0 oy
1,727 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Benim kizim ENSEFALOSEL hastasiydi 3 Nisan da doğdu kuvezde kaldi tam 113 gun yasam mücadelesi verdi bi tek o değil ha bende yaşam mücadelesi verdim kızım nefes alsin yeter dedim neler yasadim ne zorluklar cektim kimlerle ugrastim ne savaslar verdim ANLATMAYACAĞIM 24 TEMMUZ DA KIZIM VEFAT ETTİ HEMDE CAN CEKİSE CEKİSE UC GUN BOYUNCA KALBİ DURDU DURDU GELDİ HASTAHANE KOSESİNDE YETİM GİBİ SAHİPSİZ GİBİ EVDE İKİ COCUGUMU BIRAKIP GİDEMEDİM SON BİR AYİNDA ODA TERK EDİLDİ SANDİDA ÖLDÜ GİTTİ MELEK OLDU BELKİ BENİM YUZUMDEN BEN BİSEYLERİ EKSİK YAPTM BELKİ YETEMEDİM EVDEKİ İKİ COCUGU Bİ SEKİLDE Bİ YERE BİRAKİP GİTSEYDM OLMEZDİ BELKİDE EVLADİNİN KOKUSUNU İCİNE CEKEMEMEK YASADİGİ HALDE DOKUNAMAMAK EVİNE GOTUREMEMEK KUCAGİNA ALAMAMAK NE DEMEK BİLİYOR MUSUNUZ BİLMEDEN O ZAMAN  PROFİL RESMİME BAKİPTA HER GORDUGUMDE İCİM ACİYOR  DEGİSTİR YOK İCİM ALMİYOR KALDİR YOK O NE YOK O NE VİCİM BEBEK GİBİ TARZİNDA SACMA SAPAN SORU VE ONERİLERİNİZ KENDİNİZE SAKLAYİN O BENİM KİZİM VE ENSEFALOSEL HASTASİYDİ VEFAT ETTİ MELEK OLDU YETER BUNALDİM PROFİL RESMİ SECERKEN TEK TEK HERKEZE SORUP MU SECECGİM SİZİN GİBİ GUZEL SİRİN İLGİ ALAKA CEKEN Bİ BEBEK DEGİL KUSURA BAKMAYİN AMA BENİM İCİN DUNYANİN EN GUZEL BEBEGİYDİ O 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim sakin kendini suclama çocuklarımı evde birakip bebegimin yaninda olsaydım beni bırakmazdı deme Rabbimin bize biçtiği bir ömür var senin meleğinin de o kadarmış Rabbim bol sabirlar versin inşaallah buradakileri hic önemseme bozma moralini Rabbim sana ve çocuklarına hayırlı ömürler versin inşaallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her kim öyle mesajlar yazdıysa ANNE kelimesini HAKETMEYEN cani varlıklardır benim için. SÖZ KONUSU EVLAT YA EVLAT NASIL İNSANLAR ONLAR KALPLERİ TAŞ MI OLMUŞ.

Rabbim seni evladınla cennetinde kavuştursun inşallah. 
0 oy
(17,753 puan) tarafından
Sen üzülme.. Senin acın sana yeter canım hiç kimsenin seni sorgulama hakki yok Allahım çok sabir versin kolay bisey değil..
0 oy
(189 puan) tarafından
Herkese cok teşekkür ederim tek tek butun yorumlari okudum Allah sizden razı olsun 
tarafından
Allah senden razi olsun tatlim o kimsenjn begenmedigi meleklerimiz bizi cennet kapusinda bekliyolar unutma
0 oy
tarafından
Kimseyi alakadar etmez canım takma kafana bebeğin cennette seni bekliyor melek olmuş rabbim onu senden daha çok sevdi ve yanına aldı ❤️
0 oy
tarafından
Içim acıdı yaaaa Rabbim sana sabır versin 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Resmi görünce boğazım düğümlendi basın sagolsun kimseye danışmak da hesap sormalda zorunda değilsin 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,087 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (492 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 461 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 564 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 3,506 göst.