0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar biz kremadan tereyağ yapıyoruz. Kaynanam 20 kiloluk nem 4 kiloluk aldım birkaç gün dolapta beklemesi lazım kendine gelmesi için kaynanama dedim ki anne yapacağın zaman beni çağır beraber yapalım hiç seslenmedi sonra 2 3 defa daha dedim çağır diye bugun de yapıyormuş. Bende mi sıkıntı var anlamadım. bi iş görceği zmn beni çağırmaz başkasının gelini çağırıyor sonra bizim gelin işe yatışmıyor içten gelerek görmüyor... Sabah saah moralim bozuldu ya...( ̄ヘ ̄;)

3 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Daha öncesinde sorun olmuş olabilir mi acaba 
(274 puan) tarafından
Yok hiç sorun yok ama bana söylemiyor bil yapcağı zmn ya ben evime gelince yapar yada bem evimdeyken ni iş çıkarır başkasının gelinini çağırır
(12,264 puan) tarafından
Sana tereyağ vermek istemiyordur kisadan
Eşinle konuştun mu peki
(274 puan) tarafından
Bana da aldık o 20 aldı ben 4 kilo aldım 2 kişiyiz ztn bize yeter. Aslında ayrım yapmaz verme konusunda ama işe gelince beni çağırmıyor bmde çekiniyorum
(12,264 puan) tarafından
Eşine söyledin mi peki
(274 puan) tarafından
Dedim az önce çağırmadı sonra benden beklentisi oluyor dedim
-Reklam-
0 oy
(58 puan) tarafından
Daha önceden bişeye alınmıştır o sen farketmemiş olabilirsin. Madem duydun cagirmasina gerek yok gitt sabahdan ben geldim hadi yapalim de.
(274 puan) tarafından
Canım ben 3 senelik gelinim daha hiç haklı olsam bile kendimi savunup ona karşı gelmedim. Bide bugun yapcanı bilmiyordum dün aksam beraberdik deseydi erkenden kızımı sarar götürürdüm ben
(274 puan) tarafından
Bana iş yapacağı zmn söylemiyor ya ben yokken ya evime gelince yapıyor bmde her dakika olamam artık benim de bi düzenim var bebeğim var her hadi gideyim kalayımla olmuyor
(58 puan) tarafından
Belki cocugun var diye rahatsiz etmek istemiyordur. Benim annemde mesela beni cagir derim veya sabah giderim yok der kizim sen cocuklarinla ilgilen benim evim soguk ben yaparim der seninki ne alemde oyle demiyomu hic.
(274 puan) tarafından
Yok hiç bişey demez ztn bişey denemesi kötü bana bişey demiyo topluma girince ellerin gelini neler yapıyo bizim gelin çekiniyor işe yatışmıyor ben gidince oturur kanapeye bana demeden gider yemek yapar farklı ya bilmiyorum
(58 puan) tarafından
Senin kaynana sıkıntı ozaman bacim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Amann ne üzülüyorsun ben daha rahat olurum üst üste niye söylüyorsun ben olsam söylemek için söylerim. Esimede özellikle derim ki bilsin ilerde laf çakmaya çalışırsa cevabım olsun eşimde şahidim olsun.  

Kafam rahat olur kendi kendine yapsın hiç umrumda olmaz amann Kendi evine bak o yet onun evi o ne yapmış bnm zerre umrumda olmz
(274 puan) tarafından
Cnm olmasın da bi araya gelince kayınbabamın yanında başka yakın akrabalarının yanında söylüyo çekiniyor bimişe yatışmıyor diyo
(1,517 puan) tarafından
Bnde hepsinin önünde derim ayy anne bn sana on defa söylüyorum hatta eşinin adını bilmiyorum oda şahit neden böyle söylüyordun derim herkesin içinde bir DHA asla söyleyemez utanır. Sen böyle yapmazsan önü arkası kesilmez canım. Ben yaparım biliyorlar ağzını açamazlar. Ayrıca olalı yapmadım derim ben tek başıma evdeyim tüm evin sorumluluğu bende kendi evim var siz kaç kişisiniz bir zahmet yapın bnm evimi kim yapıyor derim
(274 puan) tarafından
Ya söyleyemiyorum ki kırılır üzülür araya soğukluk girer diyr
(1,517 puan) tarafından
Amann inann soğukluk girse kafa DHA rahat senden çekinir böyle yapamaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 429 göst.
22 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,121 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde Caresizlik (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
0 oy
7 cevap 451 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu

380,107 soru

11,379,045 cevap

34,864 kullanıcı

...