0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (6,807 puan) tarafından
Kizlar dun esimin arkadasi aradi ev alacaklarmis gel evlere bakalim dedi esimde bizim burda var satilik gel buraya bakalim dedi gitti evden neyse bende ev temizledim sonra oglumu 4 gbi disari cikardim aksam ezanina yakin girerim zaten neyse yarim saat mi ne var ezana esim aradi nerdesin dedi bende disarda dedkm ne istiyosunasagidan fedi asagida carsi tarafi oluyor bende bisey istemen dedim iyi ozamn durma hadi eve gir dedi bende tamm dexim ama kapinin onunde komsumuz vardi yasli teyze gel biraz otur gidersin dedi bende tamm dedim bi baktim esim baska yonden geliyor carsinin oldugu yerden degil annesigilin o taraftan geliyor beni gorunce bi afalladi binaya girince surat astim yalan niye konusuyosun nerden geliyosun dedim annemgilden dedi ee ben seni carsida biliyodum dedim ne var anama gitmeyim mi demeye basladi ben ona niye anana gittin demedim niye yalan konustun dedim dunden beri bozuk aramiz

12 Cevaplar

+1 oy
(735 puan) tarafından
Bence sebebsiz yere kirkiginlik olmuş aranızda.
(6,807 puan) tarafından
Yaa caanim sebepsiz olur mu yalan soyledi eger ben evde olsaydim carsidan gelmis gbi yapcakti benide bu yuzden eve gonderdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benim eşimde böyle yapıyor bu şekil yalan söyleyeni anlamıyorum eşimde bazen şu şöyle diyor yada surdayim burdayım diyor ağzı yalana mi alışmış ne bilmiyorum ama o dediği doğru olmuyor ki ben böyle insanlardan nefret ederdim dibimde bitti maalesef ben yalan söylemeyi sevmem söylemem de ama eşim çok saçma konuda böyle yapıyor aynı senin eşin gibi
(6,807 puan) tarafından
Valla canim boyle yaparak beni guvensizlige itiyor
Beni hic ailesi gbi benimsemiyor ki benimsese boyle yapmaz zaten
tarafından
Aynen öyle bende şu an böyle bı durumdayım mesela oturup da bana şu şöyle oldu demez ben ya annesigille otururken duyarım olan biseyi yada ablasından duyarım geçen bizde tartıştık beni ailen olarak bilmiyorsun falan dedim hatta bende aynı durumdayım yani
0 oy
(263 puan) tarafından
Benimkide konuşur bacım hep böyleler. Sonra yakalayınca yalanını benden üstte çıkıyor. 12 yıllık evliyiz tek sevmediğim huyudur. Düzelmiyor valla. 
(6,807 puan) tarafından
Valla benimkide yeni yeni basladi degisik huy edinmeye
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Dün eşim markete gidicem dedi cikti evden anasına gitmiş ağzından kaçırdı bir şey desem sorun çıkacak sustum bende
(6,807 puan) tarafından
Yalan soyluyolar canim buda bizi guvensizlige surukluyor yani bi is cevirmeseler niye yalan soylesinler
(3,740 puan) tarafından
Tamam annesine gidebilir amenna ona sözüm yok ama gizli gizli gidince şüphelendim bende
0 oy
(1,331 puan) tarafından
bana da çok saçma geldi bazen eşimin bir yerden geliyor oluyor ben nereden geldiğini bilmiyorum mesela ya da çarşıda oluyor amcası gilin dükkanına gidiyor orada oturuyor mesela ben de pek sevmeme rağmen söyleyip söyleme meselesi değil yani çarşıdan gelirken bir şey getireyim diyor yani illa şura dayım buradayım diye her dakika hesap vermiyor ben de sormuyorum zaten gideceği yer özel bir yer olsa uzak bir yer olsa zaten belirtir çarşıdan nereye gittiğini hangi mekanda olduğunu söylemese de yani o taraftan geliyorsa bir şey lazım mı diyor bana da biraz manası geldi ama tabi herkesin şeyi farklı
0 oy
tarafından
Acaba sen kızarsın diye mı annesine gittiğini söylemedi sana
(6,807 puan) tarafından
Yok canim hatta ben kac defa dedjm git hemde annesin ortuleri vardi gotur diye kissam demem
0 oy
(774 puan) tarafından

Sanki birazcık senden korkuyo mu yani niye gittiğini gizliyoki:angel:

(6,807 puan) tarafından
Korkma degilde ben naptin falan diye sordugum zaman karisma sanene diyor beni ailesinin icine katmiyor
(774 puan) tarafından
Sende ona bana yalan söylüyosun onun için kızıyorum de yani saklamasındali amaç ne
(6,807 puan) tarafından
Diyorum ne bos bogazsin diypr
0 oy
tarafından
Esin nie sana yalan söyleme gereği duymuş bunu düşün bence canm adamı korkkutmussun bence 
(6,807 puan) tarafından
Korkmusta olabilir kafam karisik
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Haklsın canım. Yaptıgı hiç hoş birşey değil. Yalana ne gerek var ki. Annesigille gorusmesine mi karşısın, ondan mi böyle yaptı acaba. 
0 oy
(351 puan) tarafından
Annesine gitse suratını falan asıyo musun canım yada trip mi atıyosun niye böyle yapıyo mantıklı bi açıklama bulamadım 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Anasındaydı demek bişey istesen gidip alacaktı aranızın bozulmasına gerek yok bunun için canım 
0 oy
tarafından
Yalana ne gerek varsa . İnsanın güvenini sarsıyorlar .  Bu aralar denk geldiğim postlarin çoğu eşimle tartistim postu oluyor.. aynen bnde tartıştım bu aralar ne oluyorsa bu eşlere anlam veremiyorum 
(6,807 puan) tarafından
Sanirim hava degisikligi etkiliyor bu adamlari cabim ozelden yazcam ama suan musait degilim
tarafından
Tmm canm . Aynen hava değişikliği iyi gelmiyor üç gündür bizde tartışıyoruz sürekli iğneleyici konuşmalar vs

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 420 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sorusormakicingeldim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 645 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 493 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde Anneve kiz23 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,549 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...