0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Bursa pembe mavi hastanesinde detaylı ultrasona gireceğim 2 sene önce kızımda ücreti 700 TL gibi bir şeydi acaba yakın zamanda aynı hastanede detaylı ultrason çektiren bir anne adayımız varsa ücret ile ilgili bilgi paylaşabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(1,372 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayat hastanesinde 500 tlydi ben ona bile cok diyordum ama yinede yaptirdim tabii bence hastaneye para veriyorsunuz soygunculuk resmen yaa bana bakan doktorda herseyini inceledi yarim saaatten fazla sürdü 
(5 puan) tarafından
Doktorumdan aşırı derece memnunum bu yüzden hiç değiştirmeyi düşünmedim ama evet hastane biraz gerçekten uçuk şu avantajı sağlıyor işte kontrol süresi 10 gün değil de 15 gün, işte detaylı ultrason 35. Haftadaydı sanırım bir kez daha yapılıyor oradaki doktor tarafından bir daha ücret vermiyorsunuz vs vs yani hayat hastanesinde de 500 ise burası bu sene 1000 falan der diye korkuyorum sanırım dışarda yaptırmak mantıklı olacak
-Reklam-
0 oy
(745 puan) tarafından
Antalyaya gel kız burda 4 boyutlu 350 tl :)
tarafından
Konyaaltinda mi yaptirdin sende yoksa :)
(5 puan) tarafından
Çok isterdim ama çalıştığım okul burda diye eşim kuşadasındaki işini bırakıp buraya taşındı şimdi tekrar kalk oralara gidelim diyemiyorum en azından şimdilik :)
(745 puan) tarafından
Mihrican yok canım güllükte atatürk devletin oralarda yakınında yani.
tarafından
Bende 5m e yakin bi ozel muaynehanede 350 ye yaptirdimda ondan sordum :)
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Devlet hastanesinde cekmiyorlar mı
(5 puan) tarafından
Kontrolünde olduğum doktorum da bu hastanede devlet hastanesinden hiç bahsetmedi o yüzden
0 oy
tarafından
Ben ozel bir muaynehanede 350 ye yaptirdim yer antalya 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oo baya  pahalliymis  kız  ben  denizlide  200 tly cektirmistim  45 dk sürmüştü herseyine  bakmıştı doktor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu

378,344 soru

11,324,514 cevap