0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim kendi işinin patronu yani zaman ayırmak istese 1 saat ayırıp eşlik edebilir ama hiç geliyimmi gibi bi soru dahi yöneltmedi sizinkiler geldi mi

58 Cevaplar

0 oy
(263 puan) tarafından
İşten izin alamadığı için bir kaç kez geldi. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepsine geldi Bi tek çatı muayenesi olacağı zamanlar gelemedi onları da ben öyle ayarladım işte olduğu vakit aldım randeuvlari çünkü doktorum erkek eşim de böyle Bi durumdan görünce rahatsız olurdu biliyorum onun yerine annem ile gittim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Doğuma bile birlikte girdik şükürler olsun. İlk gebeliğimde bebeğin kalbi durduğunu yalnız öğrenmiştim çok zordu o yüzden beni hiç yalnız bırakmadı.
0 oy
tarafından
Hic yalnız birakmadi. Birakmazda. Ben giderim desem de bırakmaz beni tek
0 oy
tarafından
3. Yavrumda dahil hep yanimdaydi yalniz gondermez ❤
0 oy
(253 puan) tarafından
Sağolsun en başından en sonuna kadar iş yerinden bi şekilde izin alıp geldi 
0 oy
(245 puan) tarafından
Hiç yalnız gitmedim doktora hep yanımdaydı. Doğumdan sonrada o baktı bana herşeyimle ilgilendi kaşıkla ağzıma besledi doğrulamayınca hep o kaldırdı. Hakkını ödeyemem. Bence sizinle gelmesi için ısrar edin yalnız yapmadınız o bebeği. Gelmiyor deyipte kızmayın ben yalnız gidemem deyin
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar geliyodu pandemiden dolayi iceri almadiklari icin artik tek gidiyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Tek gitmedim hiç özele gidiyordum zaten bütün kontrollere geldi benden heyecanlıydı 
0 oy
(2,780 puan) tarafından

Hep benimle gelir hepte  baktigimizda duygulanır  gözleri  dolardı  kızımız  oldu hala ona bakıp  gözleri  doluyo<3 

Merhametini sevdigim...

0 oy
tarafından
Izin alabildiği sürece beraber gittik hiç tek gondermedi
0 oy
(10,484 puan) tarafından
Geldi tabi canım hepsinde bulundu bir çatı muayenesi olduğu gün dışarda bekledi. 
0 oy
(537 puan) tarafından
Evet geldi kendisi ısrarla gelmek istedi..gelmediği olmadı şu ana kadar insan kendini iyi hissediyor 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Geldi ama ne fayda devlette almiyorlar eşi 
0 oy
(964 puan) tarafından
Bazen gelmesem olmaz mi der üzgün şekilde olur isin varsa derim yinede gelir :)
0 oy
(622 puan) tarafından
İki çocuğum dada tek gitmedim birlikte gittik hep 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hep geldi daha hiç yanlız veyata başkasıyla gitmedim tek kontrol değil herşeye
0 oy
(144 puan) tarafından
İlkinde hep beraber giderdik 5 yaşında şimdi oğlum 2.ye hamileyim tek gittim çünkü oğluma baktı birde hastane hastalık dolu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 375 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Syma (661 puan) tarafından soruldu

381,831 soru

11,431,279 cevap

34,993 kullanıcı

...