0 oy
1,255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sleepy kullanıyoruz bugün böyle olmuş alerjimi yapmış yoksa daha 15 günlük diye mi deri degismeler oluyor?

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Değiştir canım bezini birde ıslak mendil kullanma yıka poposunu sürekli daha çok taze onun cildi
tarafından
İslak mendili bacak kısımlarına sürmüyorum canım bebek yağı sürüyordum hemşire dedi bide açılmamış yeni aldım bez diger bezler serr gelmişti sleppy yumuşak geliyordu ama degsitireyim ya
tarafından
Neresine sürersen sür canım bi başladımı her yere yayılır bebek pamuğu kullan bence kızım 5 aylık hiç ıslak mendil kullanmadım
-Reklam-
0 oy
(652 puan) tarafından
Bezini değiştir bide ıslak mendil hiç kullanma yoksa daha tetikler e bebekte pamuklu bezler var ılık suyla sil normal pamuklada silebilirsin çok kötü olmuş geçmezse doktora götür krem verir
0 oy
(327 puan) tarafından
Baby turco bezini ve ıslak mendilini kullanıyorum hıc böyle sorun olmadi başka markalar dene istersen 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Off ya kıyamam kuzuya. Bez deyiş canm Molfix fln kullan
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bebe yağı sürüyorum demişsin canım onu sürme bende yeni doğduğunda sürdüm böyle yaptı bezinden olmaya bilir 
tarafından
Banyodan sonra sürdüm birde gun icinde arada bir bacaklarina ayaklarina surdum canım hemşire dedi o dokunmuş olabilir mi aklıma geldi ama direk bez geldi aklıma
(3,823 puan) tarafından
Olabilir canım çünkü bez alerji yapmaz oralara pişik olur bide bacağının oraları sıkar iz yapar en fazla sürme bir kaç gün bak bakalım aynı oluyorsa bezi değiştir ben de ilk bir sürdüm kızardı hemen vücudu sonra krem sürmeye başladım biraz pahalı ama güzel nemlendiriyor vücudunu
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bezini değiştir bence yaramamış ve sürekli yıka ıslak mendil kullanma çok hassas onların teni daha 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım isilik gibi bezi hava aldırmıyor terletiyor olabilir canım çok kötü olmuş Prima günlük rahatlık kullana bilirsin çok ince benim bebeğimde de olmuştu Prima günlük rahatlık sayesinde geçti incecik sızdırma yok 6 saat kuruluk
(4,698 puan) tarafından
Birde altını kare makyaj temizleme pamuğu ile al ben öyle yapıyorum ıslak mendil hiç sürme
tarafından
Prima da var ama cok sert geldiği için kullanmadm cnm slepyy cok yumuşak geliyordu
0 oy
tarafından
Bezini degistir canım ıslak mendil kullanma birde sudocrem diye bir krem var mutlaka ondan edin çok etkili bir krem onu sur bebise 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bebek yağı sürme gözenekler tıkıyor bebek kremler vsr alirsan ondan al mustela Bioderma vs ama bebek yağ sürme 
tarafından
Ama hemşire dedi canım ne bilim bebek yagi sür dedi cildi cok kuru dedi pisik kremini sürüyorum alt bölgesine sürüyordum bacak ve ayaklarina bebek yağı sürüyordum uni baby ikisi de
(12,773 puan) tarafından
Hayır kötü zararli o sürme
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Bence bezle alakalı olmayabilir 
0 oy
tarafından
Sleepy pek kimseye yaramıyor ben evy baby kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim
0 oy
(658 puan) tarafından
Canım bebek pamuğu ve kaynamış soğumuş suyla ıslatıp sil. Bebek yağından da olabilir bir süre kullanma birşey ıslak mendil de bebek yağı da öyle bir bak bezden mi değil mi? Kolaylık olsun diye bebek pamuğunu ac köy bir saklama kabına ben 1 poşeti saklama kabına dizip üstüne kaynamış ılımış suyu döküyorum öyle hazırda duruyor yanımda sıkıp kullanıyorum direk 
tarafından
Pişik kremi de suruyorum canım ama sadece alt bolgesine uni baby hepsi bez de sleepy
(658 puan) tarafından
Pişik kremi olarak Sudocream sur canım geçene kadar iyilestirici özelliği var
0 oy
(601 puan) tarafından
Ben bimin bezini kullanıyorum çok memnunum birde e bebekte Baby me var ondanda memnun kaldım...bu arada pişik içinde bakkalda flan da bulursun eczanedede var hangisi yakinsa sor arko krem yeşil tüp kremler var ya ondan sur bı dhaki alt değiştirme kdar hafifletir çok rhatsiz eder yavrumu çok kötü olmuş annesi kremden sur mutlaka dogdu doğalı ne böyle pişik olduk ne bişey bez dokunmuş muhtelemen ıslak mendille silip nemli kaldığında kızarıyor bize dokunmadı hiç ama arkadaşın kızına dokunuyomus hep ıslak mendili suyla yıkayıp sıkıp öyle kullandı belki kullandığın mendilde dokunmuş olabilir ama arko krem mutlaka dene

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
3 cevap 161 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...