0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Arkadaşlar eltimle konuşurken bana dedi ki işte sen de işe başlayınca ben ofis açınca benimle çalışırsın ama sanki aşağlar gibi söyledi sonra babamın işi konusunda bende şurda şöyle şirketi var sanmıştım meğerse mahalle arasındaymış falan dedi ben de eşime söyledim böyle dedi diye o da şakasına demiştir şaka olduğunun farkında değil misin dedi. Yani böyle şaka mı olur haksız mıyım ? Ben de arama mesafe koydum artık arayıp sormayacağım mesaj atmayacağım haksız mıyım ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni huzursuz ediyorsa o kişiyle konuşmaman daha doğru. Kimse kimseyi küçümseyecek mertebeye gelemez
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Yok gayet iğneleyici söylemiş bildiğin tabiki bnmde zoruma gider. Aklı sıra gövde gösterisi
(536 puan) tarafından
Eşim de ciddi söylememiştir şakadır diyor ya
(1,517 puan) tarafından
Ee tbi kız kardeşi kendi ailesi ciddi söylesede sana der mi normal eşinin şaka demesi.  Onlar ara bozulmasın kırgınlık olmasın diye sürekli yaptıkları şeyler
0 oy
tarafından
Amaaaannn o kadar manasiz şeyleri kafaniza takıyorsunuz ki öyle sanmış öyle demiş ha ciddi demiş ha şaka demiş kafaya takma değer şey değil çok boş şeylere kafa yoruyorsunuz canınıza yazık 
0 oy
(10,783 puan) tarafından
Aklınca laf sokmaya calısmıs canım ama sozlerinden bile belli kıskanclık kokuyor lafları. Sende gülerek ha mahalle arası ha cadde sonucta sükür var ya Allah olmayanlar aversin diyip gülseydin keske. Ayriyeten hosuna gitmiyorsa bu İnsan görüşmek zorunda degilsin
0 oy
tarafından
Şaka içinde kaka... 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim zoruma gitmez ama hakettiginden fazlasini da göremez benden. 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bu kadar takılan biri değilim şahsen takmam gereken şeye takarım kafayı net ama büyütme bence boşver 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,007 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 408 göst.
0 oy
11 cevap 333 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 607 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu