0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim kendi işinin patronu yani zaman ayırmak istese 1 saat ayırıp eşlik edebilir ama hiç geliyimmi gibi bi soru dahi yöneltmedi sizinkiler geldi mi

58 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsinde geldi odaya girmedi amma kapida durdu kiskanc beni kapidan disari yalniz birakmiyor kontrolemi birakir
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Genelde geldi bı kac kez gelmedi
0 oy
tarafından
Benimki sağlık ocağına bile gelir öyle merakımdan beni düşündüğünden değil kiskancligindan hep beraber gitmisizdir
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yok kuzu özlüyor bizimki hep geldi video çekiyor
0 oy
(124 puan) tarafından
Şuana kadar olan her randevuda geldi sağlık ocakları dahil olmak üzere hiç ben gel demedim hep kendi kalkar benle gelir ama gelmesede neden gelmiyorsun demem belkide rahat biraktigim icin o bana daha cok geliyor kosuyor bilmiyorum ben insanlardan biseyler beklemedigimden beri cok daha mutluyum bana benden fayda var amann
0 oy
(264 puan) tarafından
Beni asla bırakmaz tek Bi iğne bile yaptıracak olsam gelir ben sen girme odaya derim girer 
0 oy
(10,576 puan) tarafından
Kendi işi istese gelir ama hiç gelmedi hep k.validem ile gittim 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hic tek gitmedim hatta kontrol gunu tum gun izin alir bide gezerdik bak simdi o gunleri ozledim 
0 oy
tarafından
Benim ki 2 çocuğuma da hep geldi tek gitmedim hiç 
0 oy
(426 puan) tarafından
Hepsine beraber gittik canım ilk çocuk ikimizde çok heyecanlıydık hatta geçen günü rutin kontrolü vardı bebeğimizin tek başına götürdü sağolsun bu arada oğlum 9,5 aylık
0 oy
(930 puan) tarafından
Hep geldi beni kendi götürdü hepsinde  ama doktorum içeri almıyor dişarda bekliyo

Saglık ocagı çok yakın ona bile gelir yani 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
1kere bile tek gitmedim hep esimle gittik 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Eşimin annem ben giderdik hep
0 oy
(13,202 puan) tarafından
1 kere yalnız gittim onda da eltim sayılır onlar gittim. 
0 oy
tarafından
Ben gelmesini istemedim sonucta hastanwye bile girmiyo almıyorlar gekme boşuna dedim ama dinlemedi. Sureklinonun izinli gunlerinde gidip geldik gece calistigi icin benim yuzumden cok uykusuz kalip ise uykusuz gitmek zoru6mda kaldı 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hep beraber gittik bu güzel duyguyu beraber yaşamak daha iyi keşke eşin de hassas olsaydı bu konuda 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Her kontrolde işten yarım saat erken çıkmak için izin isteyip gelmiştir sağolsun 
0 oy
tarafından
Devlete gidiyodum gelse de içeri giremedi o yüzden gelmedi ha evde olup işi olmadığı günler geldi onun dışında gelmedi ben de takmadım kafama
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hep ikim8z gittik hatta gerdefasinda izin almak zor okursa kendim gidiyim dedim hayr dedi. 
0 oy
(117 puan) tarafından
9 ay hep beraber gittik. Ultrasona beraber baktık hep. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 375 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Syma (660 puan) tarafından soruldu

381,702 soru

11,426,604 cevap

34,987 kullanıcı

...