0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde tarafından
bizim arabamız yok mesafede 40 km uzak yani oqlumda küçük olduqu için otobüsle qitmiyorm onların arabası var her cumadan qelirler pazar bazen hafts içi qiderler evine ama benim ev köye yakın olduqu için binada fazla oqlum oynamadıqı için bizide alır köye cıkarlar ama fikrimi almazlar qelicekmisiniz veya qelmek istiyormusunuz diye ama ben her hafta qitmek istemiyorum eşimin birqün izni oluyo onuda köyde qecirmek istemiyorum mesala büqün yıldönümümüz 5. ci yılımıza qirdik bi plan yok yine malesef köydeyiz ve onlar evine qidince sürekli qörüntülü arıyorlar cok rahatsız oluyorum açmasam açana kadar arar onun için eve internet baqlamak istemiyorum eşimde baqliyalım qizlice kullanırız diyo ama evimin qirmediqi delik kalmadı bizde kalınca oqlumun beşiqi benim odamda qecenin bi yarısı zırt bırt biz uyurken odama qirer neymiş torununa bakıyor ya kadın sanki herqün senmi bakıyorsun BEN NASIL TAVRIMI KOYCAM ARTIK!!!! 

37 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
Gurbetteyiz 2 buçuk yıllık evliyim 1 kere gelmedi..:)
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Bnnkde haftanin 2 gunu gelir ama 1 saat durur giderler cigu zaman sinir eder ama dun ilk defa fazla kalmasina rgamen keyif aldim 
0 oy
tarafından
Mesafemi korurum ayda yilda bir bende ayda yilda bir giderim kimsemde yok burda yalniz takilirim onlar insan degil sohbet edesin
0 oy
(179 puan) tarafından
her gece gelir benim ki
0 oy
(85 puan) tarafından
Açık açık söyleme işini ben denedim canım , benim kaynanam çok tehlikeli kadın. Şekeri çıksın diye yememesi gerekenleri yiyor hastanelik oluyor sebep olarak da gelinleri gösteriyor.  Eşin akıllanır inşallah. İş eşte bitiyor tamamen 
0 oy
(442 puan) tarafından
Rahtsiz kndisi anca senede 1 2 defa oda oturmaya oylr yatiya degil
0 oy
tarafından
Isin zormuş valla benim ki yılda bi gelir oda kayınpederin vefat ettiği için normalde 3 sene 1 gelmişti en fazla bi ay kalır ondada 3eltiyiz tek bende değil şimdi 4 elti olduk dahada az kalır 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Canı ne zaman istese
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bizim evimiz çok yakın bakkalmız aynı hergün günde 2 3 kere uğrar bakkal bahanesiyle alminayı sevim der sever gider eşim kaç kere dedi bura türbemi her geçişinde uğruyon die iki gün gelmedi diğer gün geldi geri daha saat 10 Du bugun sabah aradı kız uyanıksa sevmeye gelecem dedi geldi hiç özelim yok ne destekte etsekte küsüyor devam ediyor gelmeye arsızlar ama odalarıma girmez dolabımı bile açmaz 
0 oy
tarafından
Eşinle konuş annesine söylesin ne dmek odana girmek yda sen syle odama girme gece hoşlanmıyorum diye. En başından keşke koysaydın tavrını ilk başta ufak seylerle başlıyo bunlar snra zamanla ses çıkarmadıkça herseyi yapma hakkını görüyorlar kendilerinde. Laf söyle içine dert olcağına onla boz aranı eşinde arkandaysa destekçinse verme o kdr yüz. Eşinle senin özelin yatak odanız ayıp ya.
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Hic gelmez gelmesinde
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Yılda 1 kez :D

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic gelmez bizde gitmeyiz
0 oy
(505 puan) tarafından
Baska yerde oturuo 1 saatlik bi mesafe ama 6 7 ayda anca gidersek goruruz
0 oy
tarafından
Ne kayınvalidem var ne kayınpederim hepsiyle arayı bozduk aynı şekilde benim de babam var ama yok annemle arada konuşuyorum sadece biraz evliliğimiz illegal olduğu için  ve bu durumdan oldukça mutluyum. Kafam rahat
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keşke hergün gelebilse:(
0 oy
(186 puan) tarafından

Bən aynı evde yaşıyorum ama gece odaya girmesi saçma ve başıma gəldi sonra bənde artık kapıyı kilitliyorum r;)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 206 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Melissan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 575 göst.
0 oy
8 cevap 86 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 392 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elif asln (139 puan) tarafından soruldu