0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar 4yıllık evliyim iki çocuğum var biri 3 yaşından biri 3 aylık sorum şu koltuklarımda lekeler var napdıysam geçmedi büyük oğlum sağ olsun mahvetti koltukları e malum çocuklu evde  kirlenmedik yer bırakmıyorlar koltuklarımı çook beğenerek aldım o lekeleri nasıl geçire bilirim . Bimde satılan aspirin diye bi ürünü kullandım ama geçmedi çok göze çarpmıyor ama rahatsız oluyorum . Bide sadece akşamları uyumak için evime geliyorum kaynanamla altlı üstlü otruyoruz  yeme içme bir . Gece oğlum acıktığı için yemek te getiriyorum . Kirli ellerini koltuklara sürüyor .sağ olsun eşime kaç defa koltuk örtüsü al dedim hayla alıyor . Kullandığınız etkili ürün yada evde kendiniz yaptığınız bişey varsa . Yazarsanız sevinirim. Vaktinizi çok aldım kusura bakmayın...

9 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından
Valla canım dalanin yeşil sabunu var ya  onu rendeledim ben o şekilde siliyorum cikartiyor lekeleri ama bilemedim şimdi 
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlaticisiyla silmeyi dene canım bi haliya vs döküldüğünde onla siliyorum guzel cikariyo birde Farmasi sihirli sünger 
0 oy
tarafından

Önce kanepe süpürge makinesiyle süpür canım sonra arap sabunuyla sil durula süpürge makinesiyle tekrar süpür ben öyle yapıyorum çıkıyor 

Yada bulaşık makinesi tableti ve parlatıcı aynı yöntemle yapabilirsin canım 
(29 puan) tarafından
Ben bulaşık Makinesi kullanmıyorum canım  evimde tablet parlatıcı yok.
0 oy
tarafından
Arap sabunuyla ve beyaz kalıp sabunla siliyorum  tertemiz oluyor
(29 puan) tarafından
Denicem teşekkür ederim ☺️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çocuklu evde örtüsüz koltuk olmaz canım zaten

Eşin ne anlasın kendin alman lazım

Koltuğa varsa karbonat sepele biraz beklet sıkıca supur sonra 

Sıcak suya Arap sabunu yap sıkı sıkı sil
(29 puan) tarafından
Canım ben pek dışarı çıkmam eşimde iyi anlar ☺️ önerilerini denicem teşekkür ederim.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kalip sabun rendele b.makina parlatıcısı ile silip kurula
0 oy
tarafından
Durumun varsa yikamaciya ver derim yaa bu sefer o aspirin falan zarar verirse ben çok korkarım yaa koltuk takımımı alırken özellikle ona dikkat ettim ve leke tutmayan dan aldım çok şükür leke tutmuyor silince hemen gidiyor 
(29 puan) tarafından
Evet bende korka korka temizledim ama ne zararı nede faydası oldu.
0 oy
(460 puan) tarafından
Yiğenim de anlamın koltuklarını kalemle çizmiş tükenmez kalem ne yapacağını bilmedi sihirli sünger var farmaside onunla sildi geçti 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alena21 (1,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
0 oy
5 cevap 73 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu