0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Detaylı ultrason ya da 4 boyutlu deniyor sanırsam farkı var mı bilmiyorum :) Merak ettiğim şey siz ne zaman yaptırdınız yüzünü görmek. İstiyoruz  ölüyoruz meraktan :ermm: bide sizde gerçekten öyle benzerlikle mi doğdu yoksa yanından geçmemiş miydi? Bide iç organları gelişime falan bakılıyormuş sanırım bilgisi olan yazabilir mi karışık yazdım ama anlayan yazsin lütfen :angel:<3

İlk gebelik:)haftası 27+1 :)

8 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
azcik gec kalmissin doktorun uyarmadi mi seni.. ben 20.haftasinda yaptirdim ic organlari kemikleri falan beynine kadar baktilar damar akislarini incelediler 
(21 puan) tarafından
Uyarmıyor bişey demiyor tüm değerlerim testlerin kilo tansiyon durumu onda kayıtlı olduğu için değiştirmedim gorumcemin de doktoru olur kendileri ama memnun değilim geç kalmış olsam da kadın doktora gideceğim hem son aylardayim artık çatı muayenesi falan yaptırıcam ebeler mi yapiyo bilmiyorum da erkek doktora ne olursa olsun söylemeye çekiniyor insan haftaya gideceğim bakalım gösterir inşallah renkli ultrasonda
(2,181 puan) tarafından
e nabiza kayit oldugu icin doktorunu degistirsen de kayitlarin yeni doktoruna gidiyo.. bizim ikili testlerimiz falan normaldi ama ayrintiliya illaki bi gir dedi.. iyiki de girmisim rahim damarlarinda centik varmis
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
20 ile 24. Hafta arasi bakiliyor ayrintili ultrasona. Gec kalmissin
(21 puan) tarafından
Özele gidiyorum her ay hiç bir şekilde uyarıyor doktor o kadar soru sormama rağmen sinir oldum ya
0 oy
tarafından
Tüm organlarına gelişimine boyuna kilosuna bakıp güzel bir pozunu veriyorlar sana canım 
(21 puan) tarafından
Çok Teşekkür ederim canım ama geç kalmışım
tarafından
Evet 20 ile 24 arası yapılıyor
(21 puan) tarafından
Ben 22. Haftada yaptırmıştım ama o 4 boyutlu mu bilmiyorum ki rengi siyah beyaz değildi hareketlerini gördüm doktor herşey yolunda dedi her gittiğimde 20 gün sonra gel gösterir dedi yüzünü fotoğrafını vermedi yani sırt kemiğini verdi ultrason görüntüsünde
0 oy
tarafından
Gec kalmssn canm ewt arkdaslarn dedgi gbi bebegn tum organlarna bakilyo detayli bilgi weryo doktr
(21 puan) tarafından
Bana şu zamana kadar sorun yok demişti geçen ay gittiğimde 22 haftalikken kemikleri falan düzgün kalbinden bahsetti kötü bişey olsa söylerim zaten dedi işte ama ben uzun uzun konuşsun istiyorum doktorumuz değiştireceğim işte biraz daha bekliyorum yüzü net olsun diye işte 27. Haftam dolduğunda gideceğim inşallah :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ayrinrili ultrason icn doktorum 15 inci haftamda soledi 19 ila 21 inci haftalara randevu al die. 

Ama daha sonra kendinde ayrica gidebiliosun ayrintili ultrasona ole yap sende smdide gidebilirsn ama doktor takibi icn 19 ila 21 inci haftalarda istiolar canm. 
(21 puan) tarafından
Bişey değişmiyo yani öyle de böyle de bakabiliyosn teşekkür ederim :)
(2,351 puan) tarafından
Aynn ole sen gtmek cocugunu gormek istiosan gidebiliosun ayrica ;)
0 oy
(65 puan) tarafından
Bende 22 haftalikken yaptirmistim bebegimin kalbinde sorun çıktığı için yüzünü görmek yada incelemek ne benim ne de doktorlarin aklına gelmedi o anın üzüntüsü ile maalesef 
(21 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin canım benim Allahtan ümit kesilmez :/
(65 puan) tarafından
Aminn inşallah yer gök dua ile bende dua ediyorum işte bol bol dediğin gibi Rabbimden ümit kesilmez
0 oy
(179 puan) tarafından

Kiz bu vakte kadar niye bekledin az dha bekle dogacak zaten:angel:

(21 puan) tarafından
ayda 1 kez gidiyorum kız özel napalim
0 oy
(6,716 puan) tarafından
Benim doktorum da 28.haftamda baktı canım geç kalmamış sin bence doktordan doktora değişiyor. Yüzünü falan net gösteriyor eli ile kapatmazsa tabiki organlarını inceliyor kemiklerini falan ben görmüştüm minnacik☺☺Allah'ım ne güzel yaratmış 
(21 puan) tarafından
Yüce Rabbimin kudreti işte İnsan ordan burdan duyunca kulaktan dolma bilgiler bi tedirgin oluyor bilmek istiyor inşallah  sağlıklı gelir canım çok sağol ❤
(6,716 puan) tarafından
Geç olsada doktorun bakar canım sen merak etme. Inşallah gösterir yüzünü bebeğin bizimki ağzı açık uyuyordu elini de altına koymuş ☺☺❤
(21 puan) tarafından
Bizimki gözünü kaşıyodu ondan sonra poposunu döndü valla
(6,716 puan) tarafından
Hahah☺☺yaramazz anlamış baktığınızı demekki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 334 göst.
13 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 310 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Merve Seyhan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
1 cevap 82 göst.

378,160 soru

11,318,251 cevap

34,765 kullanıcı

...