0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar şuan deprem olmuş İzmirde ama keyfen post açmak ne bilim menüleri alalım diye 

oradakiler açken çocuklar enkaz altında Bi. Sürü. Çocuk var dua edelim keyfen post açmayalım

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Ben açılmasın demiyorum duyarlı olalım Bi sürü insan şuan o soğukta birilerini çıkartmaya çalışıyor sağ salim çıksınlar diye aç bekliyorlar enkaz altındakikeri hiç. Saymıyorum 

yemek  menüleri sormak çok dert edilmeyecek postalar var

ne bilim duyarlı olmak lazım
-Reklam-
+4 oy
(6,201 puan) tarafından
Katılıyorum sana ++
+3 oy
(15,821 puan) tarafından
Ateş her zaman düştüğü yeri yakıyor en fazla bi hafta sonra herşey normale dönecek dünyanın döngüsü bu dua eden yine eder belli etmeye gerek yok post açanlara da laf söylemeye hakkmız da  yok. Dualar içten edilir ve Allah ile kul arasındadır Rabbim enkaz altında olanlara yardım etsin 
tarafından
Ama şuan açılmazsa iyi. Olur laf söylemiyorum ama biraz duyarlı olmak gerekir şuan dışarısı buz gibi orda Bi sürü insan var  birilerini kurtarmak için sadece biraz duyarlı olmak lazım
+1 oy
(814 puan) tarafından
Ben sizi hakli bulmuyorum nedeninide söyliyeyim cok uzuldum depreme haberi zilerken ağladım izleyemedim sütüm gider diye kapadim benim erken dogum yapma sebebimde yine bundan 9 ay once galan ulkemizle savas mevzulari olmasıydı simdi ona bakatsak iraktada muslumann kardeslerim her gun savas icindeler daha kotu durumdalar acin izleyin simdi biz bu depremi unutucaz 1 hafta sonra hayatimiza donicez belki 2 gun sonra ama irak oyle degil her gun kan revan ocinde isnanlar ölüyor napmamiz gerek ozaman herkez bir yerden sonra kendi hayatina düşüyor duyarlilik 2 gun olucakda hic olmasin daha iyi...
tarafından
Gerçekten sizden hayatınıza dewam etmeyin demiyorum bnmde erken doğum tehlikem var
Bunu yanlış. Anlaşılmaya çekmeyin
(814 puan) tarafından
Sizde bence kendinizi cok uzmeyin doğal afet bu ecelleri gelen insanlara bir sebeptir Allah beterlerinden saklasin birdaha yasatmasin insallah
0 oy
tarafından
Katılıyorum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Isteyen acar neden kisitlansinki Rabbim yardimcilari olsun herkesin
0 oy
(18,059 puan) tarafından
Cidden actilarmi depremden sonrada böyle post olmasin ya ben cok uzuluyorm
tarafından
Ewet cnm gördüm
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Geçmiş olsun izmirr:(

0 oy
tarafından
Kesinlikle haklısın canım eski postlara bakarak yemek fikirleri alsınlar kendilerine 
0 oy
(947 puan) tarafından

Ateş düştüğü yeri yakar canım başına gelmeyen bilmez bende Manisa Akhisardayim öyle hissettik ki anlatamam 8 buçuk aylık bebeğim le yalnızım şu anda ufacık bı tıkırtı da seste kalbim küt küt atıyor hava da hafif soğuk evim de sobalı çocuğu ne yanıma alabiliyorum ne odada birakabiliyorum tuvalete veya mutfağa yemek yapmaya gittim mi nasıl geldiğimi bı ben bı Allah bilir .çok değil Ocak ayında da vurmuştu deprem bizi o zaman korkmuyordum hamileydim en fazla ölürsem bebeğimi sezeryanla yasatirlar diyordum ama artık öyle değil çok korkuyorum ya o an da yanında olamazsam koruyamazsam diye sa.lak gibi geziyorum 3 den beri psikolojim bozuldu iyice elim ayağım titriyor . Besmele çekiyorum sürekli adetliyim abdest alıp namaz kilamiyorum kuran okuyamıyorum :'(:'( Allah'a emanetiz öyle çaresiz ki şu anda ne olacağını bilemeyiz :'(

tarafından
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN CNM DUA EDELİM BAŞKA BİR ŞEY ELİMİZDEN GELMEZ
AMA DUYARLI OLMAK LAZIM
(947 puan) tarafından
Amin canım amin :(( malesef insanlar anlamaz
0 oy
tarafından
Çok hakkısın cnm ama Herkesin kendi fikri  kime ne diyebiliriz  ki 

Rabbim cümlenin yardımcısı olsun 
0 oy
(5,560 puan) tarafından

Kesinlike size katılıyorum :'(

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Dogru soluyorsun ablamlar ızmırde ler herkes dısarda buz gibi hava. Allah yardımcıları olsun. Eve girmeye korkuyorlar. Onlar acken dısardayken paylasmak olmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 191 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
0 oy
6 cevap 94 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Selin1903 (421 puan) tarafından soruldu