0 oy
563 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bizim arabamız yok mesafede 40 km uzak yani oqlumda küçük olduqu için otobüsle qitmiyorm onların arabası var her cumadan qelirler pazar bazen hafts içi qiderler evine ama benim ev köye yakın olduqu için binada fazla oqlum oynamadıqı için bizide alır köye cıkarlar ama fikrimi almazlar qelicekmisiniz veya qelmek istiyormusunuz diye ama ben her hafta qitmek istemiyorum eşimin birqün izni oluyo onuda köyde qecirmek istemiyorum mesala büqün yıldönümümüz 5. ci yılımıza qirdik bi plan yok yine malesef köydeyiz ve onlar evine qidince sürekli qörüntülü arıyorlar cok rahatsız oluyorum açmasam açana kadar arar onun için eve internet baqlamak istemiyorum eşimde baqliyalım qizlice kullanırız diyo ama evimin qirmediqi delik kalmadı bizde kalınca oqlumun beşiqi benim odamda qecenin bi yarısı zırt bırt biz uyurken odama qirer neymiş torununa bakıyor ya kadın sanki herqün senmi bakıyorsun BEN NASIL TAVRIMI KOYCAM ARTIK!!!! 

37 Cevaplar

0 oy
(665 puan) tarafından

Kayinvalidem yok :ermm:

tarafından
ne kadar qüzel bi duyqu bemimki bazen beni okadar cileden cıkarrıyorki artık ölsün diyorum çünlü bile isteye yapıyor
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben olsam acik acik söylerim ki soyledim de evimiz cok yakin kaynanamla beni aramadan gelme dedim musait olmam isim olur dedim sonucta benjm evim ayri dedim soyle yani rahatsiz olduğunu yaptıkları yanlış xunku 
tarafından
Bacım helal olsun benim eşim öyle deme küser der çok anaci ya 2 kaynım var İkiside annelerini takmaz etmez benim eşim fazla kırılgan kaynanam kötü değil ama bazen iğneler beni ona rağmen eşim sen yapma yaşlı kırma der
(44 puan) tarafından
Bnm kaynanam huy ettiker habersz gelmeyi esim yuz kere soyluyor dun gene esim dedi gelirsenz arayın  diye bde skyledm utanma yokk uyarinca ariyor sonrada gene habersz gelior esime bide diyor ee evdesin niyr arim ya kardesim ozelmz hicmi yok yaratiklar.d
tarafından
Ana şaşırdım valla ne kadar yüzsüzler ya kız Sen bir an önce çaresine bak böyle yaşanmaz
(44 puan) tarafından
Kiz allahdan esim arkamda yuz vermez tepki gosteriyor adam laftan anlamyot kaynimada soyledm annen cahil bari sen dusunceli ol diye
(44 puan) tarafından
Bnm kizim 8 de yatar saat 8ne geliyor kzii yatma diyor bide esimin hatrina 10 dakka bekledm sevdi 5 dakk uyuttm tepki vermesen uyutma derde  bn yuz vermiyorm
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Sen yine haftada 2 3 gün görüyorsun :( hergün bana gelirdi allahin hergünü bebek doğunca burada yatar herhalde bu arada ayni sitedeyiz
0 oy
tarafından

Gelmiyor çok şükür.  Gitmem de. Selam dâhi vermem.  

tarafından
nasıl yaptın banada o işi söylesene ya
tarafından
Onlar yaptı.  Cnm namusuma laf ettiler.  Hırsızlık la sucladılar.  Kızımın cenazesine gelmediler.  Üstüne birde.  Nişan düğün yapti calgi çaldılar.  Bende.  Rest çektim.  Gecen. Geldiler.  Bahçe kapısından kovdum.   Uzak duruyorum
0 oy
tarafından
Hiç gelmez istemem çünkü gelmesini 
tarafından
nasıl açıkladın bunu
tarafından
Kocama açıkça söyledim rahatsız oluyorum herşeyime karışıyo diye kendi de farkındaydı zaten hemen tavrını koydu
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Her gün bizde özelim kalmadı ya 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
2 yıldır evliyim toplasan 10 kere gelmemişlerdir yani cocuk doğunca 1 hafta kadar kaldi orası hariç yani biz gideriz genelde hep araba oldukca araba mesafesi 15 dakika kadar ama herhafta böyle olsa gitmezdim bende vala kendim vakit gecirmek isterdim eşimle çocuğumlaa  ve bunu da dile getirirdm ailesine ve eşime
0 oy
tarafından
Genelde bana çok gelemez köyde yaşıyoruz hayvanları var bahçeleri var 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Gece gece odaya girmek ne her  hafta sonu onlarla geçmek zorunda değil düşüncesiz bi insan sanırım başka oğlu da mı yok benim Kaynanam köyde eğer yakın olsak eminim oda hiç birimizi rahat bırakmaz  insanın canını telefonda bile sıkıyo ikidirde abilerine söyliyim seni yanıma yollasınlar burda dur  diyo canımı sıkıyo eşimede gidiyosan git benden gelirim diye bekleme ben oraya gidersem bidaha buraya hayatta gelemem anamı babamı şimdi bile göremiyorum o zaman hiç göremem dedim  kapattım konuyu
(3,282 puan) tarafından
canım sende tavrını koy artık her götürdüklerinde gitme ben gelemem işim var de  dahada çok öyle alıştırma
0 oy
tarafından
Rahatsız olduğunu şeyleri kayinvaldemler açık açık konuş yoksa devam eder yada eşine şöyle  sanada fırsat bıraksın biraz gez dolaş :)
0 oy
tarafından
3 yıllık evliyiz anca 10 defa gelmiştir evime. Genelde biz her pazar oraya gideriz ama ben seviyorum yani bazen ben eşime diyorum işe giderken hadi beni size bırak diyorum yani güzel zaman geçiyo orda kızımda çok mutlu oluyo sıkılmıyor 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Baya her fırsatta laf sokacaksin odana mi girdi neden giriyorsun burası özel diyeceksin sürekli arıyor mu noldu musait değilm üst üste arama ben görünce dönerim zaten diyeceksin köye de gelmek istemiyoruz diyeceksin. Ben öyle öyle önlerini kestim 1 buçuk senede zor oldu ama rahatım şimdi. Üst katımda oturuyorlar sürekli içli disliydik geldiler kapıyı açmadım musait degilim dedim çağırdılar gitmedim sürekli reddettim en sonunda alıştılar 
0 oy
(14,955 puan) tarafından
Bugünlerde torunları olduğu için haftada bir iki haftada bir falan gelirler. Onun dışında öncesinde el gibi gelir giderlerdi ayda yılda bir. Ben daha sık gelin dediğimde de fazla bıktırmayalım diyorlar. Geçen gün ilk defa gündüz gelip yorumuyla zaman geçirdi. Bizim için iyi oldu. Kayınvalidemi çok seviyorum. Çok iyi bir kadın. Sessiz sakin. Kimseye karışmaz. Allah bin kere razı olsun bana kaynanalık yapmadı. Ama babannem gibi bir kayınvalidem olsa kötü olurdu. Onun gelmesini hiç istemeyiz mesela. İftiracı pisliğin tekidir. 
0 oy
tarafından
2 haftada bir gelir hafta sonu kalıp gidiyorlar ben gidince uyanmayayim diye odanın kapısına bile gelmez ne zaman uyanirsam o zaman ev halkıyla kahvaltıya otururz o konuda çok anlayışlı maşallah diyeyim kendinde olması lazım çok saçma hareketleri ne demek haldir huldur girmek belki müsait değilsin. Su özel günün bahanesiyle bence bir dur de cnm yoksa böyle gider oğlunun evli olduğunu bir anlasın artikk geç bile kalmış
0 oy
tarafından
Aynı sitedeyiz ama fazla gelmez 1 buçuk yıldır evliyim yemeğe bile toplasan 5 defa gelişmişlerdir çok sıcak davranırlar sadece rahatsız etmek istemezler bu yüzden yemek yapinca onlar çağırır bende giderim sıkıntı etmem ama yine de haftada ancak 1 en fazla 2 defa görüşüyoruz eşimin işleri yoğun oluyor çünkü bazen yemeğe giderdik sonra hemen bizim planımız var deyip dışarı çıkardık hiç bisey demediler bence basta nasıl alıştırırsan öyle gidiyor tabi karşıdaki kişi de çok önemli 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kayinvalidem cagrilmadigi yere asla gitmez oyuzden bn ne zaman cagrirsam o zaman gelir
0 oy
tarafından
Biz altlı ustluyuz her gün görüyorum kendi anahtarı var girip cikiyo kafasına göre ama kapıyı üstten kitliyorum oğlum acıyo diye bu sefer de kapıya vuruyo durmadan ailecek hasta oldular ben korana dan şüphelendiğim için dün sevmek istedi yaklastırmadim o yüzden gelmiyor eşim de uzak tut bisey olur dedi
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Senede 1 2 defa gelir ama biz en fazla 2 haftada bir ordayız asla odama girmez hiç bişeyimede karışmaz 
0 oy
tarafından
Ne arsizlar ya gece uyurken odaya girmek ne sanki o bakiyor bir iki defa acma yuz verme bak nasil uzaklasiyorlar neden cekiniyosunki de esimle bas basa kalmak istiyorum esin desin annesine kussunler uzaklaşırlar ben yılda 2-3 defa goruyorum kaynanamlari 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen yüz vermişsin astar istiyorlar amaan üfff hiç sevmem böyle şeyleri benimkiylen aramızda saatlerce mesafe var hergun arar beni çok seviyor belli ki anlamadım 2 gün konuşmazsak arayıp kızıyor niye beni aramıyorsun diyor. Biz misafir olarak onlar da kalırken bir kez odaya daldı ben de hop hooop çüşş diye bağırdım:)) diğer gün özür diledi 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 203 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Melissan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 572 göst.
0 oy
8 cevap 85 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (528 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elif asln (139 puan) tarafından soruldu