0 oy
1,725 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Benim kizim ENSEFALOSEL hastasiydi 3 Nisan da doğdu kuvezde kaldi tam 113 gun yasam mücadelesi verdi bi tek o değil ha bende yaşam mücadelesi verdim kızım nefes alsin yeter dedim neler yasadim ne zorluklar cektim kimlerle ugrastim ne savaslar verdim ANLATMAYACAĞIM 24 TEMMUZ DA KIZIM VEFAT ETTİ HEMDE CAN CEKİSE CEKİSE UC GUN BOYUNCA KALBİ DURDU DURDU GELDİ HASTAHANE KOSESİNDE YETİM GİBİ SAHİPSİZ GİBİ EVDE İKİ COCUGUMU BIRAKIP GİDEMEDİM SON BİR AYİNDA ODA TERK EDİLDİ SANDİDA ÖLDÜ GİTTİ MELEK OLDU BELKİ BENİM YUZUMDEN BEN BİSEYLERİ EKSİK YAPTM BELKİ YETEMEDİM EVDEKİ İKİ COCUGU Bİ SEKİLDE Bİ YERE BİRAKİP GİTSEYDM OLMEZDİ BELKİDE EVLADİNİN KOKUSUNU İCİNE CEKEMEMEK YASADİGİ HALDE DOKUNAMAMAK EVİNE GOTUREMEMEK KUCAGİNA ALAMAMAK NE DEMEK BİLİYOR MUSUNUZ BİLMEDEN O ZAMAN  PROFİL RESMİME BAKİPTA HER GORDUGUMDE İCİM ACİYOR  DEGİSTİR YOK İCİM ALMİYOR KALDİR YOK O NE YOK O NE VİCİM BEBEK GİBİ TARZİNDA SACMA SAPAN SORU VE ONERİLERİNİZ KENDİNİZE SAKLAYİN O BENİM KİZİM VE ENSEFALOSEL HASTASİYDİ VEFAT ETTİ MELEK OLDU YETER BUNALDİM PROFİL RESMİ SECERKEN TEK TEK HERKEZE SORUP MU SECECGİM SİZİN GİBİ GUZEL SİRİN İLGİ ALAKA CEKEN Bİ BEBEK DEGİL KUSURA BAKMAYİN AMA BENİM İCİN DUNYANİN EN GUZEL BEBEGİYDİ O 

47 Cevaplar

0 oy
(1,217 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saçma sapan soru ve önerilerini alsınlar bitaraflarına soksu.nlar onlara neyse 
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Canım tüm yaşadıkların için geçmiş olsun, rabbim sizlere ve çocuklarına sağlıklı bir ömür nasip etsin. Yazdiklarini okuyunca çok üzüldüm. Yani yaşadıkların yetmiyormuş gibi buradaki cahil ve kafası çalışmayan "insanlar"a laf anlatmaya calismak cok can sıkıcı olmalı. Yok kaynana yok elti yok bilmem ne gibi konularda aklınca kadın desteği sağlamaya çalışan siradan kişiler konu senin durumun olunca nasıl da vahsilesiyormus!!! Çok canım sıkılarak okudum. Ben bir kadin olarak sana hemcinslerimin yaşattığı bu terbiyesizlik adına özür dilemek istiyorum.  Bizi affet. ***** saptal konularda empati yaparken sana hoyratça davranan tüm karakter yoksunu insanlar adına özür dilerim. Fotoğrafa bakarken nasıl da melek gibi görünüyor yavrum. Nolur kendine acimasiz olma. Cani da bedeni de yaratan yuce rabbim, demek ki alnina bunu yazmis, bunu yasaman gerekiyormus kuzum. Bazen hicbir sey elimizde degildir. Başın sağolsun. Yüce yaradan e şek kadar olmasına rağmen ergen gibi davranan tüm insanlardan seni korusun. 
(12,264 puan) tarafından
Yine farkını koydun be güzelim ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Yok canım benim. Ben yazmasam muhakkak başka bir arkadaşımız da yazacaktı. Bizler bu arsizlar kadar ses çıkarmadıkça toplumun hızla çürudugune şahit olacağız.
(12,264 puan) tarafından
Curuyoruz canım çoktan kuflendik bile
Toplumun kökü verimsiz hâle geldi
tarafından
Yok canım hiçbirşey için geç değil. Sadece bu tiplerin sesi bizlere göre daha çok çıktığı ve arsizlarinin sonuçlarını sıkça tekrarladıkları için sayıca fazlaymış gibi görünüyor. Biz sesimizi çıkaralım o zaman gör sen ❤❤❤❤❤
(189 puan) tarafından
Kalp kalp kalp canm cok teşekkür ederim ne guzel anlatmssn
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Basın sağolsun :'(

(189 puan) tarafından
Saolun
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bunları soyleyende zaten vicdan merhamet duygusu yoktur!  Rabbim sana sabir melegininde mekani cennet olsun inşallah
(189 puan) tarafından
Amin saol canm sozde kirmadikalrini dusunuyorlar ama kiriyorlar iste ici aciyormus napim bakma profile ozaman kurban olun kizima cok gerildim gece gece ya
(2,009 puan) tarafından
Vardir oyle dengesizler uzulme rabbim acini hafifletsin inşallah uzuldum inanki
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Kim nediyosa desin takma herkesin fikri kendi için değerli milleti kafana takip kendini üzme milletin lafıyla iş yapcak olsak burada herkesin kendine ait hesabı olmazdı zaten sen istediğini yapabilirsin bu durum kimseyi ilgilendirmez canım Allah rahmet eylesin inşallah sanada sabır versin 
(189 puan) tarafından
Amin canm saol
0 oy
(137 puan) tarafından
Canım yaa Allah sana sabır versin okurken bile tüylerim diken diken oldu Başın sağolsun takma kafana herkes herşeyi söylyor malesef 
(189 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(126 puan) tarafından
İçim sızladı gece gece sen kimselere bakma burda çok ahkam kesiliyor söyle yorum yapım böyle yorum yapımda dikkat çekim çabasında bazıları ama önce insan olmak var kalp kırmadan konuşmak varken bi havadalar anlamadım gitti .rabbim diğer dünyada şefaatçi eylesin sana canım meleğini...sanada sabır versin
(189 puan) tarafından
Amin saol canm gercekten ole o kadar bunaldm ki habire o bebek mi iki kafasimi var aaa o kim o nasl bebek gercek mi ya icim almadi kaldir icim sizladi degistir bunaldm valla billa bunaldm ya ben nasl dayaniyorm peki
(126 puan) tarafından
Tamam insanin içi sizlayabilirde sonuçta sende onu oraya komiklik olsun diye koymadin bı anlamı varki koymuşsun çok üzüldüm ya canım böyle durumlarda ne dinilirki insanin bogazi düğün düğüm oluyo
(189 puan) tarafından
İşte cogu insan susmayi bilmiyor bazi yerlerde ki zaten cok merak ediosan bana sormak yerne profilime girip baksan algilarsn hasta bi bebegm oldugunu susar insan belki vefat etmstr der susar yada ne blim acisi vardr der susar benm bircok ozel anne arkadaslarim oldu kizimdan sonra hepsiyle o kadar secici konusirm ki kirilmasinlar die cogu zaman yazmam yanls anlamasinlar diye yani niye insanlar bu kadar dusuncesz gerçekten anlamiyorm
(126 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Melek sevmedi bu dünyayı başınız sağolsun sefaatciniz olsun inşallah 

Herkesin dediğini umursamayın 
Burada herşeyi bilirim benim dediğim doğrudur diyen azimsanamayacak kadar cahil bir kesim var 

(189 puan) tarafından
Gercekten oyle birde kalp kirmadiklarini saniyorlar yazik gercekten
(7,654 puan) tarafından
Dedikodu, koca çekiştirme,kaynana gıybeti
saçımı şu renge boyatsam mi? Kac yaşında gösteriyorum?
Bu kadar  bos muhabbet yapan kisilerden fazla beklentiye girmeye gerek yok
Allah seni evladinla sınamış bakalım bizim sınavımız ne olacak
O senin cennette elinden tutacak kalbini gereksiz insanların gereksiz laflariyla kırma
(189 puan) tarafından
Sizde haklısınız
0 oy
tarafından
Başın sağolsun canım her şeye bir isim bulnmsta evlat acısına bulunamamış rabbim kimseye yaşatmasın sanada bol sabır versin melek olmuş yawrum öbür dünyada seni bekliyor olucak cennetin kapısında kendini sakın suçlama rabbim onun ömrü ni o kadar yazmış sen isteğini yapsan kendinide parcalsan bir dk ne ileri ne geri olmcikti Allah im sana bol bol sabır versin sana o sözleri söyleyenleri hiç kafana takip canını bile sıkma insanlar karşılarındaki in ne yasadgni bilmeden konuşuyor ağızları torba değil ki buzesin hiç kafana bile takma tekrardan başın sağolsun rabbim acını hafifleten inşallah dayanma gücü versin
(189 puan) tarafından
Amin saol canm insallah
0 oy
tarafından
Basin sagolsun canim bosver skma canini takma insanlarin ne dediğini agzi olan konuşuyor malesef ki Rabbim ahirette sefaatci eylesin insallah melegini 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Merhametsiz vicdansız insanlar!!!

Başın sağolsun canım 
(189 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bunu söyleyen edepsiz ahlaksız vicdansız insanın tekidir. İnsan bile değildir hatta. Her zaman gördük ki kınanan şeyler yaşanmadan ölünmedi. Allah ıslah etsin. Allah sanada sabırlar versin 
0 oy
(111 puan) tarafından
Okurken göz yaşlarıma hakim olmadim Rabbim hiç kimseyi evladıyla sınamasın inşallah zor bi durum başınız sağolsun demekki ömrü bu kadarmış siz orda olsanizda olmasanizda nasibi bu kadarmış elden bir şey gelmiyor Allah'ın takdiri  Rabbim sabır versin inşallah 
0 oy
tarafından
Başın sağolsun cnm çok üzüldüm 

Ksm ne karışır jşme kaf söylemekde  düşerde  buna bile üşenmeden laf etmişler boşver görmemezlikten  gelmen en iyisi
0 oy
tarafından
Çok.uzuldum basın sağolsun bende 25 martta doğum yaptım yaşasaydı minik 7 aylık olmuştu Sen harika bir annesi büyük bir imtihandan gecmissin  kimseyi takma 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Başın sagolsun canım Allah sabır versin çok üzüldüm 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Yavrum benim annen kurban olsun sana minick bir melek o . Üzme kendini suclama annesi. Biliyorum çok zor ama Rabbimin imtihanı o da cennete gitti yavrum orda mutlu üzülme onun canı yanmamıstır böyle avut kendini rabbim öyle göstermiştir. Allahım sabırlar versin sana sende bu acının karsılıgını alıcaksın bu dünya bir rüya gibi gercekten uyandıgımızda hepsi gececek unutturkacak canm brnm 
0 oy
(489 puan) tarafından
başınız sagolsun canim.  Rabbim onu cennetine aldi insallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Başın sağolsun canım kimseye aldırma senin kızın melek gibi fotoğrafta yaşamayan bilemez rabbim diğer evlatlarına ömür versin :'(

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Sen boşver onları burda çoğu kişi ben mukemmelim pozları kesiyor basın sağolsun Allah sabır versin :(

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,085 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (478 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 459 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 563 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 3,504 göst.