0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Benim supurgem hiç güzel çekmiyor tevsiye üzerine almak istiyorum bana yardimci olur musunuz? Toz torbasız daha mı kullanışlı 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Diason torbasız kullaniorm biraz pahalı ama harika
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben aldim cok memmunum philips power pro max adi 
0 oy
(15,005 puan) tarafından
Toz torbasız daha kullanışlı. İçine biriken tozu dök bitti. Torba alma derdi yok. Hepa 13 filtre kullanılanları tavsiye ederim. Bütçeniz ne kadar? Ona göre tavsiyede bulunabilirim. Geçen sene dükkanda süpürge sattığım için az çok biliyorum. Gerçi 6 7 aydır koptum piyasadan ama olsun. Bir de önceki kullandığınız marka neydi? 
(44,603 puan) tarafından
Him.sen uygun ariyosun benimki 1.350 lira magazasindan aldim ben taksitle al seni zora sokmadan odersin daha iyi olur
(44,603 puan) tarafından
Bence 1 kere aliyosun her zaman suourge alinmiyo iyi bisey olsun dersen taksitle git magazasindan al
(44,603 puan) tarafından
Bak sana aldigim supurgenin resmini atiyorum es gecme cok guzel pisman olmazsin
(327 puan) tarafından
Canım benimkini görsen ne halde zar zor kullanıyorum bir supurdugum yere bakıyorum yine toz var sürekli torba gerektiriyor artık gına geldi farketmez uygun fiyattan zarar gelmez çok pahalı almayı düşünmüyorum 500 600 civari ideal benim için
(44,603 puan) tarafından
A 101 dekine bi bak o zaman
0 oy
(442 puan) tarafından
Fakir Ranger . Canavar gibj supurge. Haliyi yerinden kaldiriyor valla
(442 puan) tarafından
Hangi baslik kullaniyorsun bi foto atarmisin. Benim supurgenin basligi hep yerlerde siyahsiyah leke birakiyor
(537 puan) tarafından
Atım canm yani en büyük başlığı varya o ..siyah leke dediğin acaba bişey takılmış olmasn o leke yapiyorvolabilir ..bide senin evin parke mi onda mi siyah leke yapiyor
(327 puan) tarafından
Bendede siyah leke oldu fayanslari supurken oldu  aklima geldi basligini degistireyim dedim gittim denemelik için başlık aldim  ve çok rahat supuyorum...fakir süpürgenin başlığı beni çok zorladı deneyin isterseniz zorlanmadan süpürürsünüz
(537 puan) tarafından
Doğrudur canm ne dim valla bnm ki şuan iyi bakalm doğumdan sonra zorlarsam bnde seninngibi rahat başlık alrm hayrli olsun bu arada
(442 puan) tarafından
Parkeden cok fayanslari leke yaptı. Artik onlari temizlemekten ellerim uyusuyor. Ben de bu sorunuma cozum ariyorum iste
0 oy
(44,603 puan) tarafından

image

bu canim aynisi 
(44,603 puan) tarafından
Aynen ole yillarca kullanirim
(44,603 puan) tarafından
Yaninda kutuda baslik 3 tane daha cikti bu ana baslik parke sert zemin var bide buna benzer bida var
(662 puan) tarafından
Kaca aldn canm tam olarak adı be bende phlips dusunuorm ama farkli farkli isimleri cekim gucu var
(44,603 puan) tarafından
1.350 aldim canim philips magazsindan aldim ama ben adi philips power pro max
(662 puan) tarafından
Tm canm tsk ederim
0 oy
(612 puan) tarafından
Philips marathon, üstüne tanımam. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Fakir intra yeni aldm mukemmel bisy toz torbasis 13filtreli cok paralr verp philips almaya gerek yok ayni suan 13filtreliler fakiri tavsiye ederm cok memenunum internettn aldk 
(327 puan) tarafından
Ses gürültüsü nasil canım
(790 puan) tarafından
3kademesi vsr cnm sesi cok dusuk valla torbo ayarida var halidan parkeden kaldramyn en yuksek ayari kullanmadm hic dusuk ayarda parkeleri aliym orta ayarda halilari ben daha once ev supurmemesm dedm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 541 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
0 oy
11 cevap 114 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Blg48 (75 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...