0 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde (3,274 puan) tarafından

Kızlar dün bir arkadaşımız küçük küçük depremler oluyor her an büyük bir deprem olabilir dikkatli olmalıyız diye post açmıştı kadın birsürü linç yedi herkes dikkatli olsun hazırlıklı olsun deyince ne hazırlığı yapcaz ki korkudan başka birşey aşılamıyorsun denildi kadın çanta hazırlayın kendinize telefonlarınızı şarj edin dedi bende yorum yapmak istedim neden linç ediyorsunuz herkes istediği postu acıyor aldatilmalar büyüler ozaman onlarda korku saçıyor açılmasın diyecektim vazgectim keske destek olsaymisim kadincagiz hakliymis insAllah o arkadaşımızın uyarısıyla veya yerinde hatirlatmasiyla 1 kişi de olsa kendini hazırlamıştır sonuçta deprem bölgesindeyiz 1 ay sonra bu da unutulacak keşke herzaman böyle hatırlatma olsa da linc etmek yerine aaa iyi oldu cantama şunu da ekleyim hazırlıklı olalım dense o arkasa selamlarimi iletiyorum Rabbim birdaha yaşatmasın :'(

11 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle. Ağızların tadını kaçıran ölümü çokça hatırlayın.... 
(3,274 puan) tarafından
malesef cnm bunun vakti zamanı yok ne yazik ki bir bakıyorsun oluyor
tarafından
Agzina saglik canim ne kadar guzel bi cumle :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aynen deprem haberini görünce benimde aklıma ilk o geldi .yorumları okumadım sadece başlığını görmüştüm hissetmiş demekki kadın 
(3,274 puan) tarafından
Hissetmekten ziyade olan depremleri takip etmiş cnm
+1 oy
tarafından
Ay evet o kadının postuna bende yorum yapmıştım geçen sene bende istanbul da deprem olunca çanta hazırlamıştım bu gece yine hazırlamayı düşünüyorum Rabbim kullanmayı nasip etmesin
(3,274 puan) tarafından
amin cnm bende hazırladım ama insAllah gerek kalmaz
+1 oy
tarafından
Ayy evet yaa benimde aklimdaydi o kişi demişti çok oluyor kimdi o dikkat edin dedi tüylerim ürperdi şuan kız valla bazi insanlarin içine doğuyor 
(3,274 puan) tarafından
dün du yanlış hatirlamiyorsam kadıncağız söylediğine pişman oldu :((
tarafından
Ee bak noldu işte korkudan uyuyamiyoruz
+1 oy
tarafından
O postu görmedim ama burda linç severler var 

Mesela biraz sonra veya da yarın başlıcaklar yeter artık deprem postu açmayın korkuyoruz demeye
(3,274 puan) tarafından
Evt cnm herkes korkuyor ama gerçekler bunlar
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!!!...

Kimse gerçeği duymak istemiyor hep bi yerden vurma çabası 
(3,274 puan) tarafından
malesef öyle
+1 oy
(620 puan) tarafından
Ben de o postu görmüştüm şok oldum bugün deprem olunca, içine doğmuş demek ki
(3,274 puan) tarafından
Evt cnm benim de hemen onun dedikleri aklıma geldi destek çıkmadigim içinde üzüldüm açıkçası:((
(620 puan) tarafından
Ben de canım. Kötü yazanlara gıcık olmuştum
+1 oy
tarafından
Aslında itiraf edeyim yorum yapmadım ama bende sinir olmuştum çünkü sabaha kadar gözüme uyku girmedi hatta bir ara çanta hazırlayacaktım gündüz gözüyle hazırlarım diye vazgeçmiştim bütün gece depremi düşünüp durmuştum kötü denk geldi ama:(
(3,274 puan) tarafından
Ama iste nerede yaşıyorsun bilmiyorm ama izmir olabilirdi Allah korusun o evlerden birinde olabilirdin kadinin hatirlatmasiyla hazirladigiin o çanta sayesinde hayatta kalırdın Allahım birdaha yasatmasin aslında bende hazirlamiyorum ama hazırlamakta fayda var
(235 puan) tarafından
Ne yazmıştı ki postunda
(3,274 puan) tarafından
postumda açıkladım cnm
tarafından
İstanbul da yaşıyorum her an deprem korkusu var zaten içimde gece gece o postu da görünce ister istemez insan korkuyor ama evet hazırlamakta fayda var bunu bir kez daha gördük malesef
(3,274 puan) tarafından
Evt cnm koy kenara ekmek istemez su istemez içine temel ihtiyaç bisküvi su kıyafet fener koy gerisi rabbimin takdiri
0 oy
(702 puan) tarafından
Canta hazrlasak bile o telasla canta aklimiza gelmezki canm helede yalniz olanlarin
(3,274 puan) tarafından
canım inanki çocuklarımi alıp çıkacaktım ki çantam hazır değil kosa kosa çanta hazırladım belki 10 dk daha evde durmak zorunda şu an hazır kapı önünde insAllah kullanma ihtiyacı duymam :((
(702 puan) tarafından
Insallah rabbim kullandirtmasin
0 oy
tarafından

Hesabini  sildirdi kadin bugün :D

tarafından
Şimdi herkes soracak nerden bildin diye ondan silmiştir
(2,837 puan) tarafından
Doğru olabilir
tarafından
Post açtı o kadın bugün hepiniz beni linç ettiniz dediğim çıktı diye sonra tartışma çıktı kadın postu sildi
tarafından
Evet gizledim)))
tarafından
Ya bunun içine dogmusluklurla alakası yokki ınstagramda deprem habercisi var uyarıyor.
Oda o gördüğünü burda paylaşmış.
0 oy
tarafından
Evet bende okumustum dün içine dogmus demekki
(3,274 puan) tarafından
hemen o geldi aklıma yaa
tarafından
Yada bi isaretti bizim için bilemeyiz
(3,274 puan) tarafından
olabilir tabi cnm bazı insanların hisleri kuvvetli olabiliyor hissediyorum dese daha da linç yerdi
tarafından
Allah daha beterinden korusun inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 477 göst.
3 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Gamzeli (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 160 göst.
0 oy
7 cevap 465 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy