0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

adama özledim ddm Allah tan şaşırdı adam hddjj (vakit geçirmek kastım yanlış anlaşılmasın)

Bu mesajı atmış uyumadan önce 

Eskisi gibi sevmiyorum ama seviyorum hala eşimi ❤️

10 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Hala seviyorsun ama şartlar geçim sıkıntısı yaşanılanlar veya alışkanlıklar rutine bağlamış . Bu ikinizinde elinizde bak özledim demişsin ve karşılığını çok güzel almışsın . Bazen bir küçücük mesaj dünyanı guzellestirebiliyor.mesela ben 11 yıllık evliyim en ufak örneğini vereyim bu akşam damacanayi bilerek eşim e açtırdım bahane ile açamadım biliyor musun işte senin elinin değmesi gerekliymiş dedim ve eşim ne güzel de seviyorsun inciltmeden kırmadan şu su damacanasi bile aşkımı yüceltiyor dedi.al iste küçücük bir örnek aşk i canlandırmaya yetiyor.abla tavsiyesi ne olursa olsun sevdiğini bildiğin eşin e sevgi ile karşılık ver emin ol tohum gibi gördüğün sevgi tekrar agaclanip koklenir canım benim.Allah muhabbetinizi arttirsin ❤❤❤❣❣
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Allah sevginizi muhabbetinizi daim etsin güzelim ne diyim :)

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın canım mutluluğunuz daim olsun 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim aranızda ki muhabbeti arttırsın canm. Ama nacizane fikrim eskisi gibi sevmiyorum diyip diline dolama seviyorum seviyorum de daha da artar sevgin çünkü dilimizden dökülenler  kaderimiz olur hislerimizi etkiler. 
0 oy
tarafından
Rabbim sevginizi daim etsin
0 oy
tarafından
Benim ki de böyle bazen taş düşer başına :))
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah huzurunuzu daim etsin cnm
0 oy
tarafından
Nie eskisi gibi sevmiyorsun? Sorunlarınız mi var? 
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim daim etsin İnşaallah

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,283 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 839 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,181 göst.
23 Mayıs 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...