0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından

Kızlar yakın arkadaşım var. Beraber aynı hamile kaldık bebeklerimiz oldu. Arkadaşım sürekli bebeğine ne alırsa bana atıyordu ama hiç bi sey yazmiyordu sadece fotoğraf. Ben güzelmiş falan deyince geri cevap da vermiyordu(aslında beğenmiyorum zevkini ama gönlü olsun :D)

Bebeğimiz oldu şimdi de bebeğinin fotoğrafını çekip atıyor bi şey demeden. Ben de tatlı maşallah falan bi şeyler diyorum, bebeğimin fotoğrafını gönderiyorum bazen, biz de böyleyiz falan diyorum. Cevap vermiyor. Sürekli aynı. Artık yazmıycam diyorum içimden tekrar delı gibi yazıyorum. Düzgün sohbet etmiyoruz bile sadece övünmek gibi aldığını yaptığını atıyor. Ben direk fotoğraf atıyım aynısını yapıyım diyorum yine yazmıyor, ya da ertesi gün yazıyor canım disardaydim işim vardı falan diye. Çok da yakın arkadaşız, öyleydik yani. Anlamadım niye böyle davranıyor. Arada konusuyoruz o zaman da övünür ama iyi konuşur. Çözemedim huy mu etti kendine böyle acaba. 

Artık ondan mesaj geldigi an sinirlerim bozuluyor. Şimdi yine foto attı yazdim cevap vermedi. Söylesem mi bi şeyler napsam bilemedim.

20 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bence hiç muhatap bile olmam onun davrandığı gibi davran ben olsam öyle yapardım gerek yok verdiğin değer ona fazlaymış demek ki yollasın Dursun cevap verme sen de yollama onun iyi niyetli olduğunu düşünmedim sen böyle yazınca
(702 puan) tarafından
Sakizsardunya bebegini emziriyomu arkadasin
(1,331 puan) tarafından
Yakın arkadaş böyle davranmaz diye düşünüyorum hani her dakika Tabii WhatsApp'ta olacak değil ama gördüğünde En azından yazması gerekir Ama seninki görse de yazmıyor Muş O yüzden bana pek iyi niyetli gelmedi öyleleri ile çok da uğraşmak da canını sıkmak olur değmez yani büyük ihtimal kıskanıyor dur bazıları bebeğin her şeyi ile Hava atmaya bayılıyor kirpiye yavrusu pamuk gibi gelirmiş ya onun gibi aynı
(620 puan) tarafından
Emziryor canım
(620 puan) tarafından
Aynen canım, artık yazmıycam sinirlerim bozuluyor. Sürekli neden böyle yaoiyor diyorum. Bosverip tekrar yazıyorum d.eli gibi. Tutcam artık kendimi.
(1,331 puan) tarafından
Bence bu konuyu Ona sorma bana niye böyle yapıyorsun diye o sana görmedim falan diyor Ya sana bir şey söylerse sen de ona görmedim canım ya falan dersin kendini bir şey sanmasın şimdi nasıl davranıyorsa ona göre karşılık alır
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bence yüz yuzeyken soyle anlayısla karsılayacaktır
(620 puan) tarafından
Anlayış gösterir ama sinir oldum artık. Aynı sehirde değiliz canım memlekete ne zaman giderim belli olmaz, yuzyuzeyi beklersem uzar yani
(2,127 puan) tarafından
Telefonda soyle canım wger aynısını yaparsa zaten konusmazsın bida
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ay ben olsam bende ona cevap vermem görüldü atarım o ne öyle padişahın kızı mi sanki o triplere girmiş 
(620 puan) tarafından
Evet anlayamadim
(735 puan) tarafından
Nur nabiyon bebiş gelmek istemiyo mu
(2,792 puan) tarafından
Kontrole gidiyorum şimdi kuzum bakalım ne dicek doktorr
(735 puan) tarafından
Hadi hayırlısı. Bizede söyle habersiz bırakma
(2,792 puan) tarafından
Olur bebeğimm
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Hic okuma sil gitsin cocukca hareketleri
(702 puan) tarafından
Sevda sen bebegini kac aylikken memeden kestin
(119,126 puan) tarafından
5bucuk aylikti ben kesmedim benim sütum kesildi ask
(620 puan) tarafından
Bi daha yazmiycam canım d,eli gibi
0 oy
(91 puan) tarafından
Mesajı görüp yazamadan araya bebiş gidiyordur belki
(620 puan) tarafından
Hamileykende öyleydi canım, öyle bir ihtimal yok yani.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bence o kadar yakin arkadassaniz bu konuyu aranizda guzellikle konusup cozebilirsiniz
(620 puan) tarafından
Şeyi kalkmasın sonra, gıcık oldum artık zaten
0 oy
tarafından
Bence attığı mesajları fotoğrafları açmadan mesajını sil senin gördüğünü görmesin çok saçma bir hareket yaptığı ben hiç sevmem öyle cevap vermeyen insanlara öz kuzenime geçen hamile diye nasılsın falan diye mesaj attım yarım yamalak cevap verdi üzerinden belki bir ay geçti hiç sormadım sormamda daha bide teyzemin kızı var en son konuştuktan sonra telefonu istemez gibi kapattı dahada ne mesaj attım ne aradım valla bana cevap vermeyen insanla ben muhattap dahi olmam takmaz gibi ne o öyle 
(620 puan) tarafından
Aynen canım. İyi gibi yaklaşıyor ama sonra foto atip susup kaçıyo. Anlamadım amacını. Ben de konusmuycam artık soğuttu zaten kendinden
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Atsin sende ona yazma bakalım dene
(620 puan) tarafından
Bi ara denedim iki hafta falan sonra napiyosun kiz dedi bi şey olmamış gibi. Hiç anlamamis gibi davrandı
(3,053 puan) tarafından
Ozaman açıkça deki şakayla karışık kız sen foto atiyon yoksa bana nispet mi yapiyon hiç muhabbet edemiyoruz anca foto de guluver bakalım ne diyicek senin belkide anlamadini felan dusunuyodur
(620 puan) tarafından
Yazdım şimdi canım niye foto atıp kaçtın işlerin altında mı kaldın dedim :)) bi daha da asla konusmiycam gormuycem mesajını sinir oldum. Bi arkadaşım da var onunlar sbaahtan beri konusuyoruz. Ben foto atarsam cevap verir. Bi sıkıntısı var ama anlamadım. Ovunmeyi seviyo heralde ya da beni mi kiskaniyor acaba bilemedim
(3,053 puan) tarafından
Valla canım ikiside olabilir onu sen bilirsin arkadaşın sonuçta
(620 puan) tarafından
Yazdım da gondermemisim kız, annemdeyim teli kenara attım dedi. Kivirdi resmen. Ben de anlayamadım canım. Sogudum artik uzak durcam
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bende çok yakın arkadaşımla iki hafta arayla doğum yaptım inan bi konuyu konuşmamız üç gün sürüyo çocuk olunca telefona bakılmıyo canım vakti olmuyodur
(620 puan) tarafından
Hamileykende öyleydi canım, ev hanımı. Ben telefona bakaviliyorum valla benim de cocugum var. Görüldü yapıp yazmıyor zaten, bakamasa hiç görmez mesajı. Bilerek yazmıyor anlamadım
0 oy
(2,039 puan) tarafından
O nasılsa sende öyle ol yakın arkadaşız diyorsun ama bence sadece senin açından öyle ben olsam bende ona cevap vermem o sana yazarsa yine çok yüz vermeden cevap yaz birde öyle dene rahatsız olursa bu durumdan zaten sorar ne oldu diye oturur konuşursunuz hee eğer tepki vermezse aynen devam et kuzum 
(620 puan) tarafından
Yüz vermiyorum zaten canım. Artık bebeginin fotolarına ayıp olmasın diye gülücük ativeriyorum. Anlamiyor. En güzeli bi daha yazmamak.
(2,039 puan) tarafından
Sen yazma canım boşver eğer bu durumdan rahatsız olursa o zaman konsursunuz
0 oy
(783 puan) tarafından
Yazık ya gerçekten acınacak durumda arkadaşın. Aynı şeyi sende yap ona 
(620 puan) tarafından
Yaptım anlamadı canım. Bi daha tamamen cevap vermemeyi düşünüyorum
(783 puan) tarafından
Zaten cevap verme. Insan torununa böyle der mi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Öyle insanlara bı daha yazmıyorum bu kadar net. Sinir yipratmaktan başka bı halta yaramiyorlar
(620 puan) tarafından
Aynen canım, şimdi sordum niye yazmadın kız diye, kivirdi resmen. Yazdım sandım kiz teli kenara ativerdim dedi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yakin arkadas falan degilsiniz bunu aklindan cikar. O nasil ddavranis oyle. Cevap verme tenezzul edip niye veriyosun ki.  O seni kaale bile almazken
0 oy
tarafından
Ben soylerdim sakayla karisik nie cevap vermion kiz yazdiklarima bende sna cevap vermicem bundan sonra derdim
0 oy
tarafından
Sende yazma yada illa yazacaksan bi tek gülücük işareti falan yolla 
0 oy
tarafından
Ayy canım aynı ben ıstw bır post actım aynı şekilde vala bızde aynı hamıleydık arada bır hafta var sadece sureklı ogluna gelen altınları atardı msj atmısttı alısverıss yaptın mı kızın durdu nu dıye bende yazmıstım 24 saatte 20 dwfa gırdı watsaba msjı acmadı bıle gezmeye gıttı durumlae attı bır suru sey ama o msj goruldu bıle olmadı neyse bekledım aksam goeuldu attı yıne yazmadı cok sınır ya yavas yavas mesafemo koydum artık bır turlu kurtulamıyordum aynı senın gıbıyım ya:)))
0 oy
tarafından
bence mesajlarını sessize al gelen mesajlara bakma zaten sadece fotoğraf atıyormuş galeriden bakarsın merak etmezsin en azından
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Arkadaş olduğunuza mutabık misiniz ?? 
(620 puan) tarafından
Evet canım. Hatta ben evlendikten bi ay sonra evime yatili geldi bi hafta, farklı sehirdeyiz. Dolastirdik onu falan. Anlamadim ben de gercekten
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bakmadan sil içine dert olmasın yada aynısını yapsana kız bu kadar zor mu
(620 puan) tarafından
Yaoamiyorum ben öyle oyun canım, en güzeli bakmiycam mesajına artık

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 921 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,886 göst.
31 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu