0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her yeni yıla güzel diye başlıyoruz ama bu yıl her şey beraberinde geldi korona deprem yangınlar kadın cinayetleri çocuklara cinsel istismar daha sayamadığım bir çok şey Allah hepimizi korusun çok zor bir yıl geçiriyoruz almamız gereken bir sürü ders var sanırım

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Yıla kabahat bulmayalım canım insanlar o kadar kötüleştiki doğada buna karşılık vermek zorunda kalıyor 
tarafından
Evet ama nüfus artiyor mecburen evler yapılmak zorunda nerde yaşayacağız.
tarafından
Evet benim evimin yanına bir rezidans yaptılar mesela onu araplara sattılar uçuk bir fiyata eve ihtiyacı vardı çünkü arabın bunlar çok ucu açık konular konuşsak işten iş çıkar benim güzel ülkemde hiç bir yer benim değil çoğu yerdede belki sen ben oturamayız başkalarına özel yapılmış konutlar
(2,722 puan) tarafından
Artiliyorm aynn oyle rabbim uyariyo ama anlayana
tarafından
Iyide çinde 8 şiddetinde deprem oluyor kimse ölmüyor orasida bina dolu .

Bizim hırsızlar yüzünden oluyor insanlar
(2,722 puan) tarafından
Onlar arti malzeme koyuyo bizimkiler caliyo nolcak
-Reklam-
+3 oy
(119,801 puan) tarafından
Gelen gideni aratmaz insaallah
tarafından
İnşallah inşallah hepimiz için güzel bir yıl olur eğer o zamanı görürsek tabi
(2,332 puan) tarafından
Ay amin ya inşallah
+1 oy
tarafından

Valla mahşer yakın artık. 

Iyice ölüm burnumuzun dibine girdi.

tarafından
Çok üzücü bunları yapanların yanında iyi olanlar da gidiyor
0 oy
tarafından
2020 den biktim artik ya :((
tarafından
2021 bakalım 2020 den daha mı.iyi olacak orası ayrı ben direk 2019 istiyorum
tarafından
Bnde  o yili da istemiyom umarim 21 iyi olur
0 oy
tarafından
Allahım sen koru bizleri yaaa Rabbim yardımcımız olsun hepimizin yaaa 
tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(18,080 puan) tarafından
Aynen katiliyorum girdik bi cikamadik ya 2020den 
tarafından
2021 in 2020 den güzel olacağı ne malum.orasi ayrı bir konu
(18,080 puan) tarafından
Ama bu yıl kadar kotü bi yıl gormedim insallah devami gelmez :/
0 oy
tarafından
Allahım hepimizi affetsin ne yazık ki bütün felaketler bize ders olsun diye oluyor ama biz ders çıkarmıyoruz 
0 oy
tarafından

Allahım sen koru bizleri ya Rabbim yardımcımız olsun 

0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardımcımız olsun 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Cidden ya psikoloji denen bşy kalmadı
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Insanlik kudurdu iyce Allah ders vermeye çalıştıkça iyce azıyolar pislik insanların günahını suçsuz günahsızlarda yaşıyo başımıza taş yağacak Allahım cümlemizin yar ve yardımcısı olsun kiyamet alametleri bütün bu olaylar
0 oy
tarafından
Gelen yıllar geçen yılları aratacak emin ol
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Rabbim büyük bı imtihanı dan geciriyo Allahim bütün müslümanlara hidayet nasip etsin.mevlam bizleri affetsin  ki bu olaylar hastalıklar bitsin Bol  bol dua edelim inşallah hamile kardeşlerim bol dua edin bu felaketler son bulur inşallah Biz aciz kullarıni bağışla senin Rahmetin buyukdur Mevlamm
0 oy
(15,822 puan) tarafından
Yıl ile alakası yok dünya tamamen yaşanmayacak bir hal.aldı hergn yeni bir iğrençlik çıkıyor insanlar namaz niyaz yok Allah a şükür yok inanç yok Rabbim de elbet bir şekilde doğal. Afet olarak uyarıyor ama nafile malesef kıyamet kopsa yeridir her gün farlı bir şey duyurak ağzımı açik da kalıyor 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
20 li yıllar malesef hep böyle. 1720,1820,1920 ve 2020 hu yıllar felaket yılları. Eskiden de hep 20 li yıllarda felaketler olmuş 
(381 puan) tarafından
Diğer yıllarda ne olmus ki
(25,223 puan) tarafından
1720 marsilya salgını 1820 kolera salgını 1920 İspanyol gribi 2020 covid
(381 puan) tarafından
Abooo 20 de bise var belliki
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Zina cok olunca kaza belada cok olurmuş 
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Kiyamet alametleri sirasiyka ve hizlica yasiyor dunya bi yerde zaten son bulucak oda bole felaketleri yasaya yasaya kiyamet alametlerini yasadikca yakin sanki diyo insan rabbim hayirli olum nasip etsim imanla olmeyi onun huzuruna varmayi nasip etsin
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Rabbim yardım etsin inşâellah her seferinde bu son olsun diyoruz ama sonu gelmiyor :(

0 oy
tarafından
Neden olmasın ki cnm. Rabbim başımıza taş yagdirmasa iyidir!! Çocuklar katlediliyor, tecavüz desen boy boy,  kapanirsan gerici sin açılırsa medeni!!! Giyinmiş çıplaklar çok, erkekler hak bilmez oldu!!  En küçük tartismada sabrımız taşar oldu! Birbirimize tahammül bile yok artik.,sanki 4 4luk musuz gibi.! Allah sonumuzu hayr etsin. Bizimde evlatlarımiz var Rabbim evlatlarımızı doğru yoldan ayırmasın inşallah
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Aminnn :(.            

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 364 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
68 cevap 1,864 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Semos (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 314 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,649 puan) tarafından soruldu

383,078 soru

11,466,382 cevap

35,069 kullanıcı

...