0 oy
381 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (716 puan) tarafından
Varsa site ismi verir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnde şurda beklim bn aldım mağazadan halıya küçük oluyo sözde 6 metrekarelik Di 
(716 puan) tarafından
Bekle canım bekle:)
(594 puan) tarafından
Bnmkide biyük oluyor ya
-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
Ben moda halı örtülerinden vermiştim tam ölçü geldi şuan foto atamıyorum sermedim daha ama denedim birebir uyuyo tam ölçü verdiğiniz zaman
(716 puan) tarafından
'ne kadar di fiyatı. Bide daha yıkamadın demi ya yikadiginda bozulursa malı
(233 puan) tarafından
Gözünle görmedikten sonra risk her zaman var canım ama ben çarşıya pek çıkmadığım için çoğu şeyimi internetten alıyorum yıkama talimatı yazıyo sayfada ben daha yıkamadım ama ona uyulursa bi sorun olucağını sanmıyorum 240 a aldım ikisini
0 oy
(778 puan) tarafından
Birini internetten aldım rengi bı hoş oldu birini burda bı yerden aldım oda böyle kabarcık top top oldu oyuzden halı örtüsü kullanmıyorum hiç mwmnun kalmadım 
(716 puan) tarafından
Ben mecburum halıyı silmekten bi hal oldu. Kızım sağolsun temiz kalmasına izin vermiyor
(778 puan) tarafından
Aynn cnm benimde iki oğlum var biri 10 aylık biri 5 yaşında mahvediyolar artık kayinvalidemden bı tane halı aldım onu günlük seriyorum misafir gelirse kendi halimi seriyorum çünkü halı örtüsü tam olsa bile yigiliyo iyi durmuyo sınır geliyor bana
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Genelde gidip almak lazim ama trendyol 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bende açtım bu postu bskliym bakayım yeni fikirler var mi ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Hepsi buradadan sipariş verdim henüz gelmedi bakalım umarım memnun kalırım bende..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 258 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 105 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 343 göst.
0 oy
2 cevap 155 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu