok cok mu onemli gosteris amacli 
(178 puan) tarafından
Vardı arabaya dükkana verdim 1 tane yüzük var özel günlerde takmak ici  alicam 3 yıllık evliyim gören nerde diyor
tarafından
Kime ne ki herkes herseye konusur olmus.. yoksa yok hamdolsun maddi durumumuz yerinde ama hic aklima gelmezki bi tane bilezik aliyim da takiyim kim ne dusunurse dusunsun elalem icin yasamiyoruz
(178 puan) tarafından
Haklısın canım gönlüm geçsin diye alayım diyorum işte
0 oy
tarafından

Sahte rakı diye okudum:D

(178 puan) tarafından
Allah napmasin seni rakiyla isim yok çok şükür oğlum sarhoş ediyor akşama kadar done döne:))
tarafından
Hakkini helal et şaşırdım zaten
(178 puan) tarafından
Helal olsun canım insanlık hali olabilir öyle şeyler

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,821 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dilo lidya (267 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 258 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy