0 oy
956 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

Çok korkuyorum napacağız böyle Allah korusun bizleri 

Benim 10 kat 7. Katta oturuyorum:( 10 yıllık apartman.. NE KADAR SAĞLAM YİNE BİLEMEYİZ ALLAH KORUSUN :(( 

istanbuldan bile bugun cok siddetli hissettim DEPREMİ 

40 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
Bizim 8 kat birinci kattayiz :(
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcıniz olsun inşallah.
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ankaradayim

Binam 3 katli ben 3.kattayim
0 oy
tarafından
3. Kat kendi evin geçen sene yaptırdık 
0 oy
(394 puan) tarafından
Müstakil benim evim dubleks ama :( iki katlı ama sadece yatak odamız cocgun odsı ve banyo yukarıda o yüzden olası bir durumda uyku dışında hep asagıda oturma odasındyz hmn cıkrz dişrya 
0 oy
tarafından
5 katlı 30 yıllık bina istanbuldayım ödüm kopuyor her an 
(134 puan) tarafından
Oo baya eskiymiş :(( Allah korusun
tarafından
Kira ödemiyoruz diye mecbur oturuyoruz kiralar uçmuş ev fiyatları uçmuş korkarak oturuyoruz
0 oy
(5,492 puan) tarafından
4 katlı eski yapı, ama en üst kattayım, sağlam raporu var çok şükür
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeni bina ama dandik afedersin osuruk seslerini duyuyorum komşunun o derece 2..kattsyım 
(1,134 puan) tarafından
Sihirli eller allah'ta seni güldürsün kız demin ağladım deprem yüzünden senin bu yorumuna gülüyorum şimdi  piskolojimi sen düşün
(25,224 puan) tarafından
Bugun hiçbirimiz iyi Değiliz bende bi ağlıyom Bi gülüyom en iyisi uyumak
(1,134 puan) tarafından
Beni uykuda tutmaz artık zaten gebelikten yatamiyom son günlerim
(25,224 puan) tarafından
Allah kurtarsın cnm. Benim başım çatlıyo üzüntüden yatıp uyusam iyi olacak
(1,134 puan) tarafından
Benimde aynı şekilde parol aldım çay yaptım bisküvi koydum hadi değişiklik olsun eşimle  diye yiyemiyorum ağlıyorum yine aminnn kuzum bu arada... Sana iyi uykular
0 oy
tarafından
8 ikinci katta oturyorum 13 14 yillik
0 oy
tarafından

Bizim bina 6 katlı 1ci kattayım  ama bina eski kesinlikle güvenli değil deminde eşime söyledim Allah göstermesin bir depremde hemen yıkılır ama taşınamıyoruz banka kredi vermiyor çok borcu var diye yoksa eşimde demin dedi bu bina da çok riskli diye zaten duvarlarımda çatlama var geçen seneki 5.8 depreminden beri çok korkuyorum Rabbim korusun bizleri evlatlarımızı ailelerimizi inşallah amin :(

tarafından
Eyüpsultan canım hamileydim o zaman evde yalnızdım çığlık atıp durdum sonra okula koşup kızımı almıştım çok kötüydü :(
(134 puan) tarafından
Allahım psikolojisi bile cok kotu :((
tarafından
Hemde nasıl deminden beri depremi izleyip ağlıyorum Allah korusun çok kötü :(
(814 puan) tarafından
O deprmede bende hamileydim ve evde tektim cok korkmustum bende
tarafından
Çok kötüydü oda Allah yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benim ev 20 yillik var tek kat eski bayagi zaten dokundugim yer dokuluyor camurdan tastan yapilmis kiremit tigla yok
(134 puan) tarafından
Allah korusun hepimizi :(
tarafından
Kız en sağlam evler taştan Çaputtan yapılan eski evler oluyor en son korkması gereken sensin
(2,765 puan) tarafından
Oylede dun fark ettim bizim arka tarafdaki odunlugun ordaki mutfak yikilmis pencere onu bidaha oraya girmeye korkar oldum ama mecbur odun almaya gidiyom
0 oy
tarafından
Benim ki 3 katlı alt katta dükkan var 10 seneyi geçkin ama kaynanamın toplasan 3 buçuk 4 senelik geçen kış olan depremde yan dairesi çatladı bunun yaşla alakası yok yapıyla alakası var 
(2,765 puan) tarafından
Aynen cok dogeu zaten izmirde yikilan evlerin cogunlugu depreme dayanikli evlermis sözde rabbim korusun cogunlugumuzu cocugumuzu ozellikle
tarafından
Hepimizin evlâdı var sevdiği var en zoru ani ölümler rabbim herkezin evladını anasını babasını eşini bağışlasın 4.5 de öyle oldu 6.6 dusunemiorum bile
(2,765 puan) tarafından
Galiba bizim buraya simdi yildirim dustu iki tane ambulans gitti yildirim dusen yere cok yagmus yagiyor
0 oy
tarafından
4 katli 4.cu kattayim kac senelik bilmiyom Allaha emanet oturuyoz
0 oy
(3,276 puan) tarafından
14 katlı her katta 4 daire var 2. Kattayım 10 yıllık bina
0 oy
(11 puan) tarafından
Benim 5 inci kat 1. Kattayım ve eski ev çok ama çok salandik İzmir 
0 oy
tarafından
2 katlı ama deniz kenarı. Denizden korkmaya başladım ben depremden değil de sadece kendim olsam ondan da korkmam. Ev eski ama nereye matkap soksak demir çıkıyor.
0 oy
(947 puan) tarafından

Bizim 3 katlı ben giriş katta oturuyorum balkondan bahçeye merdiven var  bina yıllık bı bina uzun süreli ama sağlam görünüyor kolonlar flaan sağlam gibi ama korkuyor insan . Allah'ın gücü tartışılmaz 15 saniye de İzmir ne hale geldi :(Çocuğum var 8 buçuk aylık korkuyorum :( Manisa Akhisar'da oturuyorum :( 

0 oy
(514 puan) tarafından
89 90 yapimi lojmanda kaliyorum 4 kat. Allah yardimcilari olsn
0 oy
(5,376 puan) tarafından
1.kattayız 12 yıllık fln toki :/
0 oy
(5,949 puan) tarafından
3 kat  3. Kattayım  denizlide  oturuyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
18 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,018 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 167 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 537 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde seren55 (1,378 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...