0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (278 puan) tarafından
Günaydın hanımlar Sabah sabah gene kavgayla uyandim dün bir post açmıştım boşanan kadınlar var mı burda die bugün de böyle oldu işte olayı anlatayım size ama lütfen kınamayın kendinizi benim yerime koyarak yorum yapın inanın yoruldum ben artık 

İki gün önce eşimle tartıştık kendisinin instegramina eski mesajları inmiş kizlarla konuştuğu kızlara asıldığı ama benden önceki msjlar bana sordu sen mi indirdin bu msjlari die bende yok ben karismadim dedim okumak için elime aldım telefonu biraz okudim ama ağzımı açıp tek kelime etmedim snra basladi bu bırak telefonumu karışma okuma snra senin laflarını çekemem işte senin de geçmişin ortada sen de söyle yapmışsın böyle yapmışsın flan geçmişimde ne varsa hepsini yüzüme vurdu zoruma gitti açıkçası verdim telefonu döndüm sırtımı uyudum kendisi de bunun farkında ama hiç umursamadi oda uyudu işte ondan sonra gene hiç umursamadi yüzüme bakmıyor konuşmuyor flan umursamıyor yani sanki hicbirdey olmamış gibi her zman böyle yapıyor ama hiç gönlümü almaz işte bende bu sefer alttan almadim bnde umursamadım bugun de sabah kız kalktı emzirdim yatırdım baktım kendisi de uyandı bana sarıldı flan tabi bir yandan biliyorum özel bir istek için sarıldı ama işte bir yanımda dio belki öyle değildir belki öyle güne güzel başlamak için yapıyordur karşı koymadım bnde sarıldım tabi gene yanıldim özel bir istek için sarılmış bnde istemedim dur yapma flan dedim ama hiç dinlemedi resmen zorla yaptı kendimi yani bir sey gibi hissettim çok kötü oldum kalktim duşumu aldım topladım bütün eşyalarımı geldi ne yapıyorsun sen dedi gidiyorum dedim flan git kahvaltıyı hazırla hiçbir yere gitmiyorsun dedi dinlemedim geldi bağırdı çağırdı kendin gideceksen al çantanı çık git kızımı bırak beni cocugumdan mahrum edemezsin ya insan gibi otur yada defol git nereye gidiyorsan dedi oturdum bnde yerimde ne yapicam bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Allah islah etsin demegesiz herif 

(278 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkekler bekarken kızı açık kapı derler kullanırlar ama o kız ne olursa olsun düşünmezler hayalini evlenince hala yaparlar ne kadar tatlıysa ama eşleri hiç bişi yapmaz suçu bastırmak için üste çıkarlar böyle yaratıkları var işde canm boşver geçmişi kurcalarsan geleceği göremessin sen üzülürsün geçmişe dönersen
(278 puan) tarafından
Benim sorunum geçmişi değil ki gönlümü almaması brni bir or..pu gibi görmesi bu çok zoruma giden bu bir değil iki değil üç değil ki hep böyle yapıyor gönlümü almaz yüzüme bakmaz ama işi de düştü mü yanaşır snra gene aynı ne yüzüme bakae ne konuşur
tarafından
Geçmişini bilemem kuzum ama bazen erkekler başa kalkıyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kıskançlık yüzünden olan kavganiz için ayrılmak saçma olurdu bırak adam senden önce napmissa yapmış o da suçluluk duygusuyla utandığı için sana saldirmistir sen de yaptın ettin diye herkes böyle değil mi zaten bı şey olunca sen de söylesin böylesin demez mi öbür konuya gelince erkeklerin istekleri hiç bitmiyor zaten ama sen istemedikten sonra böyle bsey yapması çok ayıp madem gitmek istiyorsun o yokken gideceksin ya da güzelce konuşacaksın
(278 puan) tarafından
Benim sorunum geçmişi değil ki gönlümü almaması brni bir or..pu gibi görmesi bu çok zoruma giden bu bir değil iki değil üç değil ki hep böyle yapıyor gönlümü almaz yüzüme bakmaz ama işi de düştü mü yanaşır snra gene aynı ne yüzüme bakae ne konuşur güzelce konusmaya da gelince çok denedim çok ama fayda vermiyor
(2,323 puan) tarafından
Evet çok haklısın kim olsa zoruna gider zaten gidecek yerin var mı ailen var mı o evde yokken al çocuğunu git madem biraz yalniz kalsın belki düzelir
(278 puan) tarafından
Ewt ailem var
(2,323 puan) tarafından
Git biraz kafa dinlersin
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Ayy off ne denir ki kizini alip gitseydin o kimmis ki kizi vermiyo cinnet gecirip sacini basini yolarim valla
(278 puan) tarafından
Nasıl gideyim tek o yokki annesigille altti üstlü oturuyoruz vermezler ki kızımı zorla alırlar elimden
(2,603 puan) tarafından
Kimse alamaz kuzum saç bas dalarim gene alirim yavrumu gerekirse doverim valla
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Geçmişi ni yüzüne vurması bnce bi erkeğe yakışmaz sende byle yptn ettın ne bu yanı bide telimi krştrma demş bşyler mı saklıyor nye
(278 puan) tarafından
Msjlari okumamı istemiyor benim dert edindiğim bu değil ki gönlümü almayıp bana bir or..spu gibi davranması
(5,269 puan) tarafından
Sende haklısın telefon da demekı bı b.ok varki karşma snra lafını çekemem dyor sende inatla hep al bnm esım de her teli elime aldmda aa şrzm az dyor bnde inadına hep bkyırum hklısn vllah Allah ıslah etsin ya
(278 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Canım hemen gitmen abartı ollmamismi biraz oturup konuşun halledin insanız bazen düşünmeden konuşabiliyoruz önemli olan hatanın farkına varmak eşinde üste çıkmak için seninde yaptıklarını söylemiş ikimizde ayniyiz der gibi yni 
tarafından
İki tane çocuğumuz oldu bı arkadaşiylada arasi bozuldu ondan sonradA bı yere çıkmaz oldu bilmemki belki çocuklar sebebtir
(278 puan) tarafından
Anladım canım bizde de çocuk var ama değişen birşey yok
tarafından
Düzelir ins kaç yılık evlisin cnm
tarafından
Bna üç yıl oldu bu bı senedr ole
(278 puan) tarafından
Bir yıllık evliyim inşallah düzelir
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Geçmişe bı sünger çekip geleceğe bakicaksiniz
(278 puan) tarafından
Benim sorunum grcmis değil ki ben sadece geçmişi yüzüme vurmasına alındım gönlümü alsa herşey yoluna giderdi ama o hiç gönlümü almayi denemior ki bide böyle sanki bir o..uspu gibi davranması çok zoruma gitti
0 oy
(285 puan) tarafından
Bu ınstgrami olayı bende biliorm 2017 mesajları tekrar gelmiş mesaj kutusuna bu ınstgramla alakalı bi durum esiminde mesajları gelmiş ama kızlarla falan değil bende dedim bak eski mesajlar gelms falan neyse. Zorla birlikte olması çok çok çok yanlış kim bilir nasıl hissettin. Allah yardımcın olsun. Umarım herşey düzelir. 
(278 puan) tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 914 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 627 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayse54 (112 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı