0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

image

zeytinlerim hazır :) el emeği göz nuru ;)  

Kaynanamlara da bir büyüğünden 2 küçüğünden kırdık 20 kilodan fazlası da duruyor ama halen memnun edemedik. Üzerine laf yedik. Biz demedik mi kırmayın yok bir işe yaramıyorlar kendi zeytinlerini daha kıramıyorlar falanda filan insan bi allah razı olsun kırabildiğiniz kadar kırmışsınız der ama nerdeee. Hamileyim dikiş yerlerim sızlıyor kırana kadar mahvoldum  gece yatakta dönemiyordum ağrıdan ve 9 aylık kızım var bunları yapana kadat öldüm kızım perişan oldu 2 günümü buna verdim ama söylenen lafa bak. Ne yaparsan yap hiçbir şekilde bu kaynana ve görümceleri memnun edemiyorsun. 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,125 puan) tarafından
Sen boşver canm ellerine sağlık 
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım. Sanki çok az birşey yapmışız yaa beğenmiyorlar. En az 15 kilo kırmışız ama...
(2,125 puan) tarafından
Valla yapma bir daha canm kıymet bilmeyene
(3,136 puan) tarafından
Zaten yapmayacam artık. Bi ton laf söylendi daha yapmam
(2,125 puan) tarafından
Aynen canm boşver
-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Afiyetle yee canım anam da yaptı bende yapicam inşallah becerebilirsem
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım gönderim mi birini :)Kırılması biraz insanı yoruyor ama kendine yetecek kadar yaparsan çok zorlanmazsın. Sonraki aşaması da kolay zaten :)
(12,264 puan) tarafından
Ben küçükken az mı kırdım ellerim simsiyah olurdu artık ;))
(3,136 puan) tarafından
Küçükken de kırdım halen kırıyorum :) eldiven takıyorum kararmıyor :)
+1 oy
tarafından
Ellerine sağlık ağız tadı ile yemek nasip olsun
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım. Amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım :)
0 oy
(680 puan) tarafından
Banada tarifini verir misiniz cok istiyorum yapmayı
(3,136 puan) tarafından
Evet canım. Ama ilk başlarda sadece su. En son tuzlu su
(680 puan) tarafından
Peki nasıl kırıyorsunuz
(3,136 puan) tarafından
Ben taşla kırıyoruö kolay olduğu için
(680 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :) bende hiç yapmazdım 2 yıldır iş başa düşünce yapıyorum
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eline sağlık cnm da Neden onlara kırıyorsun ki hem çocuğun küçük hem hamilesin kimseyi memnun edemem valla kıymet veren her türlü verir 
(3,136 puan) tarafından
Burda değiller doktor için şehir dışına  çıktılar. Bahçemizde vardı topladık eşim ve kaynım annemlete de kırın dediler gelene kadar geç olur. Kırabildiğimiz kadar kırdıkgerisi de kaldı yapamıyoruz artık çocuklar mahvoldu dedik. Ama anlayış sıfır. Demin eşimle konuşurken işte diyorlardı kendi ailelerine herşeyi yapıyorlar bize gelince de birşey yapamıyorlar falan.
Dediğin gibi kıymet veren her şekilde verir. Bir iki işlerini yapmadığında hemen laf olur
(1,379 puan) tarafından
Aynen kuzum yazık canına bi de bebişin de küçükmüş b. Kıyamam valla sen yine üzerine düşeni yapmışsın bu halinle Allah razı olsun diyeceklerine tavırları hiç hoş değil Allah görüyor mükafatını verir inşallah
(3,136 puan) tarafından
Valla yaptım ama memnun edemeyince insanın zoruna gidiyor emeğime yazık diyorum artık. Halden hiç  Anlamıyorlar bebeğim küçül hamileyim. Sürekli diyorlar eskiden biz nasıl yapıyorduk diye. Rabbim görüyor yaa o bana yeter.
Böyle konuşurlar sonrada gelinler neden iyi değiller. Daha nasıl iyi olsunlar vicdansızlar
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Allah görsün canm boşver afiyetle yiyin inşallah :)

(3,136 puan) tarafından
Zaten umursamıyorum. Bir daha da yapmam olur biter. Yaparız beğenmezler halende beklerler bizden bu saçma :)
Allah görüyor o bana yeter gerisi de boş. Çok teşekkür ederim tatlım :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (411 puan) tarafından soruldu

374,553 soru

11,201,987 cevap

34,498 kullanıcı

...