0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
en son bunun yüzünden ewden gitmiştim dükkanı kapatıyor gidiyor sahile sabah ewe geliyor gece 4du uyandm baktm hala yok neyse bekledm bekledm saat6yı geçiyordu geldi nerdesn diyorum ne bi alttan alma ne bişey sahildeydm oturdum arkadslarla geldm diyor biz en son bu yüzden kavga etmedkmi niye böyle yapıon niye dukkni kapatnca ewe gelmion diyorum hiç cvp yok üstünü çıkartıyor uyumak için bide bi bakışları var snki ben gelmişm sabah ewe bende daha çok sinirlendm kalk dedim defol git kafana göre gidip kafana göre gelemzsn bu ewe kalkti giyindi gidiyor bu seferde soruyorm niye böyle.napmk istion diye cvp yok bu sefer bırakmadm gitsn hala soru soruyorm yok hiç cvp yok hıçkırıklara boğuldum artk yeter yeter benden ne istion hamileligmi zehir ettin bana canmdan bezdn ne istion diyorm git yatcam dedi sadece geldm ne kadar agladm bilmiyorm uyumuşum şuan hala oturma odasnda uyuyor napcm bilmiyorm etmediğim dua kalmadi sabaha karşı kalkıp ezanda dua ediyorm aynı sesimi çıkarmıyorum aynı ben hiç mutlu olamicmmi çokmu şey istiyorm 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım gerçekten anlayışsız sorumsuz bir eş çok ağır bir imtihan Allah onu hidayet etsin inşallah seninde yuvanında değerini bir an önce anlasın inşallah. 
(129 puan) tarafından
amiiin inşallah canm valla başka bişey istemiyorm Allahtan açta yatarım hiç biseyimde olmasın yeterki düzelsin artık
tarafından
Bol bol bakara süresi aç evde canım ve huzurun için sadaka ver ihtiyacı olan birisine gerçekten sadaka vermek çok güzel bişey Rabbim gönlüne göre versin inşallah mutlu olursun oda değerini anlar inşallah üzme kendini sana ve bebeğine yazık. Ama lütfen eşin tamamen düzelmeden evine çocuğuna sana bağlı bir insan olmadan bidaha çocuk düşünme çünkü onlarda sevgisiz bir babayla yaşamak zorunda kalmasınlar. Bol bol dua et Rabbim büyük ❤️
(129 puan) tarafından
hayırlısıyla bu doğsun aman Allah isteyene versin bunu bile yaptıgma okadar pismanmki olmsaydi bosardm gider çalışrdim oğlum zaten büyüdu ama Allah büyük bakalm
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım gerçekten düzelmeden bidaha çocuk düşünme
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Sakinnnnn ol.. adamin bi derdi var belki..
tarafından
Canm ne derdi var karisini evde o saatlere kadsr birakip gidemez ne derdi varsada kusura bakmasin hemde hamile karısını desteklemeyin boyle kocalari gece sabaha kadar sahilde ne yapıyor hamile bi esi varken
(129 puan) tarafından
adamn ne derdi olacak arkadasn dediği gibi hamileyim
5 yasnda oğlum var bi msj dahi atamıyor surdayım diye bi derdi varsa anlatsn üstelik ne sorsan duymamazlıktan gelir bide bitek o çalışmıyor sürekli kafasini dağıtmak istiyor
(4,134 puan) tarafından
Belki baska bi sıkıntısı..  öfkeyle üstüne gidersen Adam tabiki gelmek istemez.. hoş karşıla..sen iyi ol.. sen iyi olki vicdanin rahat olsun patlamayı eve gelme gibi söyle en son ciddiye almaz hep söylersen.not seni anliyorum tabiki!!!
(129 puan) tarafından
ne yaparsam yapayım umrunda deilim canm onu anladm bende o zoruma gidiyor bide smdi kaç gün küser ben hatalimiism gibi valla yoruldum artk saol yorumun içinde :-*
(4,134 puan) tarafından
Kolay deyil.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Biraksaydin defolup gitseydi o saatte gelecekse hic gelmesin kitle kapini yat asa pis ya sinir oldum.valla rabbim.yardimcin olsun 
(129 puan) tarafından
bak bakalm bidaha yüzümü gorebilcekmisin dedi çıkıyordu oyuzden bırakmadm valla napacagmi şaşırdım artk
(7,098 puan) tarafından
Defolaydi tovbe ya Bunun anasi babasi danasi biseysi yok mu bir aile buyugu onlarla konussan kuzum
(129 puan) tarafından
babasi vefat etti anasına desem kendine hayrı yok kadının büyük abisine soyledm adam hersefernde konuscam diyor ben utanıyorum artk soylemeyi
(7,098 puan) tarafından
Zor valla kuzum ne diyim rabbim yardimcin olsun
(129 puan) tarafından
amin canm saolasn insallah valla artk
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Çok sinir bozucu derdi ne bu herifin
(129 puan) tarafından
bilmiyorm canm valla bi anlasam neler yapcam soruyorm aynı sormuyorum aynu kafasına göre davranmayı çok seviyor bekarmış gibi yaşamak istiyor
0 oy
(31 puan) tarafından
ayni dertteb e fazlasitla muzdarabim canm benimde bk tatile gitti beni birakti son postlarimi oku hemen hemen ayniyiz senle ustelik 2 cocuk var bnde :(( Allah hidayet versin ikimzn kocasina  dogru yola getirsin :/
(129 puan) tarafından
çok üzüldüm canm valla Allah yardım etsin bize Allah akıl fikir versin bu kocalarada napsak boş uzuldugmzle kalıyoruz
(31 puan) tarafından
aynen vallaa degmeyecek ksile icin uzuluyoruz ama.elimizde degil.iste :(
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Üzerine gitme sorgulama sorma merak etme bırak ne hali varsa görsün sen böyle sordukça o kendini bişey sanıyor 
(129 puan) tarafından
canm zaten oda onu istiyor ben kendiyle kuseyim konuşmayım hiç bişey sormaym kafasina göre gelsin gitsin istiyor bnde bunu yapamiyorm susamıyorum zoruma gidiyor bekar gibi davranması
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Gidip geri geldiysen bu durumu kabul etmiş oluyorsun canım daha düzelmez mantık bu erkek milletinde bi kez yuttu yine yutar diyor kafasınca
(129 puan) tarafından
aynen öyle diyor heralde bide önceden sorardm altan alırdı smdi hiç umrunda deil git yatcam git konusmicam ewet böyle devam etcek diyor hiç bi çaba yok çok normal görüyor bide böyle biseyi
0 oy
tarafından
Yoo sakin ol al karşına konuş biri varsa konuşalım anlaşalım falan de aklındakileri arkadaşça yaklaşarak zeki davranarak anlayabilirsin. 
(129 puan) tarafından
konuşmuyor canm valla billa ne yaptıysam ne denediysem konuşmuyor bi sorun olur mesala küser öyle oturupta konuşalm halledelm diye bi huyu yok bugün mesale söylüyorum söylüyorum konusmuo Allah rizasi için konuşsana diyorm ne konusaym diyor bana
0 oy
(653 puan) tarafından
Zor Allah yardmcn olsun bide hamilesin yazık sevgisimi bitti acaba sana karşı saygı kalmadimi sence aranizda ? Bı otur düşün bakalm kendini de sorgula neden diye hakkınızda hayırlısı olsun 
(129 puan) tarafından
bende bundan korkuyorm ben kendini daha ilk günki gibi çok seviyorum ama o beni sevmezse naparm bilmiyorm en azndan saygısı bitmez umarım 2 çocuk var naparm
(653 puan) tarafından
Yaaa zor evlilik gerçekten kolay iş değil eşin yanında her gece beraber uyuma imkanınız var bişe olsa koşup yetişecek bı eşin var ama neden bu sorumsuzluk neden. Eşim yanımda değil keşke yanımda olsa ikimizde dünyaları verrdik ve ben hergun agliyorum eşim yanımda olmadığı için.. inşallah çok geç olmadan aklını başına toplar hayat kısa beeee valla kısa
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sana cok üzülüyorum hamilesin birde :( çok cahil bir esin var büyümemiş henüz hödük yani birde severek evlilik böyle yapmaması lazım 
(129 puan) tarafından
valla kuzum çok saol bende kendime çok üzülüyorm ne hayallerle ewleniosun neler düşünüosun geldiğimiz noktaya bak elimden geleni yapiorm diye düşünüyorum ama bilmiyormki konuşsa en azndan bende ne hata var onu bilir düzeltirim yoksa bu hayat nasıl geçer boyle
(1,037 puan) tarafından
Aynn her gün her gün arada çıksa arkadaşlarıyla tam ayda 1 o da yani sevgiliyken gormedin mi canim bunun huyunu
(129 puan) tarafından
yok canm valla keşke görseydim yada kendi soyleseydi bak ben böyle böyle ewde durmayı sevmiyorum durmuyorum diye ona göre davranırdım bende çalışıyordk 2mzde akşamları gelir beni alırdı biraz zman geçirir ewlerimze gider yatardık hiç farketmedmki ah ne kadar keşkelerim var bilsen
(1,037 puan) tarafından
Nasibin böylemis canim ama annemlere gittiğin de hemen kanma biraz sürtünsün sonra gittiği gibi geliyo oluyo adımız kaynanan felan konusmazmi bu odun la oğlum yapma etme felan die
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bu erkekler ruhsuz canım. Bende hamileyken eşim saat 4 te eve geliyordu bazen İstanbul dayız karsıya iş için gidiyordu saat 2 3 gibi bu tarafa gelip sonra arkadasları ile sahile gidiyordu gelince kavga gürültü ayrılma noktasına kac kez geldik dogumdan sonra ama şükür yaşamdım öyle bişi çünkü onu tehdit ediyorum eğer sen yaparsan bende evi sen yokken terk ederim onu yaparım bunu yaparım diyorum..  Cok cok iyi anlıyorum seni evde saatlerce gelmesini bekliyordum hamile halimle.. ALLAH İSLAH ETSİN CANIM İNŞALLAH KENDİNİ GELİR.  ama canım arkadaş cevresini bi yokla o saate kadar sahilde kalıyor peki telefonla arayınca teli acıkmı görüntülü arayınca bakıyor mu telefona 
(129 puan) tarafından
goruntulu aramak aklma gelmedi canm valla ama msj atıo genelde kendi
ben zaten yeni gittim buyuzden geldim 1 hafta olmadi yine gitti hiç umursamıyor
 amiiiin Allah razı olsun canm inşallah duamı kabul olur artık gerçekten mutlu olmak istiyorm ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 550 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 629 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayse54 (112 puan) tarafından soruldu

378,238 soru

11,320,583 cevap

34,765 kullanıcı

...