0 oy
676 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar eşim çoook kıskanç ve bu artık beni rahatsız etmeye başladı ınstagrm da ablam bazen komik videolara etiketliyor görürp gülmem için . Eşim de neden seni etiketliyor falan gibisinden tartışma çıkıyor . Onu da geçtim annem WhatsApp da fotomu durum yapıyor eşimde vay annen neden seni paylaşıyor diye arıza çıkarıyor yok erkekler görücekmiş falan  o kadar kıskanç kiiii anlatamam buda beni çok yoruyor . Çok seviyorum eşimi çok merhametli gözümü hiçbir şeyde bırakmaz  beni çokta aşırı sever. Gözünden sakınır . Ama gelgelelim ki kıskançılığı sorun yaratıyor. Sizin eşleriniz de böyle mi. Ya kıskansın ama herşey dozunda güzel fazlası zarar veriyor.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok fazla e sokağa çıkarıyo mu seni? Erkekler görür diye sokağı da sorun eder
-Reklam-
0 oy
(91 puan) tarafından
Etiketlerse herkes ekleyebilir gerek yok. Annen de seni niye paylaşıyor. Sıkıntı sosyal mecralar. Eşine hak veriyorum
0 oy
(817 puan) tarafından
Hayır kıskanmaz bunaltmaz beni bu şekilde çok fazla güvenir sadece bazen giyimime karışır o da oturduğumuz mahalleden dolayı. Senin ki çok abartı geldi bana annen ablan yani sana birini bulacak halleri yok ne ima ediyor anlamadım saçma
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Eve glr perde az ucu açık olsun düzgün kapat 

Balkon çıkarmaz

Bı yere fazla gitmek istemz

Bnmkide çok kisknc
0 oy
(197 puan) tarafından
Seviyoki kıskaniyo benim eşimde sevmez öyle şeyleri yapmam da çünkü bende sevmiyorum resim paylaşmak falan
0 oy
(250 puan) tarafından
Kiskanilmak güzel ama fazlası dediğin gibi insani yorar. Azı karar, çoğu zarar.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 731 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 305 göst.
0 oy
23 cevap 634 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
10 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu