0 oy
1,728 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Benim kizim ENSEFALOSEL hastasiydi 3 Nisan da doğdu kuvezde kaldi tam 113 gun yasam mücadelesi verdi bi tek o değil ha bende yaşam mücadelesi verdim kızım nefes alsin yeter dedim neler yasadim ne zorluklar cektim kimlerle ugrastim ne savaslar verdim ANLATMAYACAĞIM 24 TEMMUZ DA KIZIM VEFAT ETTİ HEMDE CAN CEKİSE CEKİSE UC GUN BOYUNCA KALBİ DURDU DURDU GELDİ HASTAHANE KOSESİNDE YETİM GİBİ SAHİPSİZ GİBİ EVDE İKİ COCUGUMU BIRAKIP GİDEMEDİM SON BİR AYİNDA ODA TERK EDİLDİ SANDİDA ÖLDÜ GİTTİ MELEK OLDU BELKİ BENİM YUZUMDEN BEN BİSEYLERİ EKSİK YAPTM BELKİ YETEMEDİM EVDEKİ İKİ COCUGU Bİ SEKİLDE Bİ YERE BİRAKİP GİTSEYDM OLMEZDİ BELKİDE EVLADİNİN KOKUSUNU İCİNE CEKEMEMEK YASADİGİ HALDE DOKUNAMAMAK EVİNE GOTUREMEMEK KUCAGİNA ALAMAMAK NE DEMEK BİLİYOR MUSUNUZ BİLMEDEN O ZAMAN  PROFİL RESMİME BAKİPTA HER GORDUGUMDE İCİM ACİYOR  DEGİSTİR YOK İCİM ALMİYOR KALDİR YOK O NE YOK O NE VİCİM BEBEK GİBİ TARZİNDA SACMA SAPAN SORU VE ONERİLERİNİZ KENDİNİZE SAKLAYİN O BENİM KİZİM VE ENSEFALOSEL HASTASİYDİ VEFAT ETTİ MELEK OLDU YETER BUNALDİM PROFİL RESMİ SECERKEN TEK TEK HERKEZE SORUP MU SECECGİM SİZİN GİBİ GUZEL SİRİN İLGİ ALAKA CEKEN Bİ BEBEK DEGİL KUSURA BAKMAYİN AMA BENİM İCİN DUNYANİN EN GUZEL BEBEGİYDİ O 

47 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
Basın sağolsun canım kimeneymiş senin profil fotondan ne ***** saçma insanlar var ya kimseyi umursama kulak asma yasadigin zorluğu o acıyı  sen biliyosun dediğin gibi MELEK  olmuş yavrucuk :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pardonda kimin haddine bunu söylemek nefret ediyorum insanlardan ya bir anneye söylenecek bir şey mi haddinizi bilin ya yeter artık bir anneyi kırıp üzmek bu kadar basit değil onu kırıp nasılda rahat ediyorsunuz ya gerçekten okurken hayret ettim Allah iyiliğinizi versin
0 oy
(48,668 puan) tarafından
basin sağolsun canim Allah sabir versin anneligini sorgulama hastanede olsanda yanına sokmazlardi senin yapabileceğin bisey yokmus rabbim iki evladina size uzun saglikli ömür versin insallah
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Başın sağolsun canım benim. Sen hiç merak etme senin minik meleğin seni Cennette bekliyor.  Orda istediğin gibi koklayacaksın.. hep onun yanında olacaksın...

Rabbim sana sabir versin.. gönlüne ferahlık versin :'( Sen boş  konuşanlara  bakma . Boş konuşulan şeyleri sende his koyacaksın.. ahh ahh :(

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah sana sabırlar versin canim.bunu diyen insanalr hayatları boyunca hiç bir zorlukla karşılaşmamış Allah sevdiği kuluna zorluklar verirmiş böyle insanlar merhamet vicdan yoksunu bilgisiz cahil edep yoksunu insanlardır sadece konuştuklarını bilirler ama ne konuştuklarını bilmezler sen hiç üzülme o bir melek oldu sen istediğini istediğin zaman özgürce yapabilirsin bir başkasının yönlendirmesi ile değil bunu diyenler alışmışlar başkalarının kuklası olmaya.benim de ilk gebeliğim ensefalosel di seni çok iyi anlıyorum 
0 oy
tarafından

Rabbim sana sabır versin inşallah canım. Kimseyi takma senin acın sana yetiyorken konuşmak için konuşan insanları dert etme kendine. Rabbim sana ve diğer evlatlarına ömür versin inşallah :(

0 oy
(66 puan) tarafından
Rabbimin sana mükafatı çok büyük olacak emin ol gözyaşları ile okudum kendimi senin yerine koydum ama yaşamayan bilmez koymak ta üzüldüm yaşadığın acının tarifi olmaz ama şunu unutma cennette seni bekleyen bir meleğin oldu canım 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Rabbim sabır versin başın sağolsun insalah diğer iki evladını sağlıcakla hayırla büyüt insllah ,,,:(
0 oy
(10,347 puan) tarafından
Cidden bunu diyen mi var Allah akıl versin onu diyene başın sağolsun canım cennet kapılarını açanın var senın 
0 oy
tarafından
Gerçekten dediler mi sana bu şekilde ya kafam almıyo hangi vicdansız kalp bu şekilde yapabilir Rabbim onu diyenlerin kalbine merhamet versin sana da sabır. Başın sağ olsun 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
basin saolsun canim rabbim melegini cok sevdi aldi yanina hic kendini suclama sen ne yapabilirdin ki elden ne gelir 24saat basinda bekleseydin de kimse o saati degistiremezdi . bir yorumda denk gelmistim bebegin iki kafasi mi var diye o an dikkatimi cekti internetten baktim bir hastalik oldugunu ogrendim dua ettim rabbim sana sabir versin diye .bunu ogrnmek zor degil ellerinin altinda internet var hic yoksa onceki postlarina bakilip anlasiliyo yani bunu sormalari cahilce sen hic kafana takma 
0 oy
(434 puan) tarafından
Bu dünya gelip geçici bakalım orda nasıl hesap verecekler hepsini allaha havale ediyorum ben fotoğrafı önceden görmüştüm ama böyle bi hikayenin olduğunu bilmiyordum  basın sağolsun günahsız melek oldu evladın kendini suçlama cnm takdir i ilahi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez o bir melek sen kimseyi takma kafana 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen üzme kendini canım Benim ben resme bakınca müdahale görüyorum 

Sen üzülme canım benim basın sağolsun ;( Rabb'im sana şefaatçi yapsın inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Kimsenin dediğine kulak asma herkes senin ne yaşadığını neler hissettiğini bilemez o yoğun bakımın kapısında beklemenin ordakilerden gelecek tek bir habere muhtaç olmanın evladının senden uzakta kalmasının dokunamamanin yaklasamanin kucağına alamamanin ne olduğunu ancak yaşayan bilir bende çok iyi biliyorum o yüzden bilmeden konuşmak çok kolay Rabbim sabrını vermesin seni diğer evlatlarinla sınamasın onlara sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşallah bazen insanların kendi sorunları dünyanın en büyük derdi oluveriyor hiç değmeyecek şeyler için sizlaniyor ama konu başkası olunca vicdanlarını çok kolay unutuyorlar 
0 oy
tarafından
O bebise kurban olurum bn . Herkesin bebisi guzel kusursuz dogdugu icin boyle bebisler goze batar tsbi . Senin bebis yinebnm ilk bebegime gore iyi dogmus bnm ilk bebegimi gorselerdi ne derlerdi acaba bu vicdansizlar. Basin saolsun tatlim
0 oy
(477 puan) tarafından
Başın saolsun canm kendini üzme suçlama belkide onun icinde sizinnicinde  böylesi hayirliydi eminin meleğin senden memnundu seni cennet kapısında bekliycek kimseye bakma sen melek onlar  hic bir bebek çirkin veya acayip degildir sendeeminim cok guzel annesin
0 oy
(583 puan) tarafından
Rabbim sabır versin sana benim okurken içim yandı sen yaşadın offff kurban olurum o güzel bebeğe cennette yer ayirsin  sana meleğin  inşallah 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Her bebek çok güzeldir canım Allah sabır versin sana  yavrumuz zaten bir melek.. herkes de kalbinin ekmeğini yer umursama kimseyi
(2,252 puan) tarafından
Ve sakın kendini suçlama sen bir annesin ve eminim en doğrusunu yapmışsındır kaderden öte köy yok malesef
0 oy
tarafından
Ya gerçekten böyle söyleyen söylemeyi cesaret eden insan var mı masil.insanlar ya içim.kaldirmiyor kaldır su fotoğrafı ne demek ne hakla ne cüret söyleyebiliyor kar ben postu okurken içimden parça koptu sanki sen yasamissin .... İnsanlar ne kadar vicdansız düşüncesiz olabiliyor aklım almıyor .....

Başın sağolsun kuzummmm cennette seni bekleyen bı meleğin var o şuan orda oynuyor hopluyor koşuyor guluyordur emin ol .... Ben sekiz haftalik düşük yaptım icom.afederain iç çamaşırına düşmüştü nasıl bişey olduğunu gördüm hala dogmamis ti bile sadece sekiz haftalık onu unutamadim 

onu aklimdan atamadim annelik şte dışarıdan çok kolay söyleyebiliyor kar ama yaşayana gel sor 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,087 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 461 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 565 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 3,507 göst.