0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (4,134 puan) tarafından
??? Yukardaaaaaa????

9 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
İskenderun da bomba patlamış 
(4,134 puan) tarafından
Niye canim bilgin varmi
(3,078 puan) tarafından
Canlı bomba diye gördüm ama daha fazla bilgim yok canım
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
2 canlı bomba takipteyken çatışmaya giriyor kendini patlatıyor biri diğeri de yaralanıp ölüyor. Cehennemin dibine gidiyorlar kısaca. 
tarafından
Topu gebersin inşallah  pislikler +
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yorumlara baktim 
0 oy
tarafından
İskenderun da pomba ve yine bi yerleri yakmışlar Allahın belalari terörü lanetliyorum kahrolsun lar hepsi....... 
0 oy
(749 puan) tarafından
Yazik ya valla ne bileyim genceceik canlar   ne istiyorsunuz ki  kisacik bi omrumuz var onuda  yok su benim sura  benim . ozgur bir ulke iste  istedigini yapin. Biri karisini biri sevgilisini biri boyle tum milleti  katlediyor. Hayttan zevk almiyorum artik gercekten
0 oy
(749 puan) tarafından
Yazik ya valla ne bileyim genceceik canlar   ne istiyorsunuz ki  kisacik bi omrumuz var onuda  yok su benim sura  benim . ozgur bir ulke iste  istedigini yapin. Biri karisini biri sevgilisini biri boyle tum milleti  katlediyor. Hayttan zevk almiyorum artik gercekten. Yazik bu insanlara
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah'ın belaları geçen hafta annemlerin orda Suriyelinin evine baskın yapmışlar 

Bir sürü mühimmat çıkmış bomba paylaşacaklar mis yakaladılar Allah'tan dikkatli olun arkadaşlar kalabalık ortamlarda fazla bulunmanyin
0 oy
(1,887 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CG0V7IUFTar/?igshid=of2vqozl2wq8

Allah yardımcıları olsun inşallah ya çok üzüldüm baya çatışma felan olmuş yaralılar varmış
0 oy
(100 puan) tarafından
İki pkk lı takip edildiklerini anlayınca ateş açıp bir astsubayı yaralamışlar sonra üzerinde bomba olan terörist kendini patlatmış. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EymenikonunAnnesi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 380 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde Z.ElaSevim (1,093 puan) tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...